Forumul Roz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Chat Box
Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata EmptyDum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata EmptyMier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata EmptyMier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata EmptySam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata EmptyMier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata EmptyVin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata EmptyVin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata EmptyMar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata EmptyLun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata EmptySam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis



Parteneri









Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

+16
Mirella
muffin
monica
andraa
ritza
Squint
Joice1
Roxie1
b_ioana_67
Criiis
Tasha
yanna
isis
anya
Daiana
Amber
20 participanți

In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Amber Dum Sept 13 2009, 22:19

Mi se pare util sa avem un topic de genul "girls, do not ever try this at home!!!".

Care din sfaturile de frumusete primite de voi au fost cele mai neinspirate alegeri in materie de coafura si machiaj?

Incep eu: am experimentat in liceu sfatul unei colege de a-mi impleti seara parul umed in mai multe suvite pentu a avea onduleuri lejere dimineata. Pacat ca am impletit cam multe suvite, iar dimineata cand mi-am desfacut parul situatia era total scapata de sub control :mika2:
Amber
Amber
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 7179
Data nasterii : 11/05/1985
Varsta : 38

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Daiana Dum Sept 13 2009, 22:31

hehe, io asa faceam intr-o vreme cand aveam rabdare si pe mami n-o dureau mainile sa-mi impleteasca codite. aveam parul lung, mi-l impletea in codite cam de 2 degete grosime, pana la capat, fara sa ramana fire neimpletite. uscam atat cat sa nu simt parul ud si dormeam asa, dimineata aveam o minunatie de freza ondulata ptiu-ptiu. acum nu mai fac pt ca n-am rabdare si pt ca dupa chimioterapie mi s-a modificat structura parului si acum e ondulat de la sine.
nasol ce ai patit tu. cred ca depinde de par.
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Daiana Dum Sept 13 2009, 22:56

acuma la subiect: m-am lasat convinsa sa-mi fac permanent la terminarea cl 12-a. dezastru! n-a prins permanentul, abia se vedea ceva ceva, mi-a ars parul atat de tare, s-au despicat capetele, a trebuit sa tund o gramada din parul luuuung pe care-l aveam.
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de anya Dum Sept 13 2009, 23:17

Eu m-am lasat vopsita cu albastru din ala pentru babe de o fosta colega de scoala. M-am spalat pe cap intr-una ca sa scap de nuanta aia babeasca. Noroc ca era toamna si ploua afara: am stat numai cu gluga pe cap. (^__^)"
anya
anya
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 1766
Data nasterii : 27/04/1984
Varsta : 39
Stare de spirit : trilu lilu ^__^

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de isis Mar Sept 15 2009, 07:55

Si eu cand vreau uneori sa am parul ondulat, imi impletesc parul dupa ce-mi fac baita si dorm cu el asa, iar dimineata arata bine.

Cred ca cel mai stupid sfat pe care l-am primit vreodata este urmatorul: eram la bunici la tara cand eram ceva mai micuta si cateva babete s-au legat de cosurile mele (aveam cateva cosuri, nu acnee urata). Mi-au zis sa ma dau cu urina pe fata ca sa-mi treaca cosurile. Cica astfel o sa am pielea catifelata. Am ramas socata si dezgustata. Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 78183
isis
isis
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 7302
Data nasterii : 03/04/1989
Varsta : 34
Localizare : CT

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de anya Mar Sept 15 2009, 07:56

^Si eu am auzit de faza cu urina de la cineva care cica chiar a incercat toata faza. Acum nu mai tin minte care a fost efectul la tipa aia, pentru ca eram prea socata de informatie.
anya
anya
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 1766
Data nasterii : 27/04/1984
Varsta : 39
Stare de spirit : trilu lilu ^__^

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de isis Mar Sept 15 2009, 08:03

^Hmmm nu cred ca toate leacurile babesti sunt bune. Eu nu as putea sa incerc sa ma dau cu urina pe fata, cred ca mi s-ar face rau chiar daca este a mea.
isis
isis
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 7302
Data nasterii : 03/04/1989
Varsta : 34
Localizare : CT

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de yanna Mar Sept 15 2009, 08:06

^Sa stiti ca am mai auzit asta cu urina, si inca de multe ori, dar ca masca de par :pfoa: Acuma...eu stiu ca ureea se gaseste in unele creme...dar parca as incerca altceva din multitudinea de optiuni Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 916531

yanna
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 66
Data nasterii : 13/04/1987
Varsta : 36

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Tasha Mar Sept 15 2009, 08:07

Cred ca cel mai prost sfat este acela sa ma dau cu fixativ pe fata dupa ce ma machiez. Rong in so so many ways. :lady:
Tasha
Tasha
Strumf Roz
Strumf Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 152
Data nasterii : 14/01/1987
Varsta : 37

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Criiis Mar Sept 15 2009, 08:18

nici eu n-as putea sa incerc sa ma dau cu urina pe fata Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 78183
Criiis
Criiis
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 31231
Data nasterii : 19/12/1986
Varsta : 37
Localizare : acolo unde nici cu gandul nu gandesti...

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de b_ioana_67 Mar Sept 15 2009, 12:36

Cel mai rau sfat l-am primit de la o coafeza inainte de o nunta. Mi-a spus ca as arata bine cu suvite blonde si am crezut-o pentru ca in tinerete eram blonda natural. Dar aia a fost acum 20 si ceva de ani, intre timp mi s-a inchis parul la culoare. Si-a batut nesimtita joc de parul meu in ultimul hal si nu am avut ce sa mai fac. Asa m-am dus la nunta.

b_ioana_67
Bebe Roz
Bebe Roz

Data de inscriere : 15/09/2009

Numarul mesajelor : 51
Data nasterii : 20/12/1967
Varsta : 56

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Roxie1 Mar Sept 15 2009, 12:55

Uh, cel mai prost sfat a fost acum recent.
Vroiam sa ma vopsesc un castaniu, culoarea mea naturelle..BON! Si m-am dus la salon chipurile unul bun.Si tipa m-a vopsit peste negrul meu minunat. Aha,mentionez ca aveam radacinile crescute de vreo palma as n-am iesit din casa aprox 2luni si ceva. ( pt fetele care nu stiu pb mea:am avut picioru in ghips)
Si ce credeti? N-a prins decat pe radacina. Si-mi vine sa mor. Punct
Roxie1
Roxie1
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 11029
Data nasterii : 16/09/1987
Varsta : 36
Localizare : NY
Stare de spirit : hardcore

https://www.youtube.com/Roxie99Roxie

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Joice1 Mar Sept 15 2009, 13:03

Ceva asemanator am patit si eu Roxie. Eu m-am facut blonda acum mult timp, sunt blonda de vreo 4 ani cred. Si mi s-a pus pata sa-mi las parul sa creasca, dar cum la blondul ala deschis care mi-l faceam eu radacinile pareau aproape negre, plus ca decolorantul imi nenorocea parul am zis ca ma duc frumusel la salon sa ma vopseasca alea aceeasi culoare care o am la radacina.
Radacinile mele erau crescute vreo 3cm cred, se vedea clar care e culoarea parului. Si coafeza mea desteapta ce-mi spune ... uite, te fac nuanta asta, e mai inchisa decat culoarea naturala a parului, dar tu esti blonda si o sa se spele. Boooon. Cred ca de mai bine de 1 luna sunt acum satena si ghiciti ce? Vopseaua s-a spalat, parul s-a mai deschis, dar numai acolo unde era blond! Si acum iar sunt curcubee! Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 299380
Se vad ingrozitor radacinile care au inceput sa creasca, pentru ca eu am parul un saten deschis spre blond nisipiu cu reflexe aurii si tuta mi-a bagat vopsea cu reflexe roscate! Si acum se vede de parca am multa matreata la radacina sau ca am albit, pentru ca e foarte deschis acolo. Apoi urmeaza 3-4cm de par inchiiiiis, saten roscat, si restul parului e saten inchis cu reflexe aurii Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 299380
Pupaza scrie pe mine! Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 299380 Intentia mea era sa imi las parul sa creasca, sa nu il mai vopsesc. Ei, cum naiba, cand m-a facut cu 2-3 nuante mai inchisa?

Joice1
Very Roz
Very Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 9559
Data nasterii : 06/06/1945
Varsta : 78
Localizare : Behind you...
Stare de spirit : Trolloriffic!

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Roxie1 Mar Sept 15 2009, 13:31

Si eu am o culoare nisipie,dar un nisipiu inchis.Daca tin parul prins se vede gri. Nu exagerez. Oricum...si pe mine m-a vopsit un castaniu - castaniu urat - roscat. Si i-am zis din start ca nu imi doresc asa ceva. Incapabile coafezele astea....CAH!

Dar eu imi doresc o culoare uniforma, neaparat. Plus ca incep faculta si bineinteles practica pe pacienti si mi-e cumva rusine sa apar cu jumate de par negru jumatate castaniu roscat... :blocat:
Roxie1
Roxie1
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 11029
Data nasterii : 16/09/1987
Varsta : 36
Localizare : NY
Stare de spirit : hardcore

https://www.youtube.com/Roxie99Roxie

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Tasha Mar Sept 15 2009, 23:23

Off nasol. Eu m-am dus acum 2 ani sa ma tund si cum aveam eu parul pana la jumatatea spatelui si in scari ( mi-l filase un imbecil de hairstylistu lu peste de ramasesem cu 2 fire) sa mi-l tunda drept pana la nivelul umerilor. Si taie proasta si tot indreapta pana ajunge la nivelul urechilor, eu eram socata. Imi revin si-i zic ca gata, sa nu mai tunda....ea zice ca mai are de indreptat vreo 3-5 cm. CE? Go f yourself! si am plecat. Si uite asa am prins eu frica de saloane si coafeze. Acum cand merg la tuns intai ii zic cum o pot molesta cu tot ce gasesc pe masa daca ma eroneaza si apoi o las sa se atinga de parul meu. :bici:
Tasha
Tasha
Strumf Roz
Strumf Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 152
Data nasterii : 14/01/1987
Varsta : 37

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Squint Sam Dec 05 2009, 07:00

*Cand eram studenta m-am lasat machiata de prietena cat si colega mea de faculttate, bine ca nu am iesit asa din casa, ca fugeau toti de mine...Aratam oribil machiata si pt ea era superb, abia am asteptat sa plece sa ma demachiez cu viteza luminii. De atunci nu am mai lasat pe nimeni sa se atinga de tenul meu ...

*Acum 2 ani eram bruneta inchis batea spre negru, o vopsea care nu s-a dus luni bune la spalat, oricum am fost super multumita de ea, dar pt ca ma plictisisem vroiam sa o dau jos si asa ca m-am dus la un salon sa-mi faca un decapaj. Buuun, s-a facut, bineinteles ca nu mi-a scos ff bine culoarea, si am devenit un roscat amestecat cu culoarea mea naturala. Culoarea naturala fiind un saten deschis nisipiu. Ma palise sa ma fac blonda. M-am dus la acelasi salon. Am zis ca fiind o coafeza mai in varsta are mai multa experienta, dar toate sunt o apa si un pamant ( aproape toate). M-a decolorat cu praf, am stat ce am stat, apoi a urmat si vopseaua. La final, coafeza era tare multumita cu ce mi-a iesit, era ff bucuroasa si ma lauda cat de bine imi sta ... nu am stat sa ma uit prea mult in oglinda acolo, si abia acasa am vazut "minuntatia" realizata ... o pleasca de blond la culoarea parului narural se facuse un aproape alb, si apoi urma un degrade de la blond de fapt galben pur si la roscat spre varfuri. 3 culori in cap ... si dadusem si o caruta de bani. Am mai stat o saptamana si m-am facut eu, mi l-am mai inchis cu un blond, sa mai imi dispara acel alb de la radacina, oribil se vedea. Dupa 3 luni jumate nu am mai suportat culoarea si m-am inchis iar la par, facandu-ma un saten ciocolata la alt coafor, de data asta ma facuse super bine. Asa ca nu mergeti dupa premiza ca toti aia mai in varsta sunt buni!!

*Acum cand mi-am reimprospatat culoarea la coafor si m-am tuns, i-a, spus coafezei sa-mi ia din breton ca sa nu mai imi intre in ochi, da de unde frate, ca la ciupit ca tot in ochi imi intra si tot cu clame il tin ridicat. Cred ca tot eu voi urma sa imi bag foarfeca in el ... Banii stiu sa-i ia repede, dar de facut ...

Squint
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 17/10/2008

Numarul mesajelor : 3127
Data nasterii : 06/03/1981
Varsta : 43

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de ritza Sam Dec 05 2009, 07:28

doamne prin ce ati mai trecut fetelor....in unele povesti parca ma regasesc si eu ranjet
ritza
ritza
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 2319
Data nasterii : 20/02/1986
Varsta : 38

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de andraa Vin Dec 18 2009, 04:45

eu am parul drep[t de la mama natura.. daca il las sa se usuce natural sta de n-am nevoie de placa.. si uneori il mai vreau si eu cret Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 41589 si asa cand eram eu mai micuta si prostuta Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 45873 o "buna" prietena mi-a recomdandat sa il ondulez cu ondulatorul, dar sa fie parul ud ... pfuu... noroc ca nu am facut decat o suvita, care s-a ars atat de tare incat s-a deschis la culoare Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 417324
andraa
andraa
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 18/09/2008

Numarul mesajelor : 9343
Data nasterii : 19/08/1991
Varsta : 32
Localizare : Pe unde nimeresc :-j
Stare de spirit : I feel good

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Amber Dum Dec 20 2009, 09:35

Pfoai, andraa, imi inchipui cum a sfarait Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 873232
Amber
Amber
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 7179
Data nasterii : 11/05/1985
Varsta : 38

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de monica Mar Dec 22 2009, 07:30

Cel mai rau/sadic "sfat" de frumusete l-am primit cand aveam vreo 6-7 ani: daca iti storci lamaie in ochi, ti se fac mai verzi Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 353162 (eu avandu-i verzi-caprui)- pareau intradevar mai verzi, doar ca erau rosii-verzi de la atata boceala ce-am tras dupa (macar am aflat ca rosul pune in valoare ochii verzi ranjet )
monica
monica
Strumf Roz
Strumf Roz

Data de inscriere : 01/12/2009

Numarul mesajelor : 113
Data nasterii : 27/02/1987
Varsta : 37

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de andraa Mar Dec 22 2009, 07:34

Amber a scris:Pfoai, andraa, imi inchipui cum a sfarait Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 873232
daa... Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 417324 eu credeam ca e bine Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 417324 pana cand s-a uscat de tot

monica a scris:Cel mai rau/sadic "sfat" de frumusete l-am primit cand aveam vreo 6-7 ani: daca iti storci lamaie in ochi, ti se fac mai verzi Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 353162 (eu avandu-i verzi-caprui)- pareau intradevar mai verzi, doar ca erau rosii-verzi de la atata boceala ce-am tras dupa (macar am aflat ca rosul pune in valoare ochii verzi ranjet )
uuu :( lamaie in ochi ?:|
andraa
andraa
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 18/09/2008

Numarul mesajelor : 9343
Data nasterii : 19/08/1991
Varsta : 32
Localizare : Pe unde nimeresc :-j
Stare de spirit : I feel good

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de muffin Dum Dec 27 2009, 02:06

La mine o fosta colega de generala.. Avea probleme urate cu tenul, graaas si plin ochi de cosuri imense, pline cu puroi.
Si bunica'sa i-a spus sa se dea cu spirt pe fata, ca ii mai usuca din cosuri..si bineinteles ca fata asa facuse.. I-a uscat tenul groaznic de tare, avea numai coji pe fata, plus ca i se inrosise ingrozitor. Dar ea macar era multumita ca nu-i mai luceste tenul Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 580852 Brrrr
muffin
muffin
Strumf Roz
Strumf Roz

Data de inscriere : 27/10/2009

Numarul mesajelor : 268
Data nasterii : 11/04/1991
Varsta : 32
Stare de spirit : Moody

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de ritza Sam Ian 02 2010, 15:52

monica a scris:Cel mai rau/sadic "sfat" de frumusete l-am primit cand aveam vreo 6-7 ani: daca iti storci lamaie in ochi, ti se fac mai verzi Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 353162 (eu avandu-i verzi-caprui)- pareau intradevar mai verzi, doar ca erau rosii-verzi de la atata boceala ce-am tras dupa (macar am aflat ca rosul pune in valoare ochii verzi ranjet )
doamne cat am putut sa rad Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 417324 ranjet foarte tare
ritza
ritza
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 2319
Data nasterii : 20/02/1986
Varsta : 38

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Amber Lun Ian 04 2010, 02:40

monica a scris:Cel mai rau/sadic "sfat" de frumusete l-am primit cand aveam vreo 6-7 ani: daca iti storci lamaie in ochi, ti se fac mai verzi Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 353162 (eu avandu-i verzi-caprui)- pareau intradevar mai verzi, doar ca erau rosii-verzi de la atata boceala ce-am tras dupa (macar am aflat ca rosul pune in valoare ochii verzi ranjet )

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 78183 Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 78183 Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 78183 Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 78183 Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 78183 Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 78183
Amber
Amber
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 7179
Data nasterii : 11/05/1985
Varsta : 38

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Mirella Lun Ian 04 2010, 23:55

pai...ma gandesc serios daca sa spun sfatul minunat primit de mine Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 41589 Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 41589 Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 41589

pai cica iti trec cosurile de pe fata daca faci oral. Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 474323
asta era sfatul de la o tipa care era si ea plina. ma intreb daca intre timp i-or fi trecut cosurile Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 580852
Mirella
Mirella
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 27/12/2009

Numarul mesajelor : 3074
Data nasterii : 08/01/1986
Varsta : 38
Localizare : Iasi, the city of 7 hills

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Sizzla Joi Ian 07 2010, 09:01

monica a scris:Cel mai rau/sadic "sfat" de frumusete l-am primit cand aveam vreo 6-7 ani: daca iti storci lamaie in ochi, ti se fac mai verzi Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 353162 (eu avandu-i verzi-caprui)- pareau intradevar mai verzi, doar ca erau rosii-verzi de la atata boceala ce-am tras dupa (macar am aflat ca rosul pune in valoare ochii verzi ranjet )

aceeasi chestie am patit si eu cand eram mai mica...ma rog, nu foarte..aveam vreo 16-17 ani si scris intr-o revista ca o picatura de lamaine ii face mai stralucitori.mi-am pus dar nu am patit nimic, doar m-au usturat putin Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 417324)
Sizzla
Sizzla
Bebe Roz
Bebe Roz

Data de inscriere : 15/09/2009

Numarul mesajelor : 61
Data nasterii : 17/04/1988
Varsta : 35
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Joice1 Joi Ian 07 2010, 09:03

De la lacrimi sclipeau Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 417324

Joice1
Very Roz
Very Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 9559
Data nasterii : 06/06/1945
Varsta : 78
Localizare : Behind you...
Stare de spirit : Trolloriffic!

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Dianka Joi Ian 07 2010, 09:11

Mirella86 a scris:pai...ma gandesc serios daca sa spun sfatul minunat primit de mine Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 41589 Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 41589 Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 41589

pai cica iti trec cosurile de pe fata daca faci oral. Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 474323
asta era sfatul de la o tipa care era si ea plina. ma intreb daca intre timp i-or fi trecut cosurile Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 580852


doamne doamne Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 417324 ce sfaturi utile Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 417324 eu zic ca chestia aia o faci daca vrei nu ca sa-ti treaca cosurile Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 417324 Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 417324 Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 417324 care sigur nu trec... Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 417324
Dianka
Dianka
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 5802
Data nasterii : 25/02/1986
Varsta : 38
Localizare : Brasov
Stare de spirit : Roz

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Ankme Joi Ian 07 2010, 12:01

mai bine injuraturi decat sfaturile astea Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 417324

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata GoogleSearchIconShadowCel mai rau sfat de frumusete primit vreodata SuperSearchIconShadow
Ankme
Ankme
Ciocoflender Roz
Ciocoflender Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 1335
Data nasterii : 13/01/1992
Varsta : 32
Localizare : Bucale
Stare de spirit : zbunga zbuga! =3

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de mikalovesu Vin Ian 08 2010, 09:26

O tipa de pe un alt forum a spus ca secretul ei pentru a avea un ten perfect este aplicarea urinei in fiecare seara pe fata Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 916531 . Sincer eu sunt fooooarte multumita de zynerit, m-a scapat de cosuri in totalitate..nici sa stiu ca mi se umple fata de cosuri incat nici ochii sa nu se mai vada si urina nu pun, de fapt nu cred ca "urina" are proprietati dermatologice.

Ca sa nu mai zic o alta aiurita recomanda sperma..so..my question is..in ce lume traim?

In liceu colega de banca atunci cand avea cosuri si le acoperea cu pasta de dinti si venea asa la scoala. Am incercat si eu pasta de dinti pe cosuri insa ACASA, SEARA!!!Monstruos.
mikalovesu
mikalovesu
Bebe Roz
Bebe Roz

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 54
Data nasterii : 14/06/1988
Varsta : 35
Localizare : Timisoara
Stare de spirit : The moon and the stars

http://indiralina.com

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Ankme Vin Ian 08 2010, 09:40

^ nu sperma chiar am auzit ca are propietati dermatologice si bune pentru sistemul intern in general Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 417324stiu o tipa colecteaza lichid seminal sa se dea pe maini ca cica faci mainile catifelate. acu cat de timpita e ea, sau idiot iubitu ei nu stiu Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 353162 dc stiu atatea nebune? devin suspecta Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 82326 STAU LA OSPICIU!
Ankme
Ankme
Ciocoflender Roz
Ciocoflender Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 1335
Data nasterii : 13/01/1992
Varsta : 32
Localizare : Bucale
Stare de spirit : zbunga zbuga! =3

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de yanna Vin Ian 08 2010, 09:50

Eu am mai auzit de urina de la femei in varsta...pentru par si ten Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 41589 Ceva proprietati cred ca are, pentru ca sunt creme cu uree [le tot vad prin DM, cred ca de la Balea este o gama]. Bine...nici eu n-as putea folosi asa un "ritual de frumusete" Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 148672

yanna
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 66
Data nasterii : 13/04/1987
Varsta : 36

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Mirella Vin Ian 08 2010, 14:42

doamne fereste Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 297181

pai eu prefer sa am mainile aspre si cosuri pe fata, eu sperma si urina nu pun pe mine Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata 297181
Mirella
Mirella
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 27/12/2009

Numarul mesajelor : 3074
Data nasterii : 08/01/1986
Varsta : 38
Localizare : Iasi, the city of 7 hills

Sus In jos

Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata Empty Re: Cel mai rau sfat de frumusete primit vreodata

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum