Forumul Roz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Chat Box
materiale la metru pentru idei frumoase EmptyDum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
materiale la metru pentru idei frumoase EmptyMier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
materiale la metru pentru idei frumoase EmptyMier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
materiale la metru pentru idei frumoase EmptySam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
materiale la metru pentru idei frumoase EmptyMier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
materiale la metru pentru idei frumoase EmptyVin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
materiale la metru pentru idei frumoase EmptyVin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
materiale la metru pentru idei frumoase EmptyMar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
materiale la metru pentru idei frumoase EmptyLun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
materiale la metru pentru idei frumoase EmptySam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis



Parteneri









materiale la metru pentru idei frumoase

In jos

materiale la metru pentru idei frumoase Empty materiale la metru pentru idei frumoase

Mesaj Scris de arabelaa Mier Dec 17 2014, 03:17

Salut fetelor, va pup pe toate.
Sunt noua aici, nici nu stiu daca mi se aproba acest topic, este mai mult o reluare a unui topic parasit de toata lumea de mai bine de un an.
Stie careva pe unde se pot gasi niste materiale mai deosebite, pentru combinat la ceva frumos?
Exista pe undeva niste dantele cu ornamente modulare, care se decupeaza si se fac niste rochite extraordinare, dar unde sa le gasesti. Pe unde intri pe diferite online-uri, nu gasesti decat niste poze mai bune sau mai putin bune, dar e greu sa-ti dai seama cu ce material ai de-a face. Foarte putine explicatii privind calitatea materialului, caracrteristici tehnice (sper ca nu va plictisesc dregele mele), idei sau posibilitati tehnice de folosire a materialului respectiv. Sigur ca toata lumea se lauda ca iti trimit mostre, dar toti te pun sa platesti transportul (ceea ce este si normal la urma urmei). D-aia zic, stie careva un site unde oamenii explica ce au acolo? Noi intre noi ne mai putem da sfaturi, putem invata unele de la altele ce e aia un shantung, ce e aia o dantela stretch, dar parca este altceva cand afli aceste lucruri chiar de la cel care le vinde, care se si obliga fata de tine cand iti lauda un material.
Ce ziceti, va bagati?
arabelaa
arabelaa
Roz
Roz

Data de inscriere : 16/12/2014

Numarul mesajelor : 1
Data nasterii : 20/05/1985
Varsta : 38

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum