Forumul Roz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Chat Box
DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... EmptyDum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... EmptyMier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... EmptyMier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... EmptySam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... EmptyMier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... EmptyVin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... EmptyVin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... EmptyMar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... EmptyLun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... EmptySam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis



Parteneri









DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE...

3 participanți

In jos

DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... Empty DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE...

Mesaj Scris de carmen silva Joi Oct 10 2013, 05:08

Tre' sa luam un frigider/combina Frigorifica...price range intre 1600 si 2200, e musai sa aiba frigider mare, cam 300 litri...
Intrebare intrebatoare, ce marca sa fie?
Am tot scotocit pe net si am dat de tot felul de pareri asa ca ar fi utile si experientele voastre cu diverse marci DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... 633654 
Cand ne-am hotarat la un samsung, am dat de niste comentarii cum ca ar fi cu probleme, la fel si Beko (oricum eram reticenta in ce ii priveste), arctic is ok ca au garantia cea mai lunga (3 ani) dar sunt cam prost impartite spatiile si mipar prea mici...si tot asa pana am eliminat toate marcile...
SO, I NEED HELP!!!DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... 682405 
carmen silva
carmen silva
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 6956
Data nasterii : 23/05/1982
Varsta : 42

Sus In jos

DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... Empty Re: DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE...

Mesaj Scris de anaissa Joi Oct 10 2013, 05:38

Nu ma pricep. Eu am Beko si m-a interesat doar sa fie no frost. Ca si dimensiuni n-am avut de ales ca am avut mobila de la vechii proprietari si nu am vrut s-o refacem. Era noua. Important e sa ai service accesibil. sa nu iti vina la interventie dupa 2 saptamani
anaissa
anaissa
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 14/09/2009

Numarul mesajelor : 16713
Data nasterii : 22/08/1982
Varsta : 41
Localizare : Nowhere
Stare de spirit : Bouncing

http://cosmeticelatest.blogspot.com/

Sus In jos

DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... Empty Re: DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE...

Mesaj Scris de carmen silva Joi Oct 10 2013, 06:36

Merci Anais, o sa caut sa vad care-i treaba cu service-ul, am vazut un beko de 440 litri care pare ok dar cam fugeam de firma, de cat timp il aveti voi?

Edit: avem service aproape.

Care-i faza cu no frost, cum ar putea sa mai fie?  stiu ca inaite erau alea de inghetau de doua deste, acu' nu-s toate no frost?

Asta ar fi unul din ele http://www.domo.ro/Aparate_frigorifice/Frigidere/Frigidere_cu_2_usi/Beko/Frigider_cu_2_usi_Beko_DDEN507WD+
carmen silva
carmen silva
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 6956
Data nasterii : 23/05/1982
Varsta : 42

Sus In jos

DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... Empty Re: DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE...

Mesaj Scris de Dana Joi Oct 10 2013, 07:04

noi ne-am cumparat Beko
nu pot sa-ti zic cum este pt ca inca sta sigilat asteptand sa fie gata casa DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... 417324
mama are un arctic de 10 ani, anul asta a fost prima data cand am chemat pe cineva sa-l repare
insa ne-a spus sa nu cumparam arctic astea noi ca au nush ce care se strica repede

inca 2 perechi de prieteni au beko si sunt multumiti
Dana
Dana
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 7403
Data nasterii : 31/05/1983
Varsta : 41
Localizare : munte

Sus In jos

DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... Empty Re: DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE...

Mesaj Scris de anaissa Joi Oct 10 2013, 07:31

nu, nu au toate no frost. cand a fost cu black friday n-a fost niciun no frost la oferta... am vazut si a 2400 fara no frost :| vezi ca pe emag au specificatiile scrise cel mai bine.

al meu are congelatorul jos si 3 sertare la congelator. noua ne ajunge, nu ma plang.

anaissa
anaissa
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 14/09/2009

Numarul mesajelor : 16713
Data nasterii : 22/08/1982
Varsta : 41
Localizare : Nowhere
Stare de spirit : Bouncing

http://cosmeticelatest.blogspot.com/

Sus In jos

DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... Empty Re: DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE...

Mesaj Scris de carmen silva Joi Oct 10 2013, 07:35

Multam Dana, am avut si noi o combina arctic care s-a stricat dupa 5 ani (compresorul), probabil o fi vreo problema la ele, sarim peste arctic ca am tot auzit ca au buba DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... 296635 
Ar mai fi in carti samsung, hotpoint de la ariston si gorenje, acum si beko daca tot aud ca par ok...e grele Dom'le DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... 1918346239 
carmen silva
carmen silva
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 6956
Data nasterii : 23/05/1982
Varsta : 42

Sus In jos

DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... Empty Re: DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE...

Mesaj Scris de carmen silva Joi Oct 10 2013, 07:47

anaissa a scris:nu, nu au toate no frost. cand a fost cu black friday n-a fost niciun no frost la oferta... am vazut si a 2400 fara no frost :| vezi ca pe emag au specificatiile scrise cel mai bine.

al meu are congelatorul jos si 3 sertare la congelator. noua ne ajunge, nu ma plang.

Aaaa, da?..bun, inca un criteriu de departajare :))

Cam trei sertare as vrea si eu la congelator, dar si frigider mai marisor...
carmen silva
carmen silva
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 6956
Data nasterii : 23/05/1982
Varsta : 42

Sus In jos

DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE... Empty Re: DESPRE FRIGIDERE/COMBINE FRIGORIFICE...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum