Forumul Roz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Chat Box
Magazin online de haine si accesorii handmade EmptyDum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
Magazin online de haine si accesorii handmade EmptyMier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
Magazin online de haine si accesorii handmade EmptyMier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
Magazin online de haine si accesorii handmade EmptySam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
Magazin online de haine si accesorii handmade EmptyMier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
Magazin online de haine si accesorii handmade EmptyVin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
Magazin online de haine si accesorii handmade EmptyVin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
Magazin online de haine si accesorii handmade EmptyMar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
Magazin online de haine si accesorii handmade EmptyLun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
Magazin online de haine si accesorii handmade EmptySam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis



Parteneri









Magazin online de haine si accesorii handmade

In jos

Magazin online de haine si accesorii handmade Empty Magazin online de haine si accesorii handmade

Mesaj Scris de cora Mar Apr 06 2010, 04:01

Daca e rubrica pentru reclame, atunci reclama sa fie. Despre ce e vorba:

Asa cum spune si titlul, magazinul meu si al mamei mele este cu haine si accesorii handmade, in stil hippie. Se numeste Hippie Box si il puteti vizita aici: http://www.hippiebox.ro/

Gasiti ii pictate, fuste, vestute, dar si genti, margele pictate, floricele crosetate si alte traznai.

Timp de un an magazinul a fost pe wordpress, iar de doua luni suntem in aceasta forma.

De obicei, facem schimb de link-uri sau de bannere cu alte magazine cu articole handmade. Deci daca sunt forumiste pe aici care doresc, imi pot scrie pe contact@hippiebox.ro.

Ramane sa aruncati voi un ochi prin magazin, iar daca va place, adaugati-l la bookmarks. Saptamanal adaugam articole noi :)

Magazin online de haine si accesorii handmade Ie4_1
cora
cora
Roz
Roz

Data de inscriere : 06/04/2010

Numarul mesajelor : 4
Data nasterii : 31/08/1988
Varsta : 35

http://www.vorbacorinei.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum