Forumul Roz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Chat Box
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 EmptyDum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 EmptyMier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 EmptyMier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 EmptySam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 EmptyMier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 EmptyVin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 EmptyVin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 EmptyMar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 EmptyLun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 EmptySam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis



Parteneri









Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

+24
kiki
Roxie1
icabica
Dana
c@t
Dianka
strumfi
alesonne
Bones
Tweety Laura
bibilush
Andrela
bijouxdemonange
Daiana
Inanna
deadrose
JoannaJo
Criiis
Amber
andraa
DaniHeart
Raven
Mika20
MicaNarcisa
28 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Mika20 Dum Noi 08 2009, 12:25

maine pun si pozici
Mika20
Mika20
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 3292
Data nasterii : 10/06/1989
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : Zapacita :)))

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de andraa Lun Noi 09 2009, 04:27

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 48598 tweety
pun si eu pozici maine Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 48598
andraa
andraa
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 18/09/2008

Numarul mesajelor : 9343
Data nasterii : 19/08/1991
Varsta : 32
Localizare : Pe unde nimeresc :-j
Stare de spirit : I feel good

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Bones Lun Noi 09 2009, 07:04

andrela Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 633654
multumesc mult
te iubesc
Bones
Bones
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 2638
Data nasterii : 10/09/1990
Varsta : 33
Localizare : Amsterdam
Stare de spirit : party party

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de JoannaJo Lun Noi 09 2009, 10:43

[i] Draga Mosule,

Dupa cum stii,Craciunul este sarbatoarea mea preferata si intotdeauna a fost...mereu am simtit bucurie si mereu am fost alaturi de cei dragi de Craciun.
Cel mai mult imi place sa cumpar cadouri...chestiute dragute si reprezentative,cu reni,cu oameni de zapada,cu peisaje de iarna,orice care sa arate culoarea si frumusetea Craciunului...ador sa caut cadoul potrivit pentru fiecare si mai ales reactiile acelea de fericire de pe fetele lor cand isi desfac cadourile.
Abia astept sa impodobesc bradul in seara de Ajun,intotdeauna eu l-am impodobit si intotdeauna a iesit altfel.Imi place atat de mult sa caut in fiecare an alte globuri,alte figurine,alte bomboane...dar mereu de aceleasi 2 culori:rosu si argintiu...si imi mai place sa pun prin toata casa aranjamente cu crengute de brad ca sa miroasa frumos...
Despre cum am fost anul acesta,stii ca eu nu sunt genul de fata care sa stea cuminte in banca ei,asa m-am obisnuit-sa fac mereu ce nu trebuie,doar ma cunosti deja.Lasand faza cu cumintenia la o parte,crezi ca pana de Craciun reusesc sa fac un brad asa ca asta?Macar jumate cat el...Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Braddecraciun.th
...dar sa uitam de asta...
Mosule,anul asta vreau sa-mi aduci prietenii si rudele aproape,pentru ca de la an la an tot mai multi uita farmecul Craciunului...li se inmultesc grijile si uita sa se bucure de clipele frumoase...ajuta-i sa uite de probleme si fa-i sa vada din nou ce inseamna de fapt Craciunul.
Astfel,te astept sa vii si tu cu noi la masa,si promit sa iti gasesc si tie cadoul potrivit.dar sa stii ca abia de dimineata ai voie sa-l deschizi.
Te pup Mosule si te astept cu cadourile sub brad Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 615822

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Brazidecraciun.th



Cu drag, Ioana
JoannaJo
JoannaJo
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 29/06/2009

Numarul mesajelor : 1275
Data nasterii : 04/08/1992
Varsta : 31
Localizare : Iasi :X:X:X (Orasul celor 7 coline)
Stare de spirit : inca mai exista!

http://joanna-ioana.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de MicaNarcisa Mar Noi 10 2009, 02:25

Incep cu celebrul:

Draga Mos Craciun (Mosule ce tanar esti)

Eu iti zic asa: nu am participat niciodata la Miss asa ca nu iti cer pacea mondiala sau sa salvezi delfinii
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Sundaydolphinsw

Nu o sa iti cer nimic material si nici esoteric.
Deci: ceas am, bijuterii am (si daca nu am imi fac singura, ai vazut ca ma pricep), am electronice, un laptop vechi robot de bucatarie si prajitor de paine, am si parfumuri si tocmai trebuie sa apara fardurile si pensulele din SUA, aparat foto imi iau singura ca am strans aproape toti banii.
Nu vreau sa arate asa sufrageria mea
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Gift_uberguide_gifts

Din cauza faptului ca in aceasta perioada arat asa zi de zi:
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Funny-sleep-positon-01

Eu anul asta nu vreau sa imi aduci nimic. Anul asta as vrea sa-mi iei ceva.
As vrea sa-mi iei ceasul desteptator. Asta e bestia:
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Sleep-clock-431x300
Bestia ce ma trezeste zilnic cu mult inainte de a vrea eu.

De fapt te-am pacalit, anul asta vreau ceva...vreau sa imi aduci un somn maaaaaare:
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Somn

Nu mai vreau ca toata perioada sarbatorilor sa robotesc inutil, sa fac curat zilnic de parca e sfarsitul lumii, sa fac haleala care oricum nu se va manca si sa ma invart ca titirezul ca in alti ani :
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Gospodina

Asa vreau sa doooooooorm
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Sleep
si sa stau fara sa ma gandesc la nimic
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Relax-1

Atat. Multumesc.

PS (pentru ca orice scrisoare care se respecta are minim un PS) : sa vina bebe roz sanatos si voinic sa ii faca fericiti pe mami si tati ca merita.

PS2: sa imi inapoiezi totusi ceasul dupa data de 3 ianuarie!
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 47
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Raven Mar Noi 10 2009, 02:40

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 417324
superba

i love you
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 417324)

iti dau eu ceas
Raven
Raven
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 41158
Data nasterii : 17/04/1980
Varsta : 44

http://hop-online.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de andraa Mar Noi 10 2009, 02:43

o doamne onyx Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 417324 ce mai rasei Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 417324
andraa
andraa
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 18/09/2008

Numarul mesajelor : 9343
Data nasterii : 19/08/1991
Varsta : 32
Localizare : Pe unde nimeresc :-j
Stare de spirit : I feel good

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de alesonne Mar Noi 10 2009, 02:57

hahha Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 417324 benga scrisoarea Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 417324
alesonne
alesonne
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 8988
Data nasterii : 01/09/1986
Varsta : 37
Localizare : Balamuuuc
Stare de spirit : Paranoic

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Bones Mar Noi 10 2009, 03:05

geniaaalaaa Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 417324 Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 417324) Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 417324)
Bones
Bones
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 2638
Data nasterii : 10/09/1990
Varsta : 33
Localizare : Amsterdam
Stare de spirit : party party

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Amber Mar Noi 10 2009, 05:01

Ce faina e scrisoarea ta Onyx Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 417324
De viiiisss Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 923465
Amber
Amber
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 7179
Data nasterii : 11/05/1985
Varsta : 39

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de strumfi Mar Noi 10 2009, 21:10

Draga Mosule, Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Merry-christmas

E prima oara cand iti scriu o scrisoare pentru ca acum mult ani niste oameni mari mi-au zis ca nu existi, dar acum fetele roz m-au convins ca tu de fapt traiesti undeva departe şi ca citesti fiecare scrisoare primita.

Uite ce e Mosule, eu nu am sa iti cer ceva anume, dar am sa te rog sa ma ajuti sa ofer eu ceva unor persoane dragi mie.

Vreau sa ii ofer mamei , cea mai dulce fiinta din lume, multa sanatate si putere sa ma iubeasca la fel de mult ca si pana acum. Stiu ca sufera pentru ca nu sunt cu ea in fiecare zi si de aceea vreau sa ii ofer multe zile petrecute impreuna, numai noi două.

Vreau sa ii ofer tatalui toate bucuriile din lume, pentru ca este cel mai grijuliu tata. (aaa mosule daca nu te superi poti sa ii aduci si lui o masina noua, ca mestereste mereu la cea veche Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 41589 )

Si iubi meu vreau sa nu mai fie suparat pe mine pentru ca nu am timp sa stau mereu cu el. Mosule, lui vreau sa ii dai acelasi suflet senin si cald care l-a avut cand ne-am cunoscut. Si te mai rog mosule, fa in asa fel incat parintii lui iubi meu sa il iubeasca si sa il caute, iar el sa nu mai fie trist mereu pentru parintilor lui nu ii pasa de el.

Si te rog nu uita de surioara mea care acum este bolnavioara si trebuie sa se opereze (de sinuzita)…te rog sa ai grija de ea sa se faca bine.
Mosule, daca m-ai ajuta cu toate astea nu ti-as mai cere nimic…iar mie te rog da-mi putere sa ma Bucur de acesti oameni minunati.


Te pup mosule , pe tine si pe toti strumfii de la Polul Nord
strumfi
strumfi
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 17407
Data nasterii : 10/06/1985
Varsta : 38

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de DaniHeart Mar Noi 10 2009, 21:20

Foarte frumoase toate scrisorile de pana acum... dar Mica, a ta e de coma... Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 417324 si sa zicem ca iti ia ceasul si treaba din casa... dar nush cum vei dormi tu ca motanii aia... pe forum cine o sa mai stea??? Va fi vacanta, doar nu ti inchipui ca te vei culca devreme?! Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 417324
DaniHeart
DaniHeart
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/10/2008

Numarul mesajelor : 2459
Data nasterii : 18/05/1980
Varsta : 43

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Criiis Mar Noi 10 2009, 22:26

Draga Mos Cra :mos: ciun,

Ti-am mai scris si anul trecut, da ai uitat sa treci si pe la mine Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 61427 , poate anul asta o sa vii Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 41589 . Pentru mine nu-mi doresc decat sa-l scapi pe iubi de vanzatoarea aia obsedata , ar fi bine daca ai lua-o cu tine, mi-ai face o mare favoare Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 951147 , si parintilor mei multa sanatate si fericire.

Si pt fetele roz imi doresc Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 615822 :

Pentru Norah sa vina Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 799473 bebe sanatos, frumos si voinic Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 80443
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Norah

Pentru Julieta sa vina Romeo la ea cu o serenada la balcon :romeo:
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Serenadatanto
ps: da vezi ca Julieta sta la curte

Pentru Daiana as vrea sa-i aduci o bucatarie mare (asa ca in poza), stie ea ce sa faca in ea Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 968903
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Daiana

Pentru C@t, Dana si Bast as vrea o luna de miere intr-o tara exotica sunny
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Bastm

Pentru Kiki, DaniHeart, Bijoux, Innana si Greeneyes as vrea cate o cine romantica in doi Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 586425
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Kikit

Pentru Senorita, Julie_me, Alesonne si Electrofish as vrea pt fiecare cate o bunaciune ca sa reseteze tickerul Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 41154
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Flamingoboysflamingogir

Pentru Janis as vrea sa-i aduci rochia de mireasa pe care si-o doreste Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 953300
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 71933205

Pentru Onyx as vrea un pat moale sa bage somn cat vrea :somnorici:
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Onyx
ps:vezi sa n-o deranjeze nimeni

Pentru Andra si Edith as vrea sa le ajuti sa ia note bune la Bac Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 428440

Pentru Andrela as vrea sa-i aduci telefonul ala smecher pe care il vrea ea si niste toale noi Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 981249

Pentru Deadrose as vrea o noapte hardcore Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 241908
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Deadrose

Pentru Morcovel as vrea o vacanta sa se odihneasca (la cat munceste merita) Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 477368
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Morco

Pentru fetele noi as vrea sa le aduci cate un buchet de trandafirii Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 633654
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Fetelenoi


ps: te astept Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Bradroz
Criiis
Criiis
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 31231
Data nasterii : 19/12/1986
Varsta : 37
Localizare : acolo unde nici cu gandul nu gandesti...

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Criiis Mar Noi 10 2009, 22:29

sper sa fie buna scrisoarea Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 953300
Criiis
Criiis
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 31231
Data nasterii : 19/12/1986
Varsta : 37
Localizare : acolo unde nici cu gandul nu gandesti...

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de MicaNarcisa Mar Noi 10 2009, 22:58

este super criiis...daca aude mosul din doua locuri poate chiar imi da odihnealaaaa la greu Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 417324
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 47
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Inanna Mier Noi 11 2009, 01:03

fetelor ce scrisori frumoaase ati scris voi aici Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 633654 Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 448246

Inanna
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 22/09/2008

Numarul mesajelor : 16911
Data nasterii : 10/05/1985
Varsta : 39
Stare de spirit : stam cu capul drept, ne simtit perfect

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Dianka Mier Noi 11 2009, 06:11

Chiar ce scrisori frumoase feteleeeeeeeee! Bravo! Senzational Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 577745
Dianka
Dianka
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 5802
Data nasterii : 25/02/1986
Varsta : 38
Localizare : Brasov
Stare de spirit : Roz

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Raven Mier Noi 11 2009, 06:55

ce frumos bradutz...il vom pune de craciun................
a lui criiis
Raven
Raven
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 41158
Data nasterii : 17/04/1980
Varsta : 44

http://hop-online.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de DaniHeart Mier Noi 11 2009, 07:26

Criiis... multumesc pentru gandul bun din scrisoarea ta Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 923465 Sa ti aduca moshul tot ce ti doresti Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 981249
DaniHeart
DaniHeart
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/10/2008

Numarul mesajelor : 2459
Data nasterii : 18/05/1980
Varsta : 43

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Daiana Mier Noi 11 2009, 07:33

super scrisorile voastre Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 953300

Criiis a scris:
Pentru Daiana as vrea sa-i aduci o bucatarie mare (asa ca in poza), stie ea ce sa faca in ea Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 968903
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Daiana
sa te auda Mosu' Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 41589
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de andraa Mier Noi 11 2009, 08:50

Criiis Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 253873 :pupic: :pupic: :pupic:
andraa
andraa
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 18/09/2008

Numarul mesajelor : 9343
Data nasterii : 19/08/1991
Varsta : 32
Localizare : Pe unde nimeresc :-j
Stare de spirit : I feel good

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Criiis Mier Noi 11 2009, 15:32

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 981249 Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 428440
Criiis
Criiis
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 31231
Data nasterii : 19/12/1986
Varsta : 37
Localizare : acolo unde nici cu gandul nu gandesti...

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de c@t Mier Noi 11 2009, 18:46

frumoase toate scrisorile
ms criiis, ca te-ai gandit si la mine.........anul trecut seno i-a cerut Mosului un salon belea pt nunta mea........si Mosul a ascultat-o.....sa speram ca si anul asta voi avea noroc Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 923465
c@t
c@t
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 29502
Data nasterii : 01/11/1986
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Dana Mier Noi 11 2009, 21:15

Criiis a scris:Pentru C@t, Dana si Bast as vrea o luna de miere intr-o tara exotica sunny
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Bastm
da Doamne ca n-am avut luna de miere nici macar 2 zile Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 296635
Dana
Dana
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 7403
Data nasterii : 31/05/1983
Varsta : 40
Localizare : munte

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de deadrose Joi Noi 12 2009, 03:11

Criiis a scris:

Pentru Deadrose as vrea o noapte hardcore Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 241908
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Deadrose

imi place ce-ti doresti pt mine Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 460816
deadrose
deadrose
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 11520
Data nasterii : 22/10/1989
Varsta : 34
Localizare : city of wonders
Stare de spirit : fuckin stupid

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de bijouxdemonange Joi Noi 12 2009, 03:18

Criiis a scris:

Pentru Kiki, DaniHeart, Bijoux, Innana si Greeneyes as vrea cate o cine romantica in doi Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 586425
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Kikit



Multumesc frumos, esti o dulce ca te-ai gandit si la mine! Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 48598


Sunt foarte frumoase scrisoricile voastre! Sa va auda Mosu'! Wink
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 14/01/2009

Numarul mesajelor : 3948
Data nasterii : 06/06/1984
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : indragostita

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de deadrose Joi Noi 12 2009, 03:44

Draga Mosule,
te astept ca in fiecare an,
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Sexy_s10
impreuna cu prietenul tau
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Ist2_410
anul asta imi doresc Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Beach-10
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Aerial10
unde sa ne inalnim toate fetele roz
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Jump_10
sa petrecem
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Tropic10
de seara
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Atjf_110
pana in zori
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 47ef4410

te invitam si pe tine sa te bucuri altaruri de noi de un rasarit roz
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 47ef4411

ps:
+ loc de joaca pt bebe, roz ca ne asortam
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Img_pl10


Ultima editare efectuata de catre deadrose in Joi Noi 12 2009, 03:53, editata de 1 ori
deadrose
deadrose
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 11520
Data nasterii : 22/10/1989
Varsta : 34
Localizare : city of wonders
Stare de spirit : fuckin stupid

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Raven Joi Noi 12 2009, 03:50

mamaaaaaaaaaa deadroseee
asta daaa
sa-ti aduca numai tie mosu cado si ne-ai scos pe toate Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 417324
Raven
Raven
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 41158
Data nasterii : 17/04/1980
Varsta : 44

http://hop-online.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de bijouxdemonange Joi Noi 12 2009, 06:46

Da da, si mie place scrisorica lui deadrose!

De fapt .... pot sa raman eu cu mosu si tu cu cadourile? Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 626542
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 14/01/2009

Numarul mesajelor : 3948
Data nasterii : 06/06/1984
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : indragostita

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de icabica Joi Noi 12 2009, 06:51

fetele pe mine m-ati dat gata.....pe Mos nici nu mai zic
foarte frumoase chiar super scrisorile.....sa va indeplineasca Mosul toate dorintele
concurenta mare dom'le
bravo
si succes
:degetica: :degetica:
icabica
icabica
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 25/10/2009

Numarul mesajelor : 646
Data nasterii : 12/10/1973
Varsta : 50
Localizare : iasi
Stare de spirit : mereu optimista

http://www.icabica-margelica.blogspot.com

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Roxie1 Vin Noi 13 2009, 04:36

Draga Mos Craciun,
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Santa-793862


Stiu ca nu ti-am mai scris de mult timp, de pe vremea cand iti puneam scrisorile in geam cu bomboane Silvana , dar sper ca-ti amintesti de mine, Roxana cea care nu se pricepe la texte sofisticate Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 417324
Eh sa trec la subiect : Nu vreau sa iti incarc sacul cu diverse chestii materiale, ma gandesc la sanatatea spatelui tau,totusi Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 417324
Imi doresc chestii de bun simt : ca oamenii sa devina mai buni,mai intelegatori, mai interesati de persoana de langa, mai binevoitori sa uite de rautati gen invidie,razbunare,egoism,smechereala,batai,razboaie si multe altele. Stiu ca nu poti schimba lumea intr-o noapte - tocmai de aia m-am gandit sa ne aduci o portie de sanatate ( si asa e plin de gripa porcina si avem nevoie ) o portie de bucurie ( ca sa simtim cu adevarat spiritul Craciunului ) o portie de noroc ( pentru ca e esential in viata de zi cu zi ) o portie de dragoste (ca sa lumineze viata noastra) si o tura la spa pentru toate gagicile roz.Ca sa ne relaxam si noi dupa un an atat de greu.
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Health-spa-danubiius
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Spa


A, si o petrecere privata tot pentru noi .. sa putem sarbatorii succes-ul forumului. Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 100359 Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 186367 Cum a spus si deadrose
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Pic5b
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Pink
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Drinks-1

Te astept cu drag, Mosule
Te pupa Roxi Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 41589


Craciun fericit tuturor !

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Christmas_Tree_by_DreAminginDigITal
Roxie1
Roxie1
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 11029
Data nasterii : 16/09/1987
Varsta : 36
Localizare : NY
Stare de spirit : hardcore

https://www.youtube.com/Roxie99Roxie

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de MicaNarcisa Vin Noi 13 2009, 07:46

super gagici...vreau si la deadrose in scrisoare si la roxie...completeaza dorinta mea Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 417324
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 47
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de strumfi Vin Noi 13 2009, 07:53

Roxie..iti multumim ca te gandesti si la noi Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 41589..i really need SPA
strumfi
strumfi
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 17407
Data nasterii : 10/06/1985
Varsta : 38

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Amber Vin Noi 13 2009, 23:42

deadrose, daca vine Mosul ala la tine, sa il trimiti si pe la mine Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 946470
Amber
Amber
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 7179
Data nasterii : 11/05/1985
Varsta : 39

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de deadrose Sam Noi 14 2009, 01:28

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 41589
deadrose
deadrose
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 11520
Data nasterii : 22/10/1989
Varsta : 34
Localizare : city of wonders
Stare de spirit : fuckin stupid

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Raven Sam Noi 14 2009, 08:46

strumfitza a scris:Roxie..iti multumim ca te gandesti si la noi Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 41589..i really need SPA

me2
Raven
Raven
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 41158
Data nasterii : 17/04/1980
Varsta : 44

http://hop-online.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de kiki Dum Noi 15 2009, 00:30

Draga Mos Craciun,

Stii ca niciodata nu ti-am cerut chestii materiale, insa mereu ti-am cerut cate ceva si mereu tu mi-ai indeplinit dorinta. Iti multumesc din suflet pentru asta.
Cu toate acestea, anul acesta o sa ma obraznicesc si o sa te rog sa-mi aduci un apartament. Te roooog frumos. Din inima. Nu vreau sa fie foarte mare, vreau sa fie intim. Sa aiba mobila putina si "tinereasca", peretii in culori calde, multe flori si o pisica. Vreau ca in apartamentul ala sa cante mereu muzica si sa fie multa veselie. Sa adorm si ma trezesc in el, langa iubitul meu si sa vina mereu prietenii la noi sa ne distram.
In rest imi doresc din suflet ca eu si cei dragi sa fim super sanatosi si mereu cu zambetul pe buze.
In plus, vreau ca Ralu sa nasca cu bine si bebelul sa fie sanatos si cuminte, sa o lase sa doarma noaptea si sa nu fie marait. :)

Multumesc, Mos Craciun, pentru tot si te astept cu drag!

(poze mai incolo, tre' sa le caut)
kiki
kiki
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 18/09/2008

Numarul mesajelor : 6015
Data nasterii : 20/05/1987
Varsta : 36
Localizare : Sub curcubeu
Stare de spirit : High

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de 50.iris2307 Dum Noi 15 2009, 04:17

Pentru ca mi a placut acest topic ,, Scrisoare catre Mos Craciun ,, vreau si eu sa i scriu ... desi sunt mare ... mult prea mare ca sa mai cer ceva lui Mos Craciun ... de fapt nu vreau de la mosu nimic ... vreau sa i adresez lui mosu ca sa i transmita lui Bunul nostru Dumnezeu ... Doamne , omul , pe masura ce invinge necunoscutul , invata a nu se sprijini decit pe puterile lui.Totusi , eu te rog ,Doamne , sa mi redai sanatate trupeasca si sufleteasca ... te rog Doamne sa ma tii pe acest pamant si sa nu mai iei repede .. da , de aici , ca am treburi ...si vreau sa ma mai bucur deai mei ... vreau sa i sprijin moral ... vreau sa mi pling toate ceea ce am facut si sa spun lumii intregi ca tu m ai izbavit de aceasta boala rara ... vreau sa ma ajuti sa o fentam amindoi ca cine iti va aduce tielauda Doamne , daca ma iei ... asa Doamne , Dumnezeule , sa nu ma lasi ispita diavolilor ... sa ai grija de mine si familie ... de toti cei dragi ... sa ma fac bine ... sa merg sa i vad copilul Ralucai , sa merg la nuntile lui edith, a lui kiki , a daianei , a tuturor forumistelor ... sa particip la bucuriile lor ... sa merg la nunta andrei .. ca de ... voi putea ca mi e drag si orasul Constanta ... nasii mei fiind acolo ... cam multe Dumnezeul meu ... cam multe .. dar , te rog cu inima fierbinte ... sa pot sa fiu alaturi de tine si sa nu fiu la cazanul cu smoala ... iti multumesc si astept sarbatorile de iarna .. toate Nasterea Domnului , sf. stefan , toate cele de la 1 dec si pina la 31 dec si apoi cu inima curata si dorinta de viata ... iti multumesc de ce miai dat , de ce mi ai luat si de ce mi ai lasat !

50.iris2307
Ciumpalac Roz
Ciumpalac Roz

Data de inscriere : 05/06/2009

Numarul mesajelor : 662
Data nasterii : 23/07/1959
Varsta : 64
Localizare : Romania
Stare de spirit : optimista , realista si temperata

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de greeneyes Dum Noi 15 2009, 06:12

Criiis a scris:Draga Mos Cra :mos: ciun,

Ti-am mai scris si anul trecut, da ai uitat sa treci si pe la mine Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 61427 , poate anul asta o sa vii Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 41589 . Pentru mine nu-mi doresc decat sa-l scapi pe iubi de vanzatoarea aia obsedata , ar fi bine daca ai lua-o cu tine, mi-ai face o mare favoare Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 951147 , si parintilor mei multa sanatate si fericire.

Si pt fetele roz imi doresc Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 615822 :
......
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 89419 :degetica:
doamne-aiuta :mos:
greeneyes
greeneyes
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 23347
Data nasterii : 17/09/1986
Varsta : 37
Localizare : etaju' 2
Stare de spirit : THINK PINK

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de greeneyes Dum Noi 15 2009, 06:14

Onyx a scris:Incep cu celebrul:

Draga Mos Craciun (Mosule ce tanar esti)

Eu iti zic asa: nu am participat niciodata la Miss asa ca nu iti cer pacea mondiala sau sa salvezi delfinii

Nu o sa iti cer nimic material si nici esoteric.
Deci: ceas am, bijuterii am (si daca nu am imi fac singura, ai vazut ca ma pricep), am electronice, un laptop vechi robot de bucatarie si prajitor de paine, am si parfumuri si tocmai trebuie sa apara fardurile si pensulele din SUA, aparat foto imi iau singura ca am strans aproape toti banii.
Din cauza faptului ca in aceasta perioada arat asa zi de zi:
Eu anul asta nu vreau sa imi aduci nimic. Anul asta as vrea sa-mi iei ceva.
As vrea sa-mi iei ceasul desteptator. Asta e bestia:
Bestia ce ma trezeste zilnic cu mult inainte de a vrea eu.
De fapt te-am pacalit, anul asta vreau ceva...vreau sa imi aduci un somn maaaaaare:
Nu mai vreau ca toata perioada sarbatorilor sa robotesc inutil, sa fac curat zilnic de parca e sfarsitul lumii, sa fac haleala care oricum nu se va manca si sa ma invart ca titirezul ca in alti ani :
Asa vreau sa doooooooorm
si sa stau fara sa ma gandesc la nimic
Atat. Multumesc.
PS (pentru ca orice scrisoare care se respecta are minim un PS) : sa vina bebe roz sanatos si voinic sa ii faca fericiti pe mami si tati ca merita.
PS2: sa imi inapoiezi totusi ceasul dupa data de 3 ianuarie!

vaaaiiii ce m-a binedispus scrisoarea asta Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 41589
de fpat intreg topicul e tareee
abia astept craciunul Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 958987
greeneyes
greeneyes
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 23347
Data nasterii : 17/09/1986
Varsta : 37
Localizare : etaju' 2
Stare de spirit : THINK PINK

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de deadrose Dum Noi 15 2009, 10:28

go mosu Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 958987 go mosu Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 958987 go mosu Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 958987
deadrose
deadrose
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 11520
Data nasterii : 22/10/1989
Varsta : 34
Localizare : city of wonders
Stare de spirit : fuckin stupid

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Criiis Dum Noi 15 2009, 21:08

f frumoase scrisorile voastre fetelor Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 100359
Criiis
Criiis
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 31231
Data nasterii : 19/12/1986
Varsta : 37
Localizare : acolo unde nici cu gandul nu gandesti...

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de olimpie Mier Noi 18 2009, 00:45

foarte frumoase scrisorile
andrela...ce ai scris tu in scrisoare este exact ceea ce imi doresc si eu de craciun. mi-au dat si lacrimile si ti-am dat si un plus Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 41589
f frumos
olimpie
olimpie
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 359
Data nasterii : 09/04/1983
Varsta : 41

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de MicaNarcisa Dum Dec 06 2009, 03:51

maine se deschide votarea
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 47
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de edith Mier Dec 23 2009, 10:15

[quote="Criiis"]Draga Mos Cra :mos: ciun,


Pentru Andra si Edith as vrea sa le ajuti sa ia note bune la Bac Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 428440


sa te auda mosul...
Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 626542 sa luam note peste 9...mai ales elefantel ca merita din plin
edith
edith
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 12/10/2008

Numarul mesajelor : 17389
Data nasterii : 05/04/1990
Varsta : 34

Sus In jos

Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 2 Empty Re: Concurs - "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum