Forumul Roz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Chat Box
Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 EmptyDum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 EmptyMier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 EmptyMier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 EmptySam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 EmptyMier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 EmptyVin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 EmptyVin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 EmptyMar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 EmptyLun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 EmptySam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis



Parteneri









Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

+46
deena
Joice1
Tweety Laura
iuli
Affair
Mirella
Alex
c@t
irris
chatte
RamonaEmy
ritza
JoannaJo
Dianka
Purple Owl
Gabi
icabica
Jossette
Mika20
Amber
Andrela
simonica
DaniHeart
olimpie
Alexia
ale*
isis
Castiel
dulcinika007
Morcovel
Bast
vero79
greeneyes
andraa
alesonne
kiki
Inanna
isa1980ro
Squint
deadrose
Bones
Endorfina
Raven
Criiis
bijouxdemonange
Daiana
50 participanți

Pagina 19 din 21 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Urmatorul

In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de greeneyes Vin Feb 04 2011, 01:09

Alimente la borcan

O femeie a furat un compot de piersici dintr-un market si este prinsa de politie. Este dusa la tribunal, iar judecatorul o intreaba:
- Cate piersici erau in borcan ?
- 6.
- Atunci vei sta pentru fiecare piersica cate o luna la inchisoare...

Din spate, sotul ei:
- Domnule judecator, a furat si un borcan de mazare !


Sedinta de sindicat

Serioja apare cu un ochi vanat la lucru. Colegii il intreaba ce a patit.

- Ieri am fost la sedinta de sindicat. Natasa, care a stat in fata mea s-a ridicat la cuvant. Am observat ca i s-a prins fusta intre bucile,
iar eu i-am scos-o. S-a intors si mi-a trosnit una peste ochi, de am crezut ca s-a prabusit cladirea pe mine.

Peste o saptamana iar apare Serioja vanat la ochi.
- Dar acum ce ai patit? - il intreaba colegii.
- Iar am fost la sedinta de sindicat. Natasa a stat iar in fata mea si
iarasi a luat cuvintul. Fusta iar i s-a prins intre buci.
Nicolai a observat si i-a scos-o.
Eu am stiut ca nu-i place, si i-am bagat-o inapoi.

Donatori de inima
Unui tip trebuia sa i se faca transplant de inima. Cum existau 3 donatori este lasat sa aleaga inima de la cine vrea.
Doctorul ii spune:
- Primul a fost sportiv, se antrena, avea o inima puternica, al doilea era doctor, stia sa se ingrijeasca iar al treilea a fost avocat. A cui inima o vrei?

Tipul fara sa se gandeasca mult raspunde:
- A avocatului!

- De ce?
- Dintre toti el si-a folosit inima cel mai putin!

Barbatul necunoscut
Paraschiva ii povesteste unei prietene:
- Sa-ti spun ceva ciudat, draga: acum o saptamana, suna cineva la usa .
Deschid, si, in fata usii, un barbat tanar, inalt si frumos ma intreaba: sotul dumneavoastra este cumva acasa ?
Nu, spun.
La care ma ridica in brate, ma duce in dormitor, ma pune pe pat si stii tu ce a urmat...

Luni a aparut din nou. S-a intimplat acelasi lucru. Si marti, si miercuri.
Mor de curiozitate, oare ce doreste acest barbat de la sotul meu ?

Doua prietene
- Felicitari, draga, am auzit ca te-ai maritat. Cum e ?
- Foarte frumos! In fiecare seara ne plimbam prin parc, luam o barca si mergem pina in mijlocul lacului...
- Vai, ce romantic! Si ?
- Din mijlocul lacului el se intoarce cu barca, iar eu inot.
- Atita distanta! Dar nu ti-e greu?
- M-am obisnuit! E mai greu pina ies din sac...

La frizer
Un ofiter american, intors din Irak, se tunde.

Frizerita: - Cum mai merge treaba in Irak ?
- Bine,raspunde ofiterul, deranjat de intrebare.
Din 2 in 2 minute frizerita il intreaba:
- Cum mai merge treaba in Irak ?
- Bine, dar de ce ma enervezi mereu cu intrebarea asta ?
- Pentru ca ti se ridica parul in cap, si mi-e mai usor sa te tund.

Berea cu seminte
Doi barbati la intrarea in berarie:
-Azi cate luam, doua sau trei?
-Doua, mai, ca ieri am luat trei si ne-a mai ramas!
-Patruzeci de beri si doua pungi de seminte va rugam!

Accidente montane
Ion si Gheorghe pasc oile pe marginea unei prapastii fara fund. La un moment dat, Ion aluneca si cade in hau. Gheorghe, speriat, incepe sa-l strige:
- Ioaneeee ... baaa Ioaneee

... Dupa un timp se aude vocea lui Ion:
- Ceeee-i ma Gheooooo...?

- Ma Ioaneee ti-ai rupt vreun picior ?
- Nuuu maaa ...

- Ti-ai rupt vreo manaaaa ...?
- Nuuu mai Gheooo ...

- Da ceee-ai patiit ?
- Nimic ma Gheooo ... inca n-am ajuuuuns jos ...

Psihoterapie
- Doctore, in fiecare seara, cand ma culc, e cineva ascuns sub pat. Ma scol, ma uit si acolo nu-i nimeni. Ma culc la loc, dar dupa un timp ma dau jos si iar ma uit sub pat dar nu-i nimeni. Chestia asta ma distruge: puteti face ceva ?
- Va vindec in 2 ani de psihoterapie, cu cate trei sedinte pe saptamana.
- Si cam cat o ma va costa?
- 100 pe sedinta!
- Hm... ma mai gandesc...

Dupa 6 luni, psihiatrul se intalneste cu pacientul:
- N-ai mai revenit pe la cabinet...
- Cu 100 per sedinta ??? Baiatul care-mi aduce pizza mi-a rezolvat problema cu doar 5 !
- Baiatul cu pizza ?!? Chiar asa ??? Si cum a procedat ?
- M-a sfatuit sa tai picioarele de la pat !

CONCURS: " cea mai ermetica masina "
Vin cei de la Peugeot cu ultimul model.
Comisia intreaba:
- Ati facut testul cu pisica?
- Nu, cum testul cu pisica?
- Bagam o pisica inauntru...
Dupa doua zile pisica moare, nu mai avea aer, masina era ermetica.

Vine ultimul model de BMW, comisia intreaba:
- Ati facut testul cu pisica?
- Nu, ce test cu pisica?
- Bagam o pisica inauntru...
Dupa o zi pisica moare fara aer. E intr-adevar cea mai ermetica masina.

Vin si cei de la Logan . Comisia intreaba:
- Ati facut testul cu pisica?
- Da!
- Si cum l-ati facut?
- Pai am bagat pisica inauntru si pe unde scotea capul, chituiam...
greeneyes
greeneyes
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 23347
Data nasterii : 17/09/1986
Varsta : 37
Localizare : etaju' 2
Stare de spirit : THINK PINK

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de greeneyes Vin Feb 04 2011, 01:09

Cativa barbati sunt la gym si deodata suna un telefon. Unul dintre ei raspunde:

El: alo, da!

Ea: iubitule, tu esti? nu te aud prea bine! Esti la gym?

El: da, draga mea.

Ea: dragul meu, sunt in fata unui magazin de blanuri si am vazut o haina de vizon pretioasa ! sa o cumpar ?! costa doar 3.000 de euro…

El:da. Desigur iubito! Cumpara-ti si o geanta sa se asorteze!

Ea: esti un inger… dar stii, in dupa masa asta am trecut pe la un dealer auto si ma gandeam ca ar cam fi timpul sa-mi schimb masina. N-o sa-ti vina sa crezi, au un BMW ultimul model si nici nu este asa de scump, 55.000 de euro. Sa-l iau?!

El: scumpa mea, bineinteles… dar spune-le sa ti-l dea cu toate optiunile posible.

Sotia, vazand ca toate rugamintele ei au succes, isi incerca norocul inca o data.

Dragul meu, iti amintesti ca mama ar dori sa vina sa locuiasca cu noi. Hai sa facem proba o luna si dupa aceea hotaram.

El: bine, bine, dar asta-i tot, sa nu-mi mai ceri si altceva, da, iubi?

Ea: da, da, e perfect. Oh cat te ador, dragostea mea.

El: si eu, iubito… un pupic dulce.

Si domnul inchise telefonul. Dupa care se uita de jur imprejur si intreba:

Stie cineva al cui este mobilul acesta?
greeneyes
greeneyes
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 23347
Data nasterii : 17/09/1986
Varsta : 37
Localizare : etaju' 2
Stare de spirit : THINK PINK

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de greeneyes Vin Feb 04 2011, 01:10

Un moş merge la doctor. Acesta îl întreabă: - Cum stai cu inima, cu plămînii? - Foarte bine. - Dar e ceva care te supără? - Da, am o problemă: cînd fac sex, aud fluierături în urechi. - Ce vîrstă ai mata? - 83 de ani. - Păi la 83 de ani ce ai vrea să auzi, aplauze???
greeneyes
greeneyes
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 23347
Data nasterii : 17/09/1986
Varsta : 37
Localizare : etaju' 2
Stare de spirit : THINK PINK

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de greeneyes Vin Feb 04 2011, 01:11

Un tip intra intr-un bar tot zgariat pe fata, pe maini, pe picioare si cu hainele sfasiate. Vazandu-l astfel, prietenii il intreaba ce i s-a intamplat:
− Tocmai am ingropat-o pe soacra-mea.
− Si ce legatura are asta cu zgarieturile tale?
− Nu vroia...


10 femei asteptau la poarta raiului.
- Cine si-a inselat barbatul sa faca un pas in fata, zice Dumnezeu.
9 femei fac un pas in fata, doar una ramane pe loc.
- Sefu, intreaba un inger, cu surda ce facem?


Un pitic tot sarea in fata tejghelei unui bar si striga:
- Vreau si eu un suc! Vreau si eu un suc!! dar nu reusea sa vada peste tejghea..... Tot sare el asa degeaba pana cand se enerveaza ingrozitor si se duce in spatele barului.
Acolo era alt pitic care sarea:
- Cola sau Fanta? Cola sau Fanta?

În toiul noptii, Bula, cu vînatai pe fata si cu doua valize în maini, suna la usa casei lui taica-sau.
- Ce-i cu tine, Bula, la ora asta si în halul asta?
- M-am certat cu nevasta-mea..
- Si a îndraznit [*****] aia sa dea în tine? Eu, în locul tau, o faceam bucati!
Bula, ranjind:
- Dar ce crezi ca am în valize?

In fata unei biserici ortodoxe erau doi cersetori. Unul zicea: "Ajutati un biet crestin sarac!" si lumea ii dadea bani.
Celalalt zicea: "Ajutati un biet evreu sarman!" Lumea, evident, nu-i dadea nimic. Ba din contra - ii dadea mai multi bani crestinului. Dupa cateva saptamani, o femeie miloasa care iesea din biserica se duce la evreu si-i spune: "Ma evreule, tu nu vezi ca aici nu-ti da nimeni nimic? Du-te acolo, la tine, la sinagoga, poate te miluieste cineva!"
Dupa plecarea femeii, evreul se uita lung dupa ea, se intoarce spre crestin si-i zice: "Auzi, ma Itic, s-a gasit proasta asta sa ne invete pe noi sa facem afaceri."

Undeva pe autostrada, accident de masina. Vine politia, ambulanta, strange cadavrele, ranitzii, se iau declaratzii. .. Vin la unu' care ramasese incremenit la volan dupa ce femeia de langa el zburase prin parbriz si murise. Asta era perplex.
-Dom'le va intzelegem ca suntetzi socat, dar trebuie sa va spunem ca sotzia dvs a murit.
-Nu era sotia mea.
-Aha. Oricum vad cat sunteti de tulburat, fiica dvs din pacate a murit.
-Nu era fiica mea ..
-Atunci poate o ruda apropiata, o prietena f buna .....
-Nu ....
-Atunci cine era dom'le?
-Era o prostituata. Am luat-o cu vreo 2 km in urma...
-Aaaaa... pai atunci sunteti un norocos dom'le !
-Noroc d'asta sa ai dumneata. V-ati uitat sa vedeti ce avea in gura???

Doi medici psihiatri coboara scarile.

Unul se impiedica, cade si isi rupe piciorul.

Celalalt se repede la el si il intreba:

- Vrei sa discutam despre asta?
greeneyes
greeneyes
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 23347
Data nasterii : 17/09/1986
Varsta : 37
Localizare : etaju' 2
Stare de spirit : THINK PINK

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Vin Feb 04 2011, 01:25

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324


Nimic ma Gheooo ... inca n-am ajuuuuns jos ... Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 297181
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Joice1 Mar Feb 08 2011, 10:53

Asta nu e funny ... sau poate e tragicomic ... da' imi place proverbul Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 41589

Un nebun arunca o piatra in apa si 10 sanatosi se chinuie sa o scoata...

Joice1
Very Roz
Very Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 9559
Data nasterii : 06/06/1945
Varsta : 78
Localizare : Behind you...
Stare de spirit : Trolloriffic!

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Vin Feb 11 2011, 12:33

Micul dejun... de ieri si de azi.

1989

5:00 Scularea.
5:05 Aprind focul și pun apa la încălzit.
5:30 Apa s-a încălzit ușor
5:35 Adulmec parizerul și mă hotărăsc să fiu nesăbuit : îmi tai patru felii
5:40 Pâinea e cam veche, de ieri seara, se sfărâmă. Totuși reușesc să tai două felii.
5:41 Pun în apă un pliculeț de ceai chinezesc. Îl folosesc abia a doua oară, așa că o să iasă un ceai tare.
5:42 Îndulcesc ceaiul cu o bomboană cu miere (că zahărul pe cartelă îl iau abia vineri). Bomboana nu e dulce, e amară.
5:45 Clefăi pâinea cu parizer și mă ajut cu câteva înghițituri de ceai. Parizerul n-are usturoi ! Fumez un Carpați fără.
5: 55 Îi înjur pe Ceaușescu și Dăscălescu și plec la serviciu






1993
6:00 Scularea.
6:05 Aprind focul și pun apa la încălzit.
6:15 Cafeaua e gata. Cafea bună, adusă de cineva din Turcia. Totuși, parcă ar avea un pic de gust de mucegai.
6:20 Îmi pregătesc paharul cu suc de kiwi de la dozator.
6:40 Am luat o pâine turcească, o nebunie. Am și un pliculeț cumpărat de la o unguroaică, ceva pe care scrie ”Baromfihussal” și e pozată o pisică care se linge pe bot. E o conservă bună, zemoasă, cu bucățele mici de un fel de carne, dar cam fadă. Pun sare, muștar și un pic de piper măcinat. E o nebunie. Dacă mai întâlnesc unguroaica, mai cumpăr.
6:50 Mă răsfăț cu o ciocolată mică adusă de un prieten tocmai din Franța. Scrie pe ea ”Gratuit. A ne pas revendre”. E o marcă bună asta !
6:55 Fumez un Double Horses Black. Faine țigări chinezești. Pe vremea Împușcatului făceai rost doar la negru. Acu se găsesc la liber.
7: 05 Îi înjur pe Iliescu și Văcăroiu și plec la serviciu
PS Tocmai a apărut bancnota de 1000 de lei, poate fac și eu rost de una la leafă !






1997
6:30 Scularea.
6:35 Aprind focul și pun apa la încălzit.
6:40 Beau un pliculeț de ness, care are și un compartiment pentru zahăr. Pun și o cutiuță de lapte condensat.
6:50 Mănânc niște pâine la tavă feliată. Unt Brennac, telemea de la țărani, plus parizer cu măsline din Grecia. Scumpe toate, dar merită să mănânci, așa, internațional.
7:15 În final, niște biscuiți din Siria. Au cacao.
7:25 Fumez un Monte Carlo . Le-am cumpărat că dau premii. Dar n-am avut noroc până acum.
7: 35 Îi înjur pe Constantinescu și Ciorbea și plec la serviciu.
PS Mă simt european mergând cu DAF-ul la serviciu.





2001
7:30 Scularea.
7:35 Aprind focul și pun apa la încălzit.
7:40 Beau doar Jacobs Kronung, fără cofeină. Cu un sfert de linguriță de zahăr brun.
7:50 Musli cu lapte de capră (am pe cineva care-mi procură de la țară).
8:05 Pâine neagră cu tărâțe, un pic de unt gras fără sare și miere de pădure. Am citit în revista AS că așa e mai sănătos.
8:20 Fumez un Kent.
8:25 Îi înjur pe Iliescu și Năstase și plec la serviciu.
PS Azi iau taxiul, cunosc un șofer și nu-mi ia mult, că nu pune aparatul.
2005
8:30 Scularea.
8:35 Caut telecomanda și dau drumul la plasmă.
8:40 Scot cuburile de gheață din combina frigorifică și le pun la topit în cuptorul cu microunde.
8:45 Între timp, scot pâinițele din automatul de făcut pâine, iau portocalele și merele și le pun în storcătorul de fructe.
8:50 Apa rezultată din cuburile topite o pun în expressorul de cafea (fac așa pentru că am citit că la -20 de grade Celsius cât am în congelator, nu rezistă nicio bacterie, chiar dacă eu cumpăr doar apă plată pură de Evian).
9:00 Pâinica o introduc în cuptorul cu microunde și o las cât să fie crocantă, după care pun cașcaval feliat, jambon afumat și două fileuri de anșoa. Las până se topește cașcavalul, scot și adaug două picături de suc de lămâie.
9:20 Sucul de fructe îl beau cu frișcă și o idee de dulceață de coacăze.
9:30 Fumez o Sobranje Black.
9:45 Îi înjur pe Băsescu și Tăriceanu și plec la serviciu.
PS Azi mi-e lene să-mi iau Touaregul. Am comandat o limuzină. Nu contează prețul, mai am bani din împrumutul pentru nevoi personale.
2010
10:00 Scularea.
10:01 Se activează sistemul de control automatizat al locuinței. Mă învăluie o muzică relaxantă.
10:15 Mi-am terminat toaleta, mi-am făcut dușul și mă așteaptă un halat de mătase, tandru și proaspăt ca pielea unei fete de 18 ani.
10:20 Scot de la imprimantă printurile ultimelor știri. Arunc un ochi distrat pe ele. Politica de azi e neserioasă.
10:30 Sună la ușă băiatul de la brutăria-patiserie de la parterul blocului. Îmi aduce două chifle (mari) din pâine integrală cu semințe și chimen și un croissant cu gem de caise și șampanie.
10:40 Chiflele le mănânc cu unt, un strat subțire de muștar de Dijon cu miere și semințe de muștar întregi, file de saumon fumee, trei capere, o măslină Jumbo fără sare și patru roșii cherry tăiate pe jumătate. Beau un suc proaspăt din stafide roz de Peru , cu nițică scorțișoară și câțiva stropi de lămâie.
11.00 La cafea și croissant adaug și un păhărel de Hennessy, pentru circulație mai bună.
11:30 Aștept fata să-mi facă masajul de împrospătare.
12:25 Îi înjur pe Băsescu și Boc și nu mai plec la serviciu, că am ieșit la pensie cu ultimul salariu.
PS Îi înjur din principiu și fumez în draci !
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de deena Vin Feb 11 2011, 23:52

O fata n-a mai trecut prin satul natal de mai bine de 5 ani. Intr-o zi soseste acasa, dar nici n-apuca sa treaca pragul, ca tatal sau se rasteste la ea:
-Unde ai fost tot timpul acesta? De ce nu ne-ai scris, nici macar o carte postala? De ce nu ne-ai sunat niciodata?
Fata incepe sa planga si zice printre lacrimi:
- Tata, eu am devenit prostituata...
- Cum? Pleaca de aici pacatoaso! Esti o rusine pentru familia noastra catolica! Te reneg!
- Cum crezi tu, tata. Eu vreau doar sa-i las mamei aceasta superba blana de nurca si sa va dau carnetul acesta de economii de 5.000 � si titlul de proprietate asupra casei pe care tocmai v-am cumparat-o, cu 10 dormitoare, 10 bai si piscina. De asemenea va invit sa petreceti Sarbatorile pe iahtul meu...
Tatal intreaba:
- Ce ziceai ca ai devenit?
Fata incepe din nou sa planga si spune:
- O prostituata, tata...
- O, Doamne, ce m-ai speriat! Am inteles protestanta!...
Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324
deena
deena
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 14/09/2009

Numarul mesajelor : 5086
Data nasterii : 22/05/1987
Varsta : 36

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Squint Lun Feb 28 2011, 23:34


Squint
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 17/10/2008

Numarul mesajelor : 3127
Data nasterii : 06/03/1981
Varsta : 43

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Sam Iun 25 2011, 22:37

Urmatoarele intrebari despre Australia provin de la potentiali vizitatori.
Au fost postate pe website-ul unei agentii de turism australiene, iar
raspunsurile sunt cele oferite* in realitate* de catre oficialii site-ului
care au, in mod evident, simtul umorului.

I: Bate vreodata vantul in Australia ? Nu am vazut niciodata la televizor ca
ar ploua, deci cum cresc plantele? (intrebare venita din UK )
R: Importam toate plantele gata crescute iar dupa aceea doar stam prin
preajma, privindu-le cum mor
.
I: Voi putea vedea canguri pe strada? (intrebare venita din USA )
R: Depinde cat de mult alcool veti bea.

I: As vrea sa merg pe jos de la Perth la Sydney - pot urma sinele de cale
ferata? (intrebare venita din Suedia)
R: Sigur, sunt numai trei mii de mile, luati multa apa cu dvs.

I: Este periculos sa umbli prin tufisuri in Australia ? (Suedia)
R: Deci este adevarat ce se spune despre suedezi.

I: Exista ATM-uri in Australia ? Imi puteti trimite o lista a locurilor unde
se afla acestea in Brisbane, Cairns , Townsville si Hervey Bay ? ( UK )
R: Cumva ultimul dvs. sclav a murit?

I: Imi puteti da cateva informatii despre cursele de hipopotami in Australia
?( USA )
R: A-fri-ca este continentul acela in forma de triunghi la sud de Europa.
AUSTRALIA este insula aceea mare din mijlocul Pacificului care nu
are.....sau mai bine nu. Sigur, hipopotamii se intrec in fiecare marti
noapte in Kings Cross. Veniti dezbracat.

I: In care directie este nordul in Australia ? ( USA )
R: Stati cu fata la Sud apoi rasuciti-va cu 180 grade. Contactati-ne cand
sositi si va vom da si restul detaliilor.

I: Pot aduce cu mine tacamuri in Astralia? ( UK )
R: De ce? Folositi-va degetele cum facem si noi.

I: Imi puteti trimite programul Corului de baieti din Viena (Vienna Boys'
Choir)? ( USA )
R: Austria este tara aceea micuta invecinata cu Germania , a carei......sau
mai bine nu. Sigur, Vienna Boys Choir canta in fiecare marti noaptea in
Kings Cross, imediat dupa cursa de hipopotami. Veniti dezbracat.

I: Pot purta tocuri inalte in Australia? ( UK )
R: Sunteti politician britanic, nu-i asa?

I: Exista supermarket in Sidney si laptele se gaseste pe tot parcursul
anului? ( Germania )
R: Nu, noi suntem o civilizatie pasnica de vanatori/taietori de lemne.
Laptele este ilegal.

I: Va rog trimiteti o lista a tuturor medicilor din Australia care pot
distribui ser impotriva veninului de sarpe cu clopotei. ( USA )
R: Serpii cu clopotei traiesc in America , care este locul de unde veniti
dvs. Toti serpii australieni sunt perfect inofensivi, pot fi prinsi in
siguranta si transformati in animale de casa.

I: Am o intrebare despre un animal faimos in Australia dar i-am uitat
numele. Este un fel de urs si traieste in copaci. ( USA )
R:Se numeste urs cazator (Drop Bear). Se numeste astfel pentru ca pica din
arborii de cauciuc si mananca creierul oricui trece pe sub acestia. Il
puteti speria stropindu-va cu urina umana inainte de a iesi la plimbare.
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Andrela Dum Iun 26 2011, 05:50

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324
Andrela
Andrela
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 18/09/2008

Numarul mesajelor : 34184
Data nasterii : 23/07/1986
Varsta : 37
Localizare : Paranoia-city
Stare de spirit : A bit crazy, a little insane...

http://baby6891.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Inanna Dum Iun 26 2011, 20:36

Ion catre Maria
Marie eu as vrea sa fie ceva intre noi, dar mai mult in tine! Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324

Inanna
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 22/09/2008

Numarul mesajelor : 16911
Data nasterii : 10/05/1985
Varsta : 38
Stare de spirit : stam cu capul drept, ne simtit perfect

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Vin Iul 01 2011, 08:07

- Stii de ce albinele fac miere?
-Nu,de ce?
-Fiindca au regina,daca aveau presedinte faceau un rahat!
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Vin Iul 01 2011, 08:09

Stiri criminale: Ieri în oraş a avut loc o explozie la banca de sperma. A fost distrusa munca manuala a mii de oameni!

--------------

O femeie trebuia sa treaca noaptea prin cimitir, însa îi era frica. La un moment dat vede un tip care venea în întâmpinare si-l roaga s-o conduca. Merg împreuna....omul spune bancuri...femeia râde ...La un moment dat femeia spune:
- Ce barbat amuzant sunteti.
- Sa ma fi vazut când eram în viata!
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Vin Iul 01 2011, 08:11

- Bula , unde lucra tac`tu ?
- Ii DJ la Mystyk Klub !
- Adica ?
- Clopotar la biserica !
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Vin Iul 01 2011, 08:13

Tatăl si fiul la pescuit:
- Fiule, dă-mi te rog pâine pentru nadă.
- Am mâncat-o.
- Atunci dă-mi mamaliga.
- Nu mai e...Am mâncat-o.
- Ok, hai mananca si râmele şi sa mergem acasă.

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 297181
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Vin Iul 01 2011, 08:14

Clientul intreaba chelnerul:
-Cu ce ma puteti servi?
-Ciorba de fasole flambata, supa de perisoare flambata, gratar flambat, inghetata flambata...
-Dar de ce toate flambate?
-Arde bucataria...

-----------
Proprietarul maşinii îşi lasă prietena să conducă, dar îi dă următoarele sfaturi:
-Când stopul e roşu, opreşti! Când e verde, porneşti! Şi când vezi că mă albesc pui frână!

-----------

Nevastă-mea mă sărută de fiecare dată când vin acasă.
- Asta da afecţiune!
- Nu, asta ar vrea ea să cred… E investigaţie!
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Vin Iul 01 2011, 08:53

Un chirurg viziteaza o tanara si blonda pacienta dupa operatie.


Ea era treaza, asa ca dupa ce o examineaza ii spune:
- Totul merge bine....


Ea il intreaba:
- Si dupa cat timp voi putea face sex din nou, d-le doctor?
Chirurgul, incurcat, facu o mica pauza, lucru care paru s-o alarmeze pe fata. - Care-i problema, doctore? Am sa fiu bine, nu-i asa?!

El raspunde:

- Sigur ca ai sa fii bine... Pur si simplu nimeni nu mi-a pus intrebarea asta, dupa o operatie de amigdalita....
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Vin Iul 01 2011, 08:57

Spermatozoidul nou nascut, neinitiat isi intreaba tatal:
"Tati,io ce trebuie sa fac?"
Tatal:
"Mai, fiule, cand simti o presiune venind din spate, inoti repede pana la o pata mare, neagra, aceea e d-na ovul si trebuie sa intri in ea."
Micul spermatozoid simte presiunea, inoata repede si ajunge la o pata mare, neagra si o intreaba:
"Dumneavoastra sunteti d-na ovul?"
Raspuns:
" Nu, eu sunt d-na carie!"
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Vin Iul 01 2011, 09:04

Discutie intre sot si sotie
Ea ii reproseaza acestuia:
- Tu te gandesti mereu la sex, sex , sex vrei sa mi-o tragi in toate pozitiile, oricand, oriunde!
Stii, eu am nevoie de atentie !
A doua zi barbatul intra pe usa si striga ... ATENTIE ! TE f...t !

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Dash2
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Vin Iul 01 2011, 09:07

Perle de la Evaluarea Nationala
„Aceasta opera apartine speciei literare deoarece in opera sunt feciori de imparat, boieri, chiar si feti-frumosi, ceea ce in lumea reala nu mai sunt“

„textul citat apartine speciei literare a basmului deoarece scrisul este unul moale in tonuri calde“.

„in scorbura copacului imens se afla o coliba in care era o blana batrana“

„in concluzie, deducem ca acest basm «Rodul tainic» este un basm pe placu tuturor pt. ca imparatul din curtea rageasca este un om bun, dar feciorii de imparat si boierii de toate spitele sunt rai“

„Timpul este nedeterminat, vorbindu-se doar despre imparatia imparatului in a carui curte se afla un pom nespecificandu-se timpul“

„Autorul e anonim si acest basm este alcatuit de la gura la gura, de la om la om“

„Pe cand sa ne duceam spre casa, autocarul sa stricat apoi am asteptat pana a venit un mecanic sa il tomneasca“.

„Primavara inverzesc toate vietuitoarele“.

„Ne-am imbalsamat de aerul de la nunta“.

„Eu vas descrie un tablou din natura deoarece sa vedeti cum arata natura“.

„Eram foarte absolvit de acel peisaj miritim“.

„Pe plaja era multe fete dezbracate indecent“.
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Vin Iul 01 2011, 09:10

-O vezi pe blonda aia de pe cealaltă parte a străzii? E cea mai periculoasa persoana din oraș!
-Dar ce-are, că pare o fata nevinovata!
-Habar n-ai, ieri și-a luat permisul de conducere...
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Mikki Vin Iul 01 2011, 09:31

O blondă intră in cabinetul unui medic şi trânteşte pe jos tot ce-i cade
la mânâ, apoi strigă isterica.

Doctorul spune repede asistentei:
− Dă-i ceva de calmare.
La care blonda răspunde sfâşietor:
− Poate fi şi de cal mic, dar repede.
Mikki
Mikki
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 16386

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Mikki Vin Iul 01 2011, 09:33

O femeie la vreo 30 ani, dupa ce si-a rezolvat treburile in resedinta de
judet voia sa ajunga acum acasa si nu mai avea bani. Se apropie de un
taximetrist si ii spune:
– Uite tre' s-ajung si eu in Trescovenii de Sus, dar nu am bani. Cum
ajungem acolo ne socotim noi.
– Bine, las' ca ne socotim noi pe drum!, zice taximetristul. Dupa vreo
ora, taximetristul opreste pe un camp, ia o patura din portbagaj si o
asterne pe iarba. Femeia ingrijorata ii zice:
– Vai dar nu pot, sunt maritata, am acasa doi copii!
– Si ce? Si eu sunt insurat, am femeie, am copii, dar am si 40 de iepuri
de hranit, asa ca taci si rupe iarba!
Mikki
Mikki
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 16386

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Mikki Vin Iul 01 2011, 09:41

Ardeleanul se întoarce de la spitalul unde bunica familiei fusese internată în stare gravă.
- Ei, care-i baiul? îl întreabă cei de-acasă, nerăbdători să afle veştile.
- No, bine, răspunde ardeleanul. Doctorii spun că a ieşit din criză...
- Asta-i fain! exclamă cineva din familie.
- ... şi a intrat în comă. Ce-o fi asta numai doctorii ştiu.
................................................................................................


Un mos si o baba, sot si sotie mor intr-un accident si ajung in Rai.


Acolo ingerul de serviciu ii duce pe o plaja plina de palmieri si cu o casa superba si le spune:

- Acum tot ce aveti de facut in Rai este sa stati aici si sa va bucurati de toate.

Mosul se intoarce catre baba si ii zice:

- Vezi ce proasta ai fost? Puteam sa fim aici de 10 ani dar nuuuuu… tu vroiai sa mancam sanatos!
Mikki
Mikki
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 16386

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Vin Iul 01 2011, 09:49

Miki22 a scris:O femeie la vreo 30 ani, dupa ce si-a rezolvat treburile in resedinta de
judet voia sa ajunga acum acasa si nu mai avea bani. Se apropie de un
taximetrist si ii spune:
– Uite tre' s-ajung si eu in Trescovenii de Sus, dar nu am bani. Cum
ajungem acolo ne socotim noi.
– Bine, las' ca ne socotim noi pe drum!, zice taximetristul. Dupa vreo
ora, taximetristul opreste pe un camp, ia o patura din portbagaj si o
asterne pe iarba. Femeia ingrijorata ii zice:
– Vai dar nu pot, sunt maritata, am acasa doi copii!
– Si ce? Si eu sunt insurat, am femeie, am copii, dar am si 40 de iepuri
de hranit, asa ca taci si rupe iarba!
Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Joi Iul 14 2011, 03:19

Uricani, Mehedinti arrived from google.ro on "Diafragma." by searching for dum arata o diafragma. - ...

Iasi arrived from google.ro on "Pizza cu blat subtire *" by searching for vreau reteta de la o pizza ca la mama ei acasa. - a cui mama? Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324

Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Joi Iul 14 2011, 05:24

Târgu-frumos, Iasi arrived from google.ro on "De ce fug barbatii de epilare?" by searching for epilare picioare barbati cu masina. - aia care nu au masina nu se epileaza? sau se epileaza altfel? Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324

Bucharest, Bucuresti arrived from google.ro on "Macrou cu legume" by searching for macrouri cu legume. - macrouri! esteti multi acolo si infometati? Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324

Bucharest, Bucuresti arrived from google.ro on "Hemoroizi and stuff" by searching for unguent galbenele hemo. - am citit homo si m-am gandit la altceva Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Joi Iul 14 2011, 06:31

Bucharest, Bucuresti arrived from google.ro on "cum sa slabesc si sa nu ma mai gandesc toata ziua la mancare?" by searching for stau toata ziua in casa ce sa fac sa nu mai mananc. - pai cel mai simplu ar fi sa iesi din casa, nu? sau sa nu stai toata ziua.

Bucharest, Bucuresti arrived from google.ro on "Cartofi copti in punga pentru friptura" by searching for pungi ptr. sprit. - huh?

Straseni, Chisinau arrived from google.md on "cum sa slabesc si sa nu ma mai gandesc toata ziua la mancare?" by searching for sunt de la tara si vreau sa slabesc. - si cele de la oras vor sa slabeasca, sa stii. :P

Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Joi Iul 14 2011, 18:37

Fagaras, Brasov arrived from google.ro on "Pizza cu blat subtire" by searching for exista pizza cu blat foarte subtire ?. - people, you have an obsesssion Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324
blatul de pizza e atata de subtire cat de subtire il itindem Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 34165
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Joi Iul 14 2011, 23:27

Cahul arrived from google.ro on "Imagini funny" by searching for fotografi cu toti raslarii. Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 18567
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Vin Iul 15 2011, 05:26

Constanta arrived from search.conduit.com on "Sarbatori in Iulie" by searching for sarbatoare de 15 iulie. - zile de nastere Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 981249, dar nici o sarbatoare religioasa. poate cautai 15 august?

Bucharest, Bucuresti arrived from google.ro on "Pizza cu blat subtire *" by searching for retete blat pizza subtire. - agaaain?

Bucharest, Bucuresti arrived from google.ro on "Chiftelute de cartofi cu branza" by searching for cartofi infipti in cartofi. - cartofi infipti in cartofi? cum o fi aia?
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Vin Iul 15 2011, 06:47

Florence, Toscana arrived from google.it on "a murit Madalina Manole" by searching for circuri facute la madalina manole..poze facute in pozitia in care a fost gasita vide. - not funny, mai degraba Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 78183

Bucharest, Bucuresti arrived from google.ro on "Help herpes" by searching for de ce ma ustura coltul gurii. - cascat gura prea mare?

Bucharest, Bucuresti arrived from google.ro on "Help! nu merge messengeru`!" by searching for ce sa intamplat de imi arata messengeru roz. - daca ai pus versiunea cea noua e clar, are o culoare gretoasa rau de tot.

Bacau arrived from google.com on "cum sa slabesc si sa nu ma mai gandesc toata ziua la mancare?" by searching for cum sa nu mai mananc seara. - pune lacat pe figider, incuie bucataria...
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Mar Iul 19 2011, 06:41

nu pot sa creeeed, nu pot sa creeeeeeed Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 297181

Focsani, Vrancea arrived from google.ro on "Concurs "Folosirea corecta a pensulelor cosmetice"" by searching for folosirea corecta a trafaletului.

Piatra Neamt, Neamt arrived from google.ro on "cum sa faci BANI pe net (real si testat)" by searching for cum facem bani pe cal. - castigand un concurs de calarie Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 41589

Romania arrived from google.ro on "prezervativele" by searching for durex diametru. - ihimm si marmota Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324

+ in ultima ora 3 cautari dupa fund bombat Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 41589
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Mar Iul 19 2011, 08:03

Roman, Vaslui arrived from google.ro on "Piept de Pui in Stil Italian" by searching for glume in stil italian. - Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 na lasa ca ai ajuns bine si la reteta, ca e faina :)

Bucharest, Bucuresti arrived from google.ro on "calcaie crapate" by searching for cum fac calcaie de bebelus. - expresia este "piele de bebelus" Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 970237
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Vin Iul 29 2011, 22:05

Brasov arrived from google.ro on "Tricomonas" by searching for ce simtome ai cind intilnesti un suflet pereche.
valeeeu Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 78183 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 simtome? mda se mai zice ca dragostea e o boala, dar... Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Vin Iul 29 2011, 23:29

Baia Mare, Maramures arrived from google.ro on "bioenergia-terapie de vindecare" by searching for bioenergie pentru loto. - hmm de vraji si farmece am mai auzit, dar sa castigi la loto cu ajutorul bionergiei, nu Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 970237
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Sam Iul 30 2011, 03:17

Rome, Lazio arrived from google.it on "Despre balonare" by searching for de unde vin durerile intestinale. - Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 82326
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Lun Aug 08 2011, 05:31

Rome, Lazio arrived from google.com on "Igiena sexuala ... un bun necesar ....ce trebuie sa stim !!!!!" by searching for femeia pierde zilnic din vagin. - cum adica pierde? ce sa piarda? Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 78183

Medias, Mures arrived from google.ro on "fund bombat...:"" by searching for CUM SA FAC UN FUND BOMBAT. - botic bombat se face foarte simplu, asa:
Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Pitzipoanca
sau asa
Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Big-lips-734

dar fund bombat se face mai greu Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324




Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Dum Aug 14 2011, 01:02

Ineu, Arad arrived from google.ro on "rosu in gat" by searching for pepsi e bun pentru rosu in gat. - o fi?? daca desfunda buda Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324

Chisinau arrived from google.md on "Utile... in gospodarie" by searching for cum se fac vinetele la banca pe iarna. - pe iarna stiu, dar n-am incercat la banca, numai pe gratar.

Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Dum Aug 14 2011, 02:57

Botosani arrived from google.ro on "Placute cu modele pentru unghii" by searching for modele pounghie normala. - n-am inteles :P

Pitesti, Arges arrived from google.ro on "Despre balonare" by searching for ragai cand sunt la ciclu. - uaaaat? foarte tare Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Dum Aug 14 2011, 06:59

Zalau, Salaj arrived from google.ro on "Ce forma au sanii vostri?" by searching for ce forma a sanilor am. - Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 uita-te in oglinda

Bucharest, Bucuresti arrived from google.ro on "Persoane pe care le admiram (strict beauty)" by searching for bici pentru gheise. - Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 78183

Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de c@t Dum Aug 14 2011, 07:08

Daiana a scris:Botosani arrived from google.ro on "Placute cu modele pentru unghii" by searching for modele pounghie normala. - n-am inteles :P

Pitesti, Arges arrived from google.ro on "Despre balonare" by searching for ragai cand sunt la ciclu. - uaaaat? foarte tare Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324
eu fac altceva in perioada aia Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 tot despre eliminatul gazelor e vorba Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324
c@t
c@t
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 29502
Data nasterii : 01/11/1986
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Daiana Dum Aug 14 2011, 07:25

me 2 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Pantera Dum Aug 14 2011, 07:46

doamne, Di Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 417324 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 474323

astea sunt din ciclul goagăl te ajuta dar nu te face mai destept Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 474323 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 474323 Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 474323
Pantera
Pantera
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 8619
Data nasterii : 05/11/1987
Varsta : 36
Localizare : fostul Mic Paris

Sus In jos

Ia cu bancuri glume poante...trei la leu - Pagina 19 Empty Re: Ia cu bancuri glume poante...trei la leu

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 21 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum