Forumul Roz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Chat Box
Ustensile de bucatarie - razatoarea EmptyDum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
Ustensile de bucatarie - razatoarea EmptyMier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
Ustensile de bucatarie - razatoarea EmptyMier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
Ustensile de bucatarie - razatoarea EmptySam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
Ustensile de bucatarie - razatoarea EmptyMier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
Ustensile de bucatarie - razatoarea EmptyVin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
Ustensile de bucatarie - razatoarea EmptyVin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
Ustensile de bucatarie - razatoarea EmptyMar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
Ustensile de bucatarie - razatoarea EmptyLun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
Ustensile de bucatarie - razatoarea EmptySam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis



Parteneri









Ustensile de bucatarie - razatoarea

3 participanți

In jos

Ustensile de bucatarie - razatoarea Empty Ustensile de bucatarie - razatoarea

Mesaj Scris de Daiana Sam Mar 06 2010, 08:47

Sint putin dezamagita de robotul de bucatarie, in sensul ca nu corespunde activitatilor noastre "bucataresti". Mami nu-l foloseste pentru ca nu reuseste sa se imprieteneasca cu robotelul. Io nu-l folosesc pentru ca sint cam mici cantitatile pe care le prepar, pentru 2 castraveti nu merita sa scot ditamai aparatul, sa-l murdaresc si dupa aia sa ocup locul cu nu stiu cate piese spalate si puse la uscat.

Asa ca mami s-a gandit ca de Pasti sa-mi ia o razatoare.
Pro V asta sau ceva asemanator.

Ustensile de bucatarie - razatoarea Razatoare-pro-v-7-piese-1

As vrea sa va intreb daca aveti asa ceva prin casa (cum e, cum se manuieste, calitativ cum e)?
Si ati comandat vreodata de la teleshopping? (mediashoptv, tele-shopping, whatever-shopping)


Ultima editare efectuata de catre Daiana in Joi Mai 06 2010, 00:58, editata de 1 ori
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ustensile de bucatarie - razatoarea Empty Re: Ustensile de bucatarie - razatoarea

Mesaj Scris de Tweety Laura Dum Mar 07 2010, 00:26

eu am acasa vreo 2 din astea ... nu sunt nush ce dar e bun la feliat chestii mai tari :P adica castraveti morcovi .. eu il folosesc fara chestia aia in care se baga Ustensile de bucatarie - razatoarea 417324 ca se tot misca asa ca pefer sa il prin in mana ca il manuiesc mai bine Ustensile de bucatarie - razatoarea 417324 (in ce fel m`am expimat Ustensile de bucatarie - razatoarea 417324 )
acuma cred ca depinde si cat de calitative sunt ..eu am una naspa si una mai buna ...aia naspa am folosit`o vreo 2 luni maxim ( bine k a fost doar vreo 200 de mii ) cealalta mai functioneshte si acuma Ustensile de bucatarie - razatoarea 417324

mie imi place cutitasul ala care taie in spirala .. poti face ornamemente faine cu el :P la tine in poza nu se vede dar banuiesc ca este .. si la tv arata cutitasul ala :P

eu imi fac cartofi prajiti cu placa aia in zig zag :P ii dau odata normal si odata il intorc invers cartofu ..adica nu in sensu in care am facut prima data si iese frumos cu gaurele ...nush cum sa explic dar e fain ala
Tweety Laura
Tweety Laura
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 13305
Data nasterii : 07/03/1987
Varsta : 37

http://www.laurascorner.blogspot.com

Sus In jos

Ustensile de bucatarie - razatoarea Empty Re: Ustensile de bucatarie - razatoarea

Mesaj Scris de strawberry* Dum Mar 07 2010, 00:30

daiana eu cred ca se gasesc si in magazine, parca sa zic ca am vazut la real... mama are razatoare d-asta si sa stii caeste bunicica, insa nu o prea foloseste... cel mai mult stiu ca face cartofii pai/chips sau cand face dulceta de gutui ori cand face placinta de mere/dovleac... si stiu ca nu este nici f scumpa, noi o avem de cam 8-9 ani cand erau nu stiu ce promotii la metro, insa stiu ca mai apar cehstiile de la teleshoppin si la sfarsitul unor reviste gen libertatea pt femei, doar ca erau mai ieftine...
strawberry*
strawberry*
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 28/10/2009

Numarul mesajelor : 3718
Data nasterii : 11/08/1991
Varsta : 32

Sus In jos

Ustensile de bucatarie - razatoarea Empty Re: Ustensile de bucatarie - razatoarea

Mesaj Scris de strawberry* Dum Mar 07 2010, 00:33

a mamei nu are accesoriile de care zici tu tweety ca deh, este antica... Ustensile de bucatarie - razatoarea 557955
strawberry*
strawberry*
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 28/10/2009

Numarul mesajelor : 3718
Data nasterii : 11/08/1991
Varsta : 32

Sus In jos

Ustensile de bucatarie - razatoarea Empty Re: Ustensile de bucatarie - razatoarea

Mesaj Scris de Daiana Dum Mar 07 2010, 00:46

aha, mersi :)


la mediashop ce am vazut si la tv costa 169 de lei.
la quelle costa 130, dar momentan nu au pe stoc.

mda, am una de la metro, cumparata acu vreo 6 ani cu 30 de lei. lamele sint foarte taioase la mana, dar nu taie nimic! castraveti, dovlecel, morcovi, mere... le fleoscaie, le rupe, nu stiu cum sa zic, nu ies taiati frumos. iar accesoriul ala care se infige in leguma nu intra in nimic, nu-s ascutiti tepii.

mai astept si mai caut pe net, ca pana la pasti mai e o luna, poate gasesc si mai ieftin.
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ustensile de bucatarie - razatoarea Empty Re: Ustensile de bucatarie - razatoarea

Mesaj Scris de Tweety Laura Dum Mar 07 2010, 01:04

eu zic ca mai bine dai putin mai mult pe el ca alea naspa si ieftina nu taie .. asa sta si al meu ala vechi degeaba ... pe celalalt am dat vreo 1 mil de lei acum 3 ani si inca taie super bine la fel ca la inceput Ustensile de bucatarie - razatoarea 41589

si e misto ca se curata usor Ustensile de bucatarie - razatoarea 41589
Tweety Laura
Tweety Laura
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 13305
Data nasterii : 07/03/1987
Varsta : 37

http://www.laurascorner.blogspot.com

Sus In jos

Ustensile de bucatarie - razatoarea Empty Re: Ustensile de bucatarie - razatoarea

Mesaj Scris de Daiana Dum Mar 07 2010, 01:37

Ustensile de bucatarie - razatoarea 981249 asa ma gandeam si io

am mai vazut pe net o marca nemteasca, Borner, dar la aia fiecare lama e separat.

oricum pe net despre pro v am citit pareri pozitive Ustensile de bucatarie - razatoarea 41589
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ustensile de bucatarie - razatoarea Empty Re: Ustensile de bucatarie - razatoarea

Mesaj Scris de Tweety Laura Dum Mar 07 2010, 01:44

poti face o gramada de chestii cu el Ustensile de bucatarie - razatoarea 41589 eu am primit si un fel de manual la el cu o gramada de prostii ce poti face cu el doar k nu mai stiu pe unde`i Ustensile de bucatarie - razatoarea 417324 de aoclo am invatzat sa fac chipsuri cu gaurele :X
precis sunt tot felu de clipuri pe utube Wink
Tweety Laura
Tweety Laura
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 13305
Data nasterii : 07/03/1987
Varsta : 37

http://www.laurascorner.blogspot.com

Sus In jos

Ustensile de bucatarie - razatoarea Empty Re: Ustensile de bucatarie - razatoarea

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum