Forumul Roz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Chat Box
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 EmptyDum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 EmptyMier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 EmptyMier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 EmptySam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 EmptyMier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 EmptyVin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 EmptyVin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 EmptyMar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 EmptyLun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 EmptySam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis



Parteneri









Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

+31
Amber
Al3xA
allyssa
Lilly
posh
margelutze
bijouxdemonange
katya286
narcyssa
ddanutza
darktigresse
claudiaellena
LaVee
maria73
Little*Miss*Sunshine
Poky
petricagheorghe
Inanna
Bast
Raven
c@t
eva30
Squint
Juls
Chocolate
Mariashop
zmotocel
DaniHeart
Veronnik
edith
MicaNarcisa
35 participanți

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Juls Joi Noi 20 2008, 06:57

:forlady: :forlady: :forlady: :forlady: :forlady: :forlady: :forlady: :forlady:
Juls
Juls
Strumf Roz
Strumf Roz

Data de inscriere : 14/10/2008

Numarul mesajelor : 108
Data nasterii : 16/06/1984
Varsta : 40
Localizare : Constanta

http://www.j-wels.com

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Mariashop Joi Noi 20 2008, 07:26

Fetele, nu am stat pe forum, doar am lasat deschis, ca sa nu redeschid si sa ma loghez de 10 ori. Nu am tocit eu perlele si...daca chiar vreti sa stiti, am acelasi furnizor cu allex la capitolul asta, va vine sa credeti? In alt topic ati dat cu toporul in allex, ma bucur sincer ca ati revenit la ganduri mai bune si ma bucur si fiindca atata scrieti de mine, ca stii cum e: barfitii sunt aia care au valoare. Nici bustul nu l-am zgariat eu. In ceea ce priveste cei 7 lei, precum si chestiile de la cosul de gunoi, o sa iti trimit banutii pe ele, ca sa nu avem vorbe si nici sa nu mai aud de tine. Auzi, stii ce m-am gandit? Iti trimit toata valoarea facturii si gata, suntem reglate, ok? Vrei si daune morale pentru intarziere? Eu nu imi fac banii din ciupeli, dar poate ma inveti tu. Oricum, in viata mea nu am starnit asa pasiuni!

Mariashop
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 13/10/2008

Numarul mesajelor : 39

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Mariashop Joi Noi 20 2008, 07:34

Micanarcisa a scris:nuuu nu intelege gresit...asta a fost concluzia...de fapt a zis ca ne incadram in marja de nemultumiti deja stabilita sau de asteptat ceva de genul asta...mi-e lene sa citesc inapoi...si ca eu ma intorc la cele care sunt multumite si pe voi va las in plata Domnului...bine ca aseara a spus de vreo teri ori ca are treaba dar a stat pe roz vreo 4 ore...timp in care mai ambala cateva comenzi intarziate Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324 Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324 ...aici am fost rea dar asta e
cand iti vei face afacerea ta, ceea ce iti doresc chiar sincer, vei vedea ca iti faci un BVC, un business plan si o strategie de marketing. O sa vezi ca o sa calculezi acolo, o sa estimezi, atat pierderile financiare, cat si targetul. Din acel target, la fel, vei face o estimare privind cota de target care va veni catre afacarea ta. Si vei gandi asa: Daca am castigat 1000 de lei si am pierdut 50, e ok. daca din 1000 de clienti, 20 sunt nemultumiti si nu mai revin, iarasi nu-i nimic. Fiindca patrezi 950 si mai castigi, pastrand tempo-ul, alti 50 in perioada urmatoare. Si vei intelege atunci ca o afecere este altceva decat crezi tu acum. Promiti ca vom schimba pareri atunci?

Mariashop
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 13/10/2008

Numarul mesajelor : 39

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Chocolate Joi Noi 20 2008, 07:37

Micanarcisa a scris:
-bustul este foarte frumos dar atentie choco ti-l trimite cu catifeaua zgaraiata daca ai norocul meu
dar nu mai fac comanda de la mariashop. am facut in italia comanda de bust, astept sa mi-l aduca aia de la magazin. stiu ca dau un ban si iau ceva bun.
de restul nu mai zic nimic pt ca stiu ce am patit eu. am comparat lista comandata cu ceea ce am primit si imi lipsesc inchizatorile cu carabina, iar 2 tipuri de margele imi sunt schimbate si accesorii care nu pot fi folosite in nici un caz.

Chocolate
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 9148
Data nasterii : 10/06/1986
Varsta : 38
Localizare : Hai-hui prin lumea nimanui ...

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de MicaNarcisa Joi Noi 20 2008, 07:41

eu cred ca nu l-ai zgaraiat tu dar nici nu imi mai pune in vanzare daca e defect...si calitatea materialelor?...o fi acelasi furnizor dar poate allex are conditii optime de depozitare...inchizatorile alea par a fi tinute in apa Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324
eu pe allex si cei enumerati mai sus nu i-am omorat niciodata cu toporul ci mereu i-am laudat...se pare ca lucrurile "bune" pe care le-am scris nu le iei in seama...simt aceeasi atitudine de "mi se falfaie"...cat despre produsele lipsa?...poa' sa fie si 1 ban sunt banii mei si am dreptul la ai primi inapoi daca marfa e facturata si lipseste...nu am nevoie de toata factura caci eu am demnitate si-mi recunosc greselile iar greseala mea e de a fi comndat dupa ce am mai luat o data clapa...puteai sa recunosti sa te scuzi ca ai uitat sa pui produsele nu numai mie ci atator fete si gata...in fine ti se falfaie...e acea "marja"...si nu e vorba de barfa ci de lucruri reale...
nu faci banii din ciupeli dar 7 roni la mine sa zicem 10 colete impachetate pe zi desi ma indoiesc la intrzierile acestea iaca se fac 70 de roni...punem 10 zile iaca 700 adica salariul unui amarat ce munceste toata luna...
eu nu am ce sa te invat caci sunt un om corect...poate doar sa fii corecta sa te invat...de pe mana mea nu am avut plangeri niciodata...
in fine nici nu ma astept sa-mi primesc produsele lipsa...cer prea mult...
o seara buna si spor la impachetat

ps: ce nu stii despre acest forum este ca dupa 5 minute de inactivitate chiar daca forumul roz este deschis pe calculator userul dispare dintre cei online iar userul tau a fost tot timpul online...deci se pare ca nu e chiar asa...se pare ca nu l-ai lasat deschis si ti-ai vazut de treaba ci ai stat numai cu ochii aici...asta asa ca fapt divers o alta mica minciunica de a ta Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 48
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de MicaNarcisa Joi Noi 20 2008, 07:44

deja am afacerea mea...numai ca acum nu o fac pe firma mea...si nu am nici un client nemutumit...asta e defectul meu ...poate de la meserie mi se trage ca-s inginer si informatician daca e sa ne scriem cv-ul... Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324
aaa sa nu mai vorbesc ca nu am primit factura...in afecarile reale nu se da factura?
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 48
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Chocolate Joi Noi 20 2008, 07:54

Micanarcisa a scris: daca e sa ne scriem cv-ul... Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324
trebuie sa ne scriem cv-ul? :mika2:
eu sunt din aia care ia mita prin spitale. Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 343545

Chocolate
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 9148
Data nasterii : 10/06/1986
Varsta : 38
Localizare : Hai-hui prin lumea nimanui ...

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Mariashop Joi Noi 20 2008, 07:54

Ei, uite ca si acum am facut la fel. Am lucrat la ale mele, am citit altceva pe aici si am revenit, am dat refresh si...iacata-ma-s. Produsele lipsa, sigur ca le pot trimite, asa cum fac de cate ori mi se atrage atentia, numai ca, de data asta, am aflat de ce spui ca a lipsit, de pe forum. daca o mai lipsi marfa la cineva, ia sa caut eu pe net, ca poate ar trebui sa mai trimit ceva si eu habar nu am. cand iti lipseste ceva se face asa: trimiti un mail si dai codurile produselor lipsa si numarul lor. In fine, o sa primesti si ce e normal sa primesti, din moment ce zici ca a lipsit si ce zic eu, pe principiul si ca mine si ca tine. Recunosc ca, prima oara am fost putin suparata, citind tot ce ati scris, intre timp, m-am relaxat si vin cu mare placere, oi fi masochista, dar ma relaxeaza sa va citesc, pana la urma e bun tare forumul asta. Lasa, sunteti fete faine! Ah, uitasem. Perlele astea se cultiva, culmea, chiar in scoicile care traiesc...ia ghici? In apaaaaaa.


Ultima editare efectuata de catre Mariashop in Mier Feb 11 2009, 00:57, editata de 1 ori

Mariashop
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 13/10/2008

Numarul mesajelor : 39

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Chocolate Joi Noi 20 2008, 07:57

Mariashop a scris:Ei, uite ca si acum am facut la fel. Am lucrat la ale mele, am citit altceva pe aici si am revenit, am dat refresh si...iacata-ma-s. Produsele lipsa, sigur ca le pot trimite, asa cum fac de cate ori mi se atrage atentia, numai ca, de data asta, am aflat de ce spui ca a lipsit, de pe forum. daca o mai lipsi marfa la cineva, ia sa caut eu pe net, ca poate ar trebui sa mai trimit ceva si eu habar nu am. cand iti lipseste ceva se face asa: trimiti un mail si dai codurile produselor lipsa si numarul lor. In fine, o sa primesti si ce e normal sa primesti, din moment ce zici ca a lipsit si ce zic eu, pe principiul si ca mine si ca tine. Recunosc ca, prima oara am fost putin suparata, citind tot ce ati scris, intre timp, m-am relaxat si vin cu mare placere, oi fi masochista, dar ma relaxeaza sa va citesc, pana la urma e bun tare forumul asta. Lasa, sunteti fete faine! Ah, uitasem. Nu stiu ce conditii de depozitare are allex, dar eu am firma la mine in casa...oi fi stand in apa, naiba mai stie, o sa ma caut. Si mai vreau sa adaug faptul ca perlele astea se cultiva, culmea, chiar in scoicile care traiesc...ia ghici? In apaaaaaa.
scuze ca ma bag, dar micanarcisa zicea de accesoriile argintii ca parca ar fi fost tinute in apa, nu de perle. perlele parca erau nefinisate.
*tocite


Ultima editare efectuata de catre Chocolate22 in Joi Noi 20 2008, 08:01, editata de 1 ori

Chocolate
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 9148
Data nasterii : 10/06/1986
Varsta : 38
Localizare : Hai-hui prin lumea nimanui ...

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de DaniHeart Joi Noi 20 2008, 07:58

mda... interesanta schimbare de macaz...
DaniHeart
DaniHeart
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/10/2008

Numarul mesajelor : 2459
Data nasterii : 18/05/1980
Varsta : 44

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de MicaNarcisa Joi Noi 20 2008, 08:00

da dar scoicile nu-si rod propriile perle Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324...de la allex erau frumoase...io stiu daca zici ca e acasa poate s-a inundat vecinul de sus sau s-a spart caloriferul...glumesc acum dar asa arata inchizatorile
da mail urma sa trimit dar maine de la servici caci surpriza am vrut sa trimit azi dar se pare ca sunt probleme la servici denu pot intra de acasa pe casuta de mail...

asa si cu factura cum ramane?...pun eu banii din buzunar sau cer vreun bon de benzina de la colegi nu? Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 48
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Mariashop Joi Noi 20 2008, 08:03

Micanarcisa a scris:deja am afacerea mea...numai ca acum nu o fac pe firma mea...si nu am nici un client nemutumit...asta e defectul meu ...poate de la meserie mi se trage ca-s inginer si informatician daca e sa ne scriem cv-ul... Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324
aaa sa nu mai vorbesc ca nu am primit factura...in afecarile reale nu se da factura?
Sa iti mearga bine, sa creasca mare, afacerea, zau ca e urare sincera! Primesti factura, daca soliciti si vei primi automat si daca nu ceri indata ce noul site va intra pe net. Ca el va sti sa o scoata singur, nu o voi mai face separat. Etc, etc...
Trimite si datele firmei si ai tot ce vrei.
Astept mail! Ne "mai vedem" maine. Pup si noapte buna!


Ultima editare efectuata de catre Mariashop in Joi Noi 20 2008, 08:10, editata de 1 ori

Mariashop
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 13/10/2008

Numarul mesajelor : 39

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de MicaNarcisa Joi Noi 20 2008, 08:09

lasa ca am un bon de benzina in plus...noroc ca am facut plinul...iar glumesc...multumesc de urari si eu doresc la fel la toata lumea...dar fara suparare prefer sa imi aduc din italia sau din spania de acum astea mai pretentioase...accesoriile tehnice hai sa zic merg si de aici dar nu mai vizitez shopul tau Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324 ...poate pana imi trece si mie nebuneala Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324
si acum gata numai bine ca am comenzi intarziate si maine e ultima zi din saptamana si as vrea sa le dau...o seara buna
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 48
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Mariashop Joi Noi 20 2008, 08:13

Micanarcisa a scris:lasa ca am un bon de benzina in plus...noroc ca am facut plinul...iar glumesc...multumesc de urari si eu doresc la fel la toata lumea...dar fara suparare prefer sa imi aduc din italia sau din spania de acum astea mai pretentioase...accesoriile tehnice hai sa zic merg si de aici dar nu mai vizitez shopul tau Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324 ...poate pana imi trece si mie nebuneala Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324
si acum gata numai bine ca am comenzi intarziate si maine e ultima zi din saptamana si as vrea sa le dau...o seara buna
Pai tocmai ce sugerasem mai sus ca unde nu va place sa nu mai mergeti si cu asta se rezolva tot. Asta dupa mail-ul pe care il astept. N-am avut eu niciodata o sora, dar asa imi imaginam ca m-as fi certat cu ea, cum ma cert cu tine...si sanse erau, slava domnului, tocmai am vazut in ce zodie esti. Am zis ca plec, gata, paaaaaaa!

Mariashop
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 13/10/2008

Numarul mesajelor : 39

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Juls Joi Noi 20 2008, 09:43

Eu rad in continuare de mi se falfaie ala :))
Juls
Juls
Strumf Roz
Strumf Roz

Data de inscriere : 14/10/2008

Numarul mesajelor : 108
Data nasterii : 16/06/1984
Varsta : 40
Localizare : Constanta

http://www.j-wels.com

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de DaniHeart Joi Noi 20 2008, 09:54

:pantera: si mie mi se falfaie...

stii ce mi se pare mai aiurea... ca avea o atitudine de kko fata de cliente... pe care a argumentat o si rasargumentat o... si nici macar consecventa nu a fost... a dat o la intors... si a schimbat tonul... ... pana acum dadea muje... acum si a gasit surorile.... tocmai pe forumul roz.... care se pare ca poate tine loc si de emisiunea ''iarta ma'' Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324
DaniHeart
DaniHeart
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/10/2008

Numarul mesajelor : 2459
Data nasterii : 18/05/1980
Varsta : 44

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de MicaNarcisa Joi Noi 20 2008, 09:59

eu am o sora si suntem zodii total diferite..daca eu sunt un rac tampit ea e berbec...dar niciodata nu ne-am certat...niciodata...si nu o vom face Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 48
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Juls Joi Noi 20 2008, 09:59

La naiba! si totusi cu tot cu iata-ma ink mi se falfaie
Juls
Juls
Strumf Roz
Strumf Roz

Data de inscriere : 14/10/2008

Numarul mesajelor : 108
Data nasterii : 16/06/1984
Varsta : 40
Localizare : Constanta

http://www.j-wels.com

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Juls Joi Noi 20 2008, 10:00

eu ma cert cu toata lumea ..si chiar imi place...mai ales cand am dreptate..asa ca cine mai doreste cine mai pofteste :))
Juls
Juls
Strumf Roz
Strumf Roz

Data de inscriere : 14/10/2008

Numarul mesajelor : 108
Data nasterii : 16/06/1984
Varsta : 40
Localizare : Constanta

http://www.j-wels.com

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de DaniHeart Joi Noi 20 2008, 10:03

ceva de genul... atzatzai drace, ca mie mi place, nu? si mie, si mie... Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324
DaniHeart
DaniHeart
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/10/2008

Numarul mesajelor : 2459
Data nasterii : 18/05/1980
Varsta : 44

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de c@t Joi Noi 20 2008, 11:21

bai dragele mele
eu nu inteleg un lucru......de ce la romanica, atunci cand te duci spre ex la un magazin de unde ai cumparat un fier de calcat stricat, vanzatorul te face cu ou si cu otet si nu ia reclamatia ta ca pe un sfat, gen "frate, ai mai multa grija pe viitor".....n-ar fi mai frumos sa ia fierul, sa-ti dea altul nou, si pe viitor sa aiba mai multa grija????? poate ca nu e vina lui ca e fieru' stricat, ca doar nu l-a facut el, dar eu de la el il cumpar......
deci, mi s-a ridicat tensiunea iar....de ce au impresia vanzatorii ca ne fac noua vreo favoare si apoi sa ne ia dracu daca noi dam banii nostri (pe care-i muncim) pe niste produse care nu-si merita banii pe care i-am dat???? dragilor, ne facem o favoare reciproca...tu ma ajuti si-mi dai ce am nevoie iar eu iti dau bani......
c@t
c@t
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 29502
Data nasterii : 01/11/1986
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Juls Joi Noi 20 2008, 11:46

mda...de unde ata...ai auzit de expresia "fiecare pentru el"?!
Ca mai da un fier de calcat si inca unu s.a.m.d pana isi ia si el o masinuta..un tv cu diagonala mai mare sau cine stie ce....si tu....tu iti iei pachetelu cu tine si muncesti ca prostu ca sa il ajuti ...se pare ca asta e faza ...desi...poate daca ar face ceva in privinta fierului de calcat ar castiga mai multi cumparatori..ca reclama se face cand esti bun...nu cand dai cu M..e si arunci cu cofrage de oua si Sticle de otet in alti...Parerea mea
Juls
Juls
Strumf Roz
Strumf Roz

Data de inscriere : 14/10/2008

Numarul mesajelor : 108
Data nasterii : 16/06/1984
Varsta : 40
Localizare : Constanta

http://www.j-wels.com

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Raven Joi Noi 20 2008, 19:12

cum e tara asta..asa si comertul....ca pwla
Raven
Raven
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 41158
Data nasterii : 17/04/1980
Varsta : 44

http://hop-online.blogspot.com/

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de MicaNarcisa Joi Noi 20 2008, 19:16

orcum in romanica nu numai "patronii" au atitudinea aceasta din pacate...ci si un simplu vanzator care munceste toata luna in picioare pt un salariu minim pe economie...daca te-ai uitat la chiloti dar nu i-ai cupmarat ca nu ti-au placut ii ia si iiarunca de ne se vad bietii chiloti si intoarce ochii pe dos vanzatoarea respectiva si ai noroc daca nu te da afara din magazin...dar e calr ca alta pereche nu-ti mai arata...ce nesimtita esti sa ceri sa-i vezi si sa nu-i cumperi

o alta patanie a mea: la mercerie...merg sa iau inchizatori lobster ca am vazut ca are si nu mai avem nici zare...asta pana venea comanda...imi zice aia ca e 1 ron ...eu am socotit o mie de lei vechi...cand face totalul iese cam mare...zic dar de ce?...pai inchizatoarea e 10 mii vechi...zic eu aaa pai nu mai vreau ca eu le iau de pe net cu 5 sute de lei vechi...le ia aia le arunca si cica:si ce nu cumperi de pe net atunci?...ce vii la mercerie?...bine ca preturi afisate nu prea erau...atunci m-am luat de ea si i-am zis:femeie nu uita ca din banii care ti-i dau eu iti cumperi tu painea zilnica...din banii mei vine salariul tau asa ca inmoaie ciocul...si ce tipeu am ca mereu merg la merceria aia sa iau bilute de plastic mici Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324

asta e treaba...vanzatorii se cred Doamne Doamne dar de fapt sunt niste amarati care fara noi clientii nu au nici un rost in economie cu afaceri sau fara...chiar vorbiti afacereza? Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 48
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Bast Joi Noi 20 2008, 20:56

c@t a scris:bai dragele mele
eu nu inteleg un lucru......de ce la romanica, atunci cand te duci spre ex la un magazin de unde ai cumparat un fier de calcat stricat, vanzatorul te face cu ou si cu otet si nu ia reclamatia ta ca pe un sfat, gen "frate, ai mai multa grija pe viitor".....n-ar fi mai frumos sa ia fierul, sa-ti dea altul nou, si pe viitor sa aiba mai multa grija????? poate ca nu e vina lui ca e fieru' stricat, ca doar nu l-a facut el, dar eu de la el il cumpar......
deci, mi s-a ridicat tensiunea iar....de ce au impresia vanzatorii ca ne fac noua vreo favoare si apoi sa ne ia dracu daca noi dam banii nostri (pe care-i muncim) pe niste produse care nu-si merita banii pe care i-am dat???? dragilor, ne facem o favoare reciproca...tu ma ajuti si-mi dai ce am nevoie iar eu iti dau bani......
bine le zici !

Bast
Ciocoflender Roz
Ciocoflender Roz

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 4648
Data nasterii : 14/08/1986
Varsta : 38
Localizare : de peste tot si nicaieri

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de c@t Vin Noi 21 2008, 01:02

pai mi se urca tensiunea cand vad asa ceva, evil......unde e bunul simt??? ca pana la urma asta e.....innebunesc atunci cand sunt tratata asa, pe cuvant....sau cand vad sau aud asemenea comportamente....
c@t
c@t
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 29502
Data nasterii : 01/11/1986
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de MicaNarcisa Vin Noi 21 2008, 23:23

eh inca o descoperire:la bazele de inel le lipseste ba o bucla ba doua...plm ca tre sa fac adaugare la allex unde am comandat ce am aruncat la cos de la mariashop
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 48
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Inanna Vin Noi 21 2008, 23:50

si eu am un offf. allex.ro mi-a cauzat pana acum numai neplaceri. am facut 3 comenzi pana acum la ei. in prima comanda mi-au venit inchizatoarele rupte. nu le-am scris, am zis ca asta este. la a doua comanda mi-au venit margele negaurite la ambele capete, probabil nu le-as fi scris, dar sunt banii mei si vreau sa primesc lucruri de calitate, asa cum scrie pe site. le-am scris ca vreau sa le schimb si mi-au raspuns zicand ca mi le schimba la urmatoarea comanda..bun. al doile off este durata foarte mare (in timp) de la plasarea comenzii pana ajunge la mine. in jur de 2 saptamani. am pus comanda lunea si am primit-o tot lunea dupa 2 saptamani, timp in care le ziceam fetelor sa astepte sa astepte si pana la urma au renuntat la comenzi. mi se pare si normal...acum am pus comanda marti si inca nu am primit mail de confirmare a livrarii. problema este ca eu nu voi putea ridica coletul daca ajunge mai tarziu de miercurea viitoare. deci 7 zile in care coletul putea sa vina daca imi era livrat marti sau miercuri, mai ales ca am pus o comanda mica, mai mult ca sa imi pot schimba margelele...nu voi mai pune probabil comanda la ei, dar nici la un alt magazin online

Inanna
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 22/09/2008

Numarul mesajelor : 16911
Data nasterii : 10/05/1985
Varsta : 39
Stare de spirit : stam cu capul drept, ne simtit perfect

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de MicaNarcisa Sam Noi 22 2008, 00:47

eu pe de alta parte am fost multumita de allex...mereu am primit in 4-5 zile si marfa este ca pe site...ce sa zic...acum iar am plasat o comanda la ei...decat la maria mai bine lasa...macar nu am primit marfa defecta nefolosibila...si margelesiaccesorii sunt foarte seriosi si de la ei am primit tot in 4-5 zile...
chiar va voi spune acum cand primesc de la allex si cum e marfa

hulieta tu ai optiuni in cluj noi nu avem incotro si numai online putem procura materialele
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 48
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de DaniHeart Sam Noi 22 2008, 03:06

si eu am fost multumita de allex.ro pana acum... sa vedem cu comanda asta cat am de asteptat... ca au trecut deja 7 zile... dar am rabdare...
DaniHeart
DaniHeart
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/10/2008

Numarul mesajelor : 2459
Data nasterii : 18/05/1980
Varsta : 44

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Inanna Sam Noi 22 2008, 06:24

Micanarcisa a scris:eu pe de alta parte am fost multumita de allex...mereu am primit in 4-5 zile si marfa este ca pe site...ce sa zic...acum iar am plasat o comanda la ei...decat la maria mai bine lasa...macar nu am primit marfa defecta nefolosibila...si margelesiaccesorii sunt foarte seriosi si de la ei am primit tot in 4-5 zile...
chiar va voi spune acum cand primesc de la allex si cum e marfa

hulieta tu ai optiuni in cluj noi nu avem incotro si numai online putem procura materialele
da, ai dreptate. am mare noroc cu magazinul asta. e scump, dar merita ca e rapid si la indemana. problema este ca la capitolul margele gasesti tot ce vrei si ce nu vrei, la accesorii de metal stau un pic mai prost...dar e ok

Inanna
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 22/09/2008

Numarul mesajelor : 16911
Data nasterii : 10/05/1985
Varsta : 39
Stare de spirit : stam cu capul drept, ne simtit perfect

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de edith Sam Noi 22 2008, 20:56

hulieta a scris:si eu am un offf. allex.ro mi-a cauzat pana acum numai neplaceri. am facut 3 comenzi pana acum la ei. in prima comanda mi-au venit inchizatoarele rupte. nu le-am scris, am zis ca asta este. la a doua comanda mi-au venit margele negaurite la ambele capete, probabil nu le-as fi scris, dar sunt banii mei si vreau sa primesc lucruri de calitate, asa cum scrie pe site. le-am scris ca vreau sa le schimb si mi-au raspuns zicand ca mi le schimba la urmatoarea comanda..bun. al doile off este durata foarte mare (in timp) de la plasarea comenzii pana ajunge la mine. in jur de 2 saptamani. am pus comanda lunea si am primit-o tot lunea dupa 2 saptamani, timp in care le ziceam fetelor sa astepte sa astepte si pana la urma au renuntat la comenzi. mi se pare si normal...acum am pus comanda marti si inca nu am primit mail de confirmare a livrarii. problema este ca eu nu voi putea ridica coletul daca ajunge mai tarziu de miercurea viitoare. deci 7 zile in care coletul putea sa vina daca imi era livrat marti sau miercuri, mai ales ca am pus o comanda mica, mai mult ca sa imi pot schimba margelele...nu voi mai pune probabil comanda la ei, dar nici la un alt magazin online
hulieta nu ma speria....abia am facut comanda la allex :mika2:
edith
edith
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 12/10/2008

Numarul mesajelor : 17389
Data nasterii : 05/04/1990
Varsta : 34

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Inanna Sam Noi 22 2008, 21:23

pai eu nu vreau asta :). dar asta mi s-a intamplat din pacate

Inanna
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 22/09/2008

Numarul mesajelor : 16911
Data nasterii : 10/05/1985
Varsta : 39
Stare de spirit : stam cu capul drept, ne simtit perfect

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de MicaNarcisa Lun Noi 24 2008, 21:49

sa va spun..deci joi am facut comanda la allex si azi am verificat statusul si scrie livrat deci joi acum voi avea coletul...exact cum am spus in 4-5 zile lucratoare...din nou s-a dovedit a fi firma serioasa...de marfa nu va mai spun caci mereu am fost multumita
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 48
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de petricagheorghe Joi Noi 27 2008, 01:33

Nevasta-mea mi-a dat linkul catre acest site dar nu posteaza ea pt ca facand margele, nu-si permite sa supere pe "nimeni". Asteapta comanda de vreo 15 zile de la site-ul mentionat de Dvs aici si spera ca poate pana pe Ziua Nationala vine si coletul.De regula e super multumita de firma Allex, sunt cei mai seriosi si calitativi.
In legatura cu niste critici laadresa unor site-uri mai putin prompte, nu pot sa ma pronunt, eu nu prea stau pe-acasa si aud doar crampeie din nemultumiri: chestii lipsa , timp de asteptare de-ti piere cheful sa mai faci ceva.
Felicitari pt ideee si site-e chiar simpatic.
petricagheorghe
petricagheorghe
Ciumpalac Roz
Ciumpalac Roz

Data de inscriere : 27/11/2008

Numarul mesajelor : 644

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de DaniHeart Joi Noi 27 2008, 01:52

eu am primit azi comanda de la allex.ro... si sunt super super multumita... unele chestii arata chiar mai bine decat pe site... :dans:
DaniHeart
DaniHeart
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/10/2008

Numarul mesajelor : 2459
Data nasterii : 18/05/1980
Varsta : 44

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de edith Joi Noi 27 2008, 03:09

:janis: eu maine o astept sa vina.(de la allex) :ralluka:
edith
edith
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 12/10/2008

Numarul mesajelor : 17389
Data nasterii : 05/04/1990
Varsta : 34

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de DaniHeart Joi Noi 27 2008, 03:29

sa ne spui cum e... daca esti happy about it....
DaniHeart
DaniHeart
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/10/2008

Numarul mesajelor : 2459
Data nasterii : 18/05/1980
Varsta : 44

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Juls Joi Noi 27 2008, 03:49

Ok am vazut produsele de la PandaHall...sunt foarte frumoase si de calitate...insa tot nu s-a elucidat problema cu costul transportului...Va tin la curent
Juls
Juls
Strumf Roz
Strumf Roz

Data de inscriere : 14/10/2008

Numarul mesajelor : 108
Data nasterii : 16/06/1984
Varsta : 40
Localizare : Constanta

http://www.j-wels.com

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de MicaNarcisa Joi Noi 27 2008, 08:12

petricagheorghe a scris:Nevasta-mea mi-a dat linkul catre acest site dar nu posteaza ea pt ca facand margele, nu-si permite sa supere pe "nimeni". Asteapta comanda de vreo 15 zile de la site-ul mentionat de Dvs aici si spera ca poate pana pe Ziua Nationala vine si coletul.De regula e super multumita de firma Allex, sunt cei mai seriosi si calitativi.
In legatura cu niste critici laadresa unor site-uri mai putin prompte, nu pot sa ma pronunt, eu nu prea stau pe-acasa si aud doar crampeie din nemultumiri: chestii lipsa , timp de asteptare de-ti piere cheful sa mai faci ceva.
Felicitari pt ideee si site-e chiar simpatic.

ne pare bine ca iti place site-ul...pe sotia ta o asteptam cu pareri si poze cu lucrarile realizate de dansa...nu supara pe nimeni ba chiar ne bucuram sa mai primim pe cineva in clubul nostru roz si sa mai vedem si alte realizari...asteptam cu placere orice lucru frumos nu-i asa fetelor?...ba chiar daca are un site un blog ceva unde le expune sa intre sa ne zica si-l trecem la capitolul unde sunt stranse toate blogurile noastre...cat despre magazine suntem liberi sa le pronuntam si numele Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324


deci am primit comanda de la allex in 5 zile lucratoare...acum accesoriile sunt normale nu am reprosuri...insa restul adica imitatiile de swarovski stea de mare si floare cat si formele acelea shapes nu ca sunt super dar sunt excelente, minunate...cadrele de inel sunt bune toate...insa imitatiile de sw chiar m-au dat pe spate...ei doua shapes din alea sunt putin ciobite dar nu e pb ca acolo pot masca cu organza ca nu e mare zgaraietura

am primit marfa lipsa si de la maria plus niste accesorii in plus in fine in afara de stelutele acelea frumoase restul nu le folosesc...aaaa si cred ca a gresit la colet ca a mai scapat si ceva in plus...voi scrie maine mail

am pus comanda iar la margele si accesorii ...aia sunt si ei seriosi si de calitate superioara...e a treia sau a patra comanda luna asta la ei sau in fine in ultimele 2 luni...si toate de peste 2 mil parca Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 48
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de petricagheorghe Joi Noi 27 2008, 11:11

Nevasta-mea nu are blog, de fapt nu prea foloseste calculatorul( decat mess si skype cadn vb cu mine).Altfel scria ea direct. Ce sa zic, bine ca v-a venit marfa pana la urma doamna si ca nu a fost tzeapa. E BINE ca cineva scrie aici despre ce se poate intampla pe site-uri mai putin probate. Dar ia uitati ce li s-a intamplat unor colegi care credeau ca au prins pe D-zeu de picior. Au comandat conform unei reclame (care arata reducere de la 398 la 187 de euro) cate camera video, au platit prin contul PAY PAL al unuia dintre ei si au luat tzeapa.Firma respectiva zice ca anuntul nu mai e de actualitate, ca a fost doar o zi, ca ziua trecuse si ca nu au cum sa le vireze banii inapoi in contul PAY PAL. Or mai exagera si ei dar daca asa ceva se intampla la case mai mari, ce sa zic de Romania. Nu zic eu , ziceti Dvs... Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 412337
ps : uite ca scrie si nevasta-mea ceva pe mess: ALLEX RULLEZ.
cica se poate vedea IP-ul daca posteaza...
petricagheorghe
petricagheorghe
Ciumpalac Roz
Ciumpalac Roz

Data de inscriere : 27/11/2008

Numarul mesajelor : 644

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de MicaNarcisa Joi Noi 27 2008, 19:21

pai se vede ip-ul aici pe forum dar eu si raluca cat si moderatorii nu avem voie sa-l divulgam nimanui...si sincer nici nu ne intereseaza care cine ce ip are...
din ce scrii imi pare ca nu esti in tara...iar daca sotia comanda de la allex se intelege ca e in tara Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324 ...oricum sunteti bineveniti sa mai schimbati cate o vorba cu noi
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 48
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de petricagheorghe Joi Noi 27 2008, 19:35

si sincer nici nu ne intereseaza care cine ce ip are...
din ce scrii imi pare ca nu esti in tara
Pai nu pe voi ci pe altcienva .... Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 243448
Si da, nu sunt in tara, sunt la munca relativ departe dar nu-mi place sa aud ca are probleme ...
Eu i-am zis: taica, sunt atatea firme care livreaza ce-ti trebuie tie,( mai ales ca le face asa, ca pe un hobby, nu e un biznis )
petricagheorghe
petricagheorghe
Ciumpalac Roz
Ciumpalac Roz

Data de inscriere : 27/11/2008

Numarul mesajelor : 644

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de MicaNarcisa Joi Noi 27 2008, 21:08

pai pe cine intereseaza ip-urile userilor nostri sa-si puna pofta in cui Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324 ca nu are cum sa ajunga la ele.... Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 417324
si eu fac tot ca hobby in timpul liber
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 48
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de petricagheorghe Vin Noi 28 2008, 03:16

pe cine intereseaza ip-urile userilor nostri sa-si puna pofta in cui
Chiar asa, nu e nici o tragedie daca se gandesc unii vreo 3 zile cine e persoana care-i critica si mai si comanda de la ei...si pe urma se lasa pagubasi. :ralluka:
Eu nu inteleg totusi cum se poate ca sa lipseasca ceva atunci cand platesti ceea ce ai comandat. Deci voi recomandati Allex practic si sa nu se mai complice cu altii?
petricagheorghe
petricagheorghe
Ciumpalac Roz
Ciumpalac Roz

Data de inscriere : 27/11/2008

Numarul mesajelor : 644

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 2 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum