Forumul Roz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Chat Box
Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta EmptyDum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta EmptyMier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta EmptyMier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta EmptySam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta EmptyMier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta EmptyVin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta EmptyVin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta EmptyMar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta EmptyLun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta EmptySam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis



Parteneri









Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta

+3
greeneyes
anaissa
MicaNarcisa
7 participanți

In jos

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta Empty Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta

Mesaj Scris de MicaNarcisa Vin Iun 24 2011, 08:36

Brand-ul 2Pi (https://www.facebook.com/2Pi.ro) ne lanseaza o provocare.
2PI este un dispozitiv de urinat din picioare pentru femei, ecologic si de unica folosinta . Prin acest dispozitiv brandul doreste sa informeze cat mai multa lume despre necesitatea acestui dispozitiv atunci cand mergem la toaletele publice.
Compania Hyllan a facut acest dispozitiv de unica folosinta pentru a educa femeile in privinta mersului la toaletele publice.
Pana acum au facut sampling la Sting si la Roxette unde in jur de 15 mii de femei l-au primit la intrare si acum urneaza B'est Fest (bestfest.ro) .
Este un produs nou, care provoaca controverse tinand cont de femeile din Romania care sunt traditionale.
Targetul sunt early adopters, femeile mignione, cele care merg la concerte sau in drumetii, femeile insarcinate.

Voi toate stiti parerea mea despre astfel de dispozitive caci eu folosesc asa ceva. Sunt absolut minunate si nu ma mai despart de ele in veci. Asa ca fetelor: HAIDETI SA FIM PE DEPLIN EGALE CU BARBATII. Lasati deoparte rusinea/prejudecatile/conservatorimsul/susotelile pe la colturi si PARTICIPATI LA CONCURS!


Premiul concursului: un pachet de dispozitive 2PI si O invitatie pentru 1-2-3 iulie la B'est Fest 2011

Durata concursului: incepand de acum si pana pe 28 iunie (ultima zi de inscriere)

- ATENTIE ! Vor fi luate in calcul doar parerile personale.- Doar persoanele peste 18 ani pot participa la concursul organizat de 2Pi
- Acest concurs este adresat persoanelor de sex feminin si doar raspunsurile acestora vor fi luate in considerare pentru jurizare
- Desemnarea castigatoarei se va face prin tragere la sorti cu random.org pe data de 29 iunie dimineata. Eu voi filma cu ajutorul softului de captura online a ecranului si voi posta filmuletul pe youtube.
- Participantele trebuie sa aibe minim 10 postari pe forum dar nu facute la sectiunile de Jocuri sau topicuri gen: ce i mancat azi, ce muzica asculti etc.
- Castigatoarea va fi anuntata pe site in pagina concursului, pagina de facebook 2pi.ro(https://facebook.com/2Pi.ro) si prin email;
- Invitatia o vei primi la intrare la evenimentul B’est fest ( te vei afla pe lista de invitati si se va valida pe baza buletinului de identitate)
- Ora la care trebuie sa fii prezenta pentru ridicarea invitatiei ti se va comunica cu 24h inainte

Ce trebuie sa faci:

- sa dai Like pe facebook la pagina 2PI https://www.facebook.com/2Pi.ro
- sa faci o postare pe forum la acest topic care sa contina numele cu care ai dat Like pe facebook si raspunsul haios la intrebarea: Care a fost cea mai penibila/comica/nastrusnica faza care ti s-a intamplat la toaleta?


Va astept cu raspunsurile.

Succes
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 48
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta Empty Re: Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta

Mesaj Scris de MicaNarcisa Vin Iun 24 2011, 18:58

am observat ca totusi ftelor le e rusine si au inca prejudecati in ceea ce priveste noutatea.

ei, o sa va povestesc eu ceva haios, in afara concursului evident, poate gasim totusi concurente deschise la a incerca lucruri noi.

La noi la servici toaletele femeilor comunica cu cele ale barbatilor cu toate ca sunt despartite de un perete. Insa peretele nu e ridicat pana sus.
Pe vremea povestirii la femei erau su toalete stil turcesti.
Am intrat mi-am facut chestiile si cand sa ma misc din loc mai pleaca daca poti. Mi s-a prins tocul in cimentul ala caci avea asa bradze. Sandale noi de o saptamana. M-am uitat in stanga in dreapta, ce sa fac? Telefonul mobil nu era necesar pe atunci la buda. Dupa vreo 10 minute de gandiri aud in toaleta barbatilor zgomot.
Am strigat:Aloooo va rog sa ma ajutati. Sunt cutare de la serviciul cutare si va rog sa chemati o colega. Nu stiam cine e in partea cealalta Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324
Intr-un final a vebit o colega si m-a ajutat sa ies dar intr-un picior. Nu a iesit tocul ala nici cu amenintari. M-am dus in birou si l-am rugat pe sotul meu sa rezolve tocul naravas (lucram amandoi in acelasi birou)
S-a dus inotit de colega mea si cu chiu cu vai a scos sandaua de acolo dar fara flecul acela din capatul tocului Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324 Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324
Dupa o perioada ma intreaba seful:ei, mai folosesti toaleta de aici vreodata?
Nu stiam de unde a aflat. Eheeeee chiar el era persoana ce ma salvase, el intrase in toaleta la barbati si chemase colega Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324))))))
Am ras multi ani pe seama asta. Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324 Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324

Inte timp s-au modernizat toaletele in cladirea aceea
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 48
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta Empty Re: Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta

Mesaj Scris de anaissa Sam Iun 25 2011, 01:07

Am dat like cu Alina Smarandache

Intamplare... imi vin in minte vreo doua...

a venit o colega de la o intalnire prelungita si facea pe ea si pana sa iasa de la buda noi toate topaiam si ne plangeam ca facem pe noi pe la usa...

fratele meu si un nebun la fel de nebun ca fratele meu (aveau cam 19 ani...) aveau o chestie, gen baterie de masina, nu mai stiu exact ce era, care facea scantei rau de tot cand uneai doua fire... si au alergat-o prin toata casa pe o prietena de-a mea sa o curenteze si aia chiraia de mama focului... si s-a suparat si n-a mai vorbit cu ei. si cand sa iasa de la baie o asteptau amandoi cu niste stuf dintr-o vaza, in genunchi zicand "iarta-ne, roxiiii" si ea a bufnit in ras si a uitat supararea...


stiu ca nu sunt prea funny dar eu zambesc de cate ori mi-aduc aminte. si prietena mea n-a uitat nici acum, dupa 10 ani, patania de-atunci
anaissa
anaissa
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 14/09/2009

Numarul mesajelor : 16713
Data nasterii : 22/08/1982
Varsta : 41
Localizare : Nowhere
Stare de spirit : Bouncing

http://cosmeticelatest.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta Empty Re: Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta

Mesaj Scris de MicaNarcisa Sam Iun 25 2011, 05:24

ce frate dili Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324)))))))))))))))))
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 48
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta Empty Re: Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta

Mesaj Scris de greeneyes Lun Iun 27 2011, 01:46

si mie imi vin in mine vreo 2 intamplari haioase.....dar nu prea implica toalete Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 45873 ci mai degraba lipsa lor Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324

prima e cu mine.... anul trecut cand ne intorceam de la mare, la vreo 20 de km dupa ce iesisem din constanta am inceput sa regret ca bausem 2 l de apa....nevoia devenea din ce in ce mai stringenta, timpul trecea, dar mersesem deja cateva zeci de kilonetri prin pustiul ala, si nu vazusem nici un boschete, nici un tufis ceva mai inalt de juma de metru, sa ma tupilesc si eu sa fac pipi..... erau copaci pe margine, dar parca eram prea in vazul lumii.....
stiam ca undeva la jumatatea drumului e o benzinarie,
inainte drumul nu mi se parea asa lung, dar atunci parca trecuse o vesnicie si nu mai ajungeam odata....cand am ajuns intr-un final, toaleta aia imputita si cu un miros insuportabil (in august, la 35 de grade) mi s-a parut raiul pe pamant Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324


alta faza e cu o mine si o baba implicata.... nu va ganditi si lucruri kinky Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324
in spatele blocului meu e o biserica (biserica frecventata in proportie de 99% de babe octogenare),
si ca sa ajungi in spatele blocului trebuie sa treci print-o alee lunga si ingusta , de nu prea pot trece 2 persoane deodata, mai ales daca sunt mai solide
intr-o zi cand ma duceam in spatele blocului la capatul celalalt al aleei am vazut eu ca sta o baba in picioare, cracanata si teapana..... me masura ce ma apropiam de ea am vazut ca se scurgea la vale o dara de lichid Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324 baba se pisa ca nesimtita in mijlocul aleei
acum nu stiam ce sa fac.... sa ma intorc inapoi- ma cam grabeam undeva, sa trec pe langa ea nu prea aveam cum.... pana cand am ajuns eu la vreo 2 m de ea, baba s-a pus in miscare ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, am trecut si eu pe langa ea, cu grija sa nu calc in balta

am dat like cu numele adriana pricop
greeneyes
greeneyes
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 23347
Data nasterii : 17/09/1986
Varsta : 37
Localizare : etaju' 2
Stare de spirit : THINK PINK

Sus In jos

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta Empty Re: Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta

Mesaj Scris de Inanna Lun Iun 27 2011, 01:48

vai green Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324 a doua e mortala Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324

Inanna
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 22/09/2008

Numarul mesajelor : 16911
Data nasterii : 10/05/1985
Varsta : 39
Stare de spirit : stam cu capul drept, ne simtit perfect

Sus In jos

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta Empty Re: Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta

Mesaj Scris de greeneyes Lun Iun 27 2011, 19:39

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324 mereu cand trec pe acolo imi aduc aminte Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324
greeneyes
greeneyes
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 23347
Data nasterii : 17/09/1986
Varsta : 37
Localizare : etaju' 2
Stare de spirit : THINK PINK

Sus In jos

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta Empty Re: Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta

Mesaj Scris de MicaNarcisa Lun Iun 27 2011, 21:08

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 48
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta Empty Re: Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta

Mesaj Scris de Morcovel Mar Iun 28 2011, 08:56

ce nesimtita e baba .. frate .. da nah se face asa ceva , ie frecvent frate...
Morcovel
Morcovel
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 20304
Data nasterii : 23/11/1981
Varsta : 42
Localizare : intre munti , la stanga
Stare de spirit : Mamica de ingeras

http://www.zdranganele.eu

Sus In jos

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta Empty Re: Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta

Mesaj Scris de MicaNarcisa Mier Iun 29 2011, 00:56

am efectuat extragerea...din 2 fete a castigat una: Anaissa Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324

am transmis asdresa ta de email organizatorilor

Filmuletul:
https://www.youtube.com/watch?v=EbbX7sEq-5Q

Felicitari Anaissa!
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 48
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta Empty Re: Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta

Mesaj Scris de Nikoll Mier Iun 29 2011, 01:17

Felicitari Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 48598
Nikoll
Nikoll
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 6454
Data nasterii : 23/08/1988
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta Empty Re: Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta

Mesaj Scris de anaissa Mier Iun 29 2011, 04:00

castigatoarea e Josette! Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 417324 i le-am pasat ei ca eu am calatorii la craiova in weekend
anaissa
anaissa
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 14/09/2009

Numarul mesajelor : 16713
Data nasterii : 22/08/1982
Varsta : 41
Localizare : Nowhere
Stare de spirit : Bouncing

http://cosmeticelatest.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta Empty Re: Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta

Mesaj Scris de greeneyes Mier Iun 29 2011, 04:19

felicitari, anyway!
greeneyes
greeneyes
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 23347
Data nasterii : 17/09/1986
Varsta : 37
Localizare : etaju' 2
Stare de spirit : THINK PINK

Sus In jos

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta Empty Re: Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta

Mesaj Scris de Inanna Mier Iun 29 2011, 05:19

felicitari anaissa Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 923465 ...si jossette Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 633654

Inanna
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 22/09/2008

Numarul mesajelor : 16911
Data nasterii : 10/05/1985
Varsta : 39
Stare de spirit : stam cu capul drept, ne simtit perfect

Sus In jos

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta Empty Re: Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta

Mesaj Scris de Jossette Mier Iun 29 2011, 05:25

Multumesc fetelor! Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta 923465
Jossette
Jossette
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 30/09/2009

Numarul mesajelor : 1562
Data nasterii : 27/12/1981
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : plecata cu sorcova

http://jurnal-de-machiaj.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta Empty Re: Concurs - Ce nazdravanii am patit la toaleta

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum