Forumul Roz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Chat Box
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" EmptyDum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" EmptyMier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" EmptyMier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" EmptySam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" EmptyMier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" EmptyVin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" EmptyVin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" EmptyMar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" EmptyLun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" EmptySam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis



Parteneri









Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

+9
Little*Miss*Sunshine
JanisJoplin
senorita
Chocolate
Raven
edith
Criiis
Bast
MicaNarcisa
13 participanți

In jos

Ce scrisorica preferati?

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_lcap5%Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_lcap19%Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_rcap 19% 
[ 4 ]
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_lcap10%Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_rcap 10% 
[ 2 ]
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_lcap5%Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_lcap43%Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_rcap 43% 
[ 9 ]
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_lcap0%Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_lcap5%Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_lcap0%Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_lcap0%Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_lcap13%Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" I_vote_rcap 13% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 21
 
 
Sondaj inchis

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de MicaNarcisa Joi Dec 18 2008, 06:30

Organizatorii concursului "Scrisoare catre Mos Craciun" : Kiki, Micanarcisa si... Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324

Durata concursului: 18(19).12.2008 - 22.12.2008(orele 8-9 am cand topiculacesta si votarea se va inchide...voi postati pana cand doriti)

Premiile concursului:
Premiul 1: Un om de zapada impletit din margele mari si o brosa mos Craciun cu ochi albastri Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324
Premiul 2: O coronita de Craciun din margele si o brosa mos Craciun cu ochii verzi Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324
Premiul 3: O statueta de Craciun si o brosa mos Craciun tuborg brew Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324

Importante nu sunt premiile ci participarea si distractia.

Drept de participare: La concursul "Scrisoare catre Mos Craciun" pot participa absolut toti membrii forumului Roz

Tema concursului: Scrisoare catre Mos

Validarea inscrierii: Pentru ca participarea la concurs sa fie valida concurentii vor publica scrisoarea asa cum se procedeaza cand postam in topicuri. Nu exista perioada de inscriere la concurs. Orice membru poate intra in concurs pe toata perioada desfasurarii acestuia. Cu cat se inscriu mai repede concurentii, cu atat au mai multe sanse de a castiga.

Votarea Concurentilor: Votarea concurentilor se poate face de catre orice membru al forumului Roz. Pentru a putea vota trebuie sa fii inscris pe forumul Roz. Orice membru are dreptul de a vota o singura data pe toata durata concursului. Odata acordat votul unui concurent nu se mai poate vota acelasi concurent si nici un altul.
Votul se va desfasura intr-un topic deschis in cadrul concursului, topic in care concurentii vor pune scrisorile iar votantii vor vizualiza scrisorile din concurs si vor vota in partea de sus a topicului.
Orice adaugari sau comentarii in topicul concursului in afara de scrisori vor fi sterse.

Acordarea premiilor: Premiile vor fi trimise prin posta la finalul concursului. Fiecare Organizator va intra in legatura cu respectivul castigator pentru stabilirea livrarii premiului. Origanizatorii nu pot fi facuti responsabili pentru autenticitatea textelor din scrisori.

Responsabilitate: Prin înscrierea la concursul "Scrisoare catre Mos Craciun" participantii sunt de acord cu prevederile prezentului regulament.

Succes!


Ultima editare efectuata de catre Micanarcisa in Mier Dec 31 2008, 00:31, editata de 12 ori
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 47
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Re: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Bast Joi Dec 18 2008, 19:08

Draga Mos Craciun!
Eu ca o fata buna ce sunt Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41589 nu imi doresc foarte multe in acest an doar pace in lume si daca poti sa salvezi balenele si ursii polari si focile si etc.etc.etc.Asta pt.restul lumii imi doresc .Pt.mine cer mai putin Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41589 sa imi creasca tatele si sa mai pun cateva kg.pe mine sa fiu asa sexoasa ca jj Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41589 si sa ma fluiere si pe mine lumea pe strada vara si sa scap de complexe.Bun si imi mai doresc 2-3 vile cu piscine si cateva limuzine si 10 miliarde de euro dar ai grija Draga Mos Craciun sa nu ii pui intr-un cont in banca ca nu se stie cu criza asta finaniciara niciodata....
Cam atat draga Mosule imi doresc eu
semnat:evilpink

aceasta scrisoare este un pamflet,in consecinta nu trebuie luata in serioas Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324

Bast
Ciocoflender Roz
Ciocoflender Roz

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 4648
Data nasterii : 14/08/1986
Varsta : 37
Localizare : de peste tot si nicaieri

Sus In jos

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Re: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Criiis Joi Dec 18 2008, 22:10

Draga Mos Craciun,

Am vrut de foarte mult timp să îţi scriu, si mă bucur că am această ocazie :ralluka: . Stiu ca anul acesta nu am fost cuminte Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 802969 si nu prea as merita cadouri Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 61427 , oricum nu vreau vile, piscine, banii etc . , decat sa fiu sanatoasa, fericita si iubita de iubi Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 687266 .
Prietenelor mele de pe forumul roz Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 428440 vreau sa fie fericite si sa aiba puterea de a iubi, cele ce o au sa o pastreze, iar cele ce inca n-au gasit-o ajuta-le tu Mosule sa o gaseasca ca sa reseteze si ele tickerul Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41589 .
Familiei mele adu-i multa sanatate si sa aiba sarbatori linistite.

PS: aaaaaa si daca tot ti-am scris mai adu-mi si mai multa minte ca sa gandesc si eu inainte de a vorbi Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 368162
Pupici mosule si te astept sa vii la mine Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 412337


Ultima editare efectuata de catre Criiis in Vin Dec 19 2008, 21:36, editata de 1 ori
Criiis
Criiis
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 31231
Data nasterii : 19/12/1986
Varsta : 37
Localizare : acolo unde nici cu gandul nu gandesti...

Sus In jos

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Re: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de edith Joi Dec 18 2008, 22:42

Draga Mosule,
Nu iti cer nimic material anul asta.vreau doar sa ai grija de tine iar la anul sa'mi aduci un cadou de 2 ori mai mare..ca sa recuperezi anul pierdut Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 412337
tot ce vreau este sa'mi aduci sanatatea de care am nevoie...ca sa-mi pot continua viata cum ar face orice pustoaica la 18 ani...(baieti...sex..drinks.. Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324 si cateva ciuperci ca sa fiu high cand ma apuca depresia
iti mai cer multa ambitie si multi neuroni ca sa ma trezesc odata si realizez ca imediat vine bacul peste mine Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41589
daca poti,adu si zapada cu tine caci ducem lipsa,sarbatorile nu au acelasi gust fara ger si zapada.din ce sa facem noi omuleti ?pamant?Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324 cu ce ne mai bulgarim?unde mai mergem noi sa ne dam cu sania? cu punga,,,capacul de wc?ce mai mancam cand ne e sete? Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324
te mai rog inca ceva si te las sa citesti scrisorile celor mici care intr-adevar te asteapte cu nerabdare:ocupa'te de tiganii care vin cu capra Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 243448 si ma trezesc in fiecare dimineata cu tobele lor idioate Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324 Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324



cu drag,
cea mai infocata fana a lui Rudolph(ps:spune'i ca i'am pregatit un belciug din fimo Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 460816
edith
edith
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 12/10/2008

Numarul mesajelor : 17389
Data nasterii : 05/04/1990
Varsta : 34

Sus In jos

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Re: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Raven Vin Dec 19 2008, 02:46

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324 mor incet ocupa'te de tiganii care vin cu capra Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 243448

saraca tantosica

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324
Raven
Raven
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 41158
Data nasterii : 17/04/1980
Varsta : 44

http://hop-online.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Re: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de edith Vin Dec 19 2008, 02:56

Kai-Ra a scris:Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324 mor incet ocupa'te de tiganii care vin cu capra Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 243448

saraca tantosica

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324
nu nu ...saraca dana,adica eu,dragonfly.pe mine ma terorizeaza Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 896616
edith
edith
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 12/10/2008

Numarul mesajelor : 17389
Data nasterii : 05/04/1990
Varsta : 34

Sus In jos

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Re: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de MicaNarcisa Vin Dec 19 2008, 04:28

bueeeeeeeeeeeeeeeeeeey nu mai comentati ca va tund...treceti la topicul de comentarii... Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 47
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Re: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Chocolate Vin Dec 19 2008, 04:40

Draga Mos Craciun, Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 687266
Anul asta, te rog sa indeplinesti dorintele fetelor. Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 633654
Atat.
Aaa ... sa nu uiti de mine. :Admin:
Hai ti pup. :pupic:
Data Semnat
19.12.2008 Chocolate Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 343545


PS: In alta ordine de idei ... Vreau sa castig concursul dedicat lui Mos Craciun (cu paie'n c**/ Ii dai foc si iese fum.)






Catre Mos Craciun (nu avem nici un zambilic cu Mos Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 802969)

Chocolate
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 9148
Data nasterii : 10/06/1986
Varsta : 37
Localizare : Hai-hui prin lumea nimanui ...

Sus In jos

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Re: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de senorita Vin Dec 19 2008, 04:57

Draga Mos Craciun,

Pentru ca asa se cade, vreau in primul rand sa-ti multumesc pentru binele pe care mi l-ai facut prin resetarea tickerului. Anul asta ai venit mai devreme si apreciez asta... tin sa le multumesc si fanelor de pe forum care m-au sustinut si fara ajutorul carora n-as fi reusit. Nu uitati ca va iubesc fetelooor. Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 428440

Mosule, pentru mine nu vreau sa-ti cer multe ca si-asa ce era mai important s-a realizat deja.
In plus, pentru ca nu prea am fost cuminte si pt ca Mos „Nici-o-laie” m-a ratat anul asta, vreau sa-mi aduci neaparat o nuielusa... un bici, o catusa ceva.... niste kinky stuff m-ar coafa in mod deosebit acum ca tot am ales calea necurata a tutaiului Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41589

Pentru ca si tu ai avut mila si m-ai lasat fara de ticker, vreau sa iti usurez treaba si sa-ti vand cate un pont pentru forumistele noastre si cadourile aferente. Sa nu uitam totusi ca pe timp de criza timpul inseamna bani...
Asadar cel mai ieftin vei iesi in cazul lui Julie si al lui Alesonne.. Trebuie doar sa te opresti un pic mai mult la domiciuliul fiecareia, echipat corespunzator evident.
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Sexy_santa_01
Fetele cu ticker sunt dornice de distractii si te vor aprecia cum se cuvine Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41154

Pentru Mica, dragonfly si Choco - adu-le idei multe si productie pe masura:

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Margele

Pentru Little Miss.. adu-i-l pe "Little" King Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 460816
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Leonberger_starzyska2

Pentru Mika... o intalnire cu Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 687266
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" AishwaryaRai

Pentru Rallu... un mare NA NA NA sigur ar coafa-o
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 6475Akon

Pentru Daiana si colectia ei:
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 2302330080_a64c3fcb85

Pentru Andrela... laptopul mult dorit. M-am consultat si cu motanul si e de aceeasi parere
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Laptop-cat

Pentru Tanto.. stiu ca anul asta n-o sa aiba bradut, asa ca te rog du-i unul mare cat sufletul ei
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Hugexmastree-1

Pentru Janis Joplin... castigarea premiului mult visat
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Contest1

Pentru C@T... i-am gasit ceva liber pentru nunta de la anul
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 69

La fel si pentru Evil - rochita frumoasa si ROZAA
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Jordan_aka_katie_price_wedding_dres

Pentru Ali.. sa-i aduci un an nou sarac in facturi si drumuri la finante.. si in plus, pentru Caine, titlul de
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Caine

Pentru Criis... ca-i plac si ca azi e ziua ei...
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Vickey-special-150-roses

Pentru kiki... sigur n-ar deranja-o o reeditare Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41589
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" DSC06223

Pentru deadrose, un acvariu mare in care sa aiba loc toate broscutele Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 460816
Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Aquariumcompletewithsharksraysturtl

Lui Roxi i l-as da pe Jay Sean... dar poate intr-alta viata.. asa ca nici sa nu te gandesti Mosule. Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 873232
Lui Lady sa-i aduci o pereche mare de chiloti.. sa nu ni-i mai taie pe ai nostri Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324
Iar de la Greeneyes mai degraba as fura ceva pentru mine, decat sa-i dau.. e de-a dreptul superba Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 460816

Off, stiu ca mai sunt multe fete care asteapta cadouri si stiu Mosule ca nici pe ele n-o sa le uiti.
Daca esti dispus sa mai dai ceva de la tine, poate ma mai gandesc si revin cu idei.

Iti multumesc si am incredere ca n-o sa ne uiti Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41589

Seno


Ultima editare efectuata de catre senorita in Vin Dec 19 2008, 07:20, editata de 1 ori
senorita
senorita
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 8729
Data nasterii : 28/09/1983
Varsta : 40

Sus In jos

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Re: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de JanisJoplin Vin Dec 19 2008, 05:03

Draga Mos Craciun,

Ca o fata cuminte si devreme acasa ce am fost, te rog mult mult sa dai sanatate mie si celor dragi mie(mai ales fetelor roz). Asta'n primul rand Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324 Stai sa vezi ce urmeaza Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41589
Cel mai mult si mai mult vreau inelush de logodna, ASAP Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324 (As soon as possible). Nu conteaza forma,marimea,culoarea(aaah asta ba da, sa fie aur alb ca nu'mi place aurul galben,de tzigani) dar daca intermediarul tau japanel se incurca,si uita parerea mea, nu ma supar, si galben sa fie Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41589
In al doilea rand, te uog frumos Mosule Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 415882 sa ii suni pe aia de la HP sa le zici sa ma angajeze Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41589 Sa muncesc tot anul care vine la ei...Daca esti un mos bun o sa'mi indeplinesti dorinta Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 506125
In al treilea rand si ultimul, te rog du-ma la Viena si la Praga in primavara Mosule....te uogggg Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 86908 stii cat de mult vreau sa ascult Lacul Lebedelor langa Shonbrun


Multumesc anticipat Mosule, si te rog...fi buuuun

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 68514
JanisJoplin
JanisJoplin
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 25/09/2008

Numarul mesajelor : 6973
Data nasterii : 30/12/1986
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti/Constanta
Stare de spirit : Titirez

http://mystrangepleasure.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Re: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Little*Miss*Sunshine Vin Dec 19 2008, 05:30

Draga Mos Craciun,
Ce mai faci?esti bine,sanatos si voios ?sper ca da.
Eu anu asta am fost foarte cuminte. Dar sa stii ca nu imi doresc nimic.
Am tot ce vreau. Am un camin,am oameni care ma iubesc,sunt sanatoasa si am luat si note bune la scoala...si am un catelush !
Asa ca anul asta nu-ti cer nimic...pentru mine !
Iti cer pentru altii,care poate au uitat sa-ti scrie,sau care sunt prea ocupati de viata lor plina de stres,griji,oboseala...sau care pur si simplu nu mai cred in tine.
Eu cred,sa stii ! Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41589
Nu am sa-ti cer lucruri scumpe,ci am sa-ti cer lucruri...nepretuite. Ma poti ajuta,asa-i ?doar esti Mos Craciun...si niciodata nu m-ai dezamagit !
Imi doresc sa aduci multe cadouri tuturor copiiilor din lume.Celor cuminti,si celor obraznici...dar mai ales celor orfani.
Stiu ca nu esti Doamne-Doamne,si ca faci tot ce iti e in puterile tale...dar cred si in miracole. As dori sa faci magie anul asta... ! Sa daruiesti acestor copii o familie.Macar catorva dintre ei.
Si sa treci si pe la spital,unde sunt copii bolnavi.
Dak nu le poti darui sanatate,daruieste-le speranta acestor copii ! Si tot pentru ei,te rog sa faci cumva sa reuseasca sa-si stranga toti banii necesari pt operatii scumpe.Si sa se faca sanatosi.
Si sa nu uiti de batrani,mosule !Si nu ma refer la ce inconjurati de familiile lor iubitoare.
Ma refer la cei singuri,din caminele de batrani...acolo sa te duci .
Si te mai rog,du-te si la adaposturile de animale. Unde sunt caini multi si pisici care nu au stapani. Fa cadou aceste animalute unor copii sau unor oameni singuri ! Si cine stie,poate adopti chiar si tu un astfel de animalut !Ar fi dragut sa ai si alt animal langa tine,in afara de clasicul ren...eh,ce zici ? Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41589
Si adu-i impreuna pe oamenii care sunt singuri de Craciun.
Te mai rog,ca macar de Craciun sa faci sa nu mai fie atata ura intre oameni. Si atata tristete.
Pentru familia mea te rog asa :
Pentru mami : sa nu mai fie asa stresata si obosita.
Pentru tata : sa nu mai fie,nici el,asa stresat,si sa aiba mai mult timp de mine.
Pentru bunicile mele dragi : sa fie sanatoase ! si ele si celor dragi lor.
Pentru verisoara mea ce e gravidutza...sa te duci acolo cu un cadou pentru noul bebel Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41589
Pentru iubitul meu : aaa...o chitara e mult dak iti cer ?sau macar la anu dak i-o poti aduce ?
Pentru catelusha mea iubita : sa fie bine dupa operatie .
Pentru fetele de pe forumelu roz : multa sanatate tuturor. Si vezi tu ce le mai pui sub brad Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41589 i trust u Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41589
Pt mine ?doar sanatate,dak nu-s prea pretentioasa.
Si pt tine... ? o pereche de shosete calduroase Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324 si sa ai grija sa nu exagerezi anul asta cu prajiturile lasate d copii...stii tu...apoi nu mai incapi p horn ! Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324

Te pup si te imbratisez cu drag,
Simina (aka Little Miss Sunshine)
Little*Miss*Sunshine
Little*Miss*Sunshine
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 2802
Data nasterii : 23/07/1988
Varsta : 35
Localizare : Neverland
Stare de spirit : care stare d spirit?

Sus In jos

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Re: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de c@t Vin Dec 19 2008, 11:38

Draga Mos Craciun,
In primul rand vreau sa-ti multumesc pt lucrurile minunate pe care mi le-ai adus anul trecut: pt ca iubirea inca e prezenta in viata mea, pt ca am reusit sa facem cativa pasi fericiti pe lungul drum al vietii impreuna, pt ca am fost sanatosi atat noi cat si ai nostri si pt ca sutul enorm primit in fund s-a dovedit a fi un pas si mai mare inainte......
Apoi, vreau sa-ti cer urmatoarele lucruri: sa iau examenul ala nenorocit si poate si licenta (daca ma inscriu), sa ne luam o masinuta ieftina si buna, iar cu nunta nu te stresa prea tare, ca mi-a gasit seno salon si e super tare.....
Sa nu uiti partea cu sanatatea, ca aia de fapt e cea mai importanta.....
Si te-as mai ruga ceva, care de fapt e mult mai important decat tot ce ti-am cerut pana acuma.....indreapta-ti atentia spre casele de copii, caminele de batrani, spitalele pline de bolnavi, unii dintre ei fara nici o speranta de viata, adaposturile de animale......ei merita mai mult decat mine, si decat multi dintre noi, atentia si cadourile tale.....
In rest, am incredere in tine ca ne vei face viata mai frumoasa tuturor si ca vei avea grija de fiecare in parte...
Te imbratisez cu drag,
Alexandra (nume de scena C@T)
c@t
c@t
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 29502
Data nasterii : 01/11/1986
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Re: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Squint Sam Dec 20 2008, 10:35

Dragul meu Mos Craciun,


Dupa atata vreme in care nu ti-am mai scris, m-am decis sa astern cateva randuri, cateva dorinte pentru acest Craciun. Nu te voi omori cu dorinte de cadouri imposibile si para-imposibile, asa ca, te rog frumos, pentru a arata frumos in seara de Craciun alaturi de familia mea si sa stralucesc de bucurie, imi doresc o bijuterie care sa-mi poarte noroc de-a lungul vietii si multa multa sanatate pentru toata lumea.

P.S. Scurt si la obiect Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 41589
Nu cer mult, doar o bijuterie care poate fi interpretate in fel si fel de ganduri Wink .

Squint
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 17/10/2008

Numarul mesajelor : 3127
Data nasterii : 06/03/1981
Varsta : 43

Sus In jos

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Re: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Daiana Sam Dec 20 2008, 11:16

Draga Mos Craciun!

Nu ti-am mai scris demult, sper ca ma mai tii minte... stii tu, fetita aceea cuminte si grasuta care te astepta in fiecare an impreuna cu mami, tati si bunicii... intre timp am ramas doar mami, tati si cu mine, dar la fel te asteptam cu drag si nerabdare... si sa stii ca anul asta io fac prajiturile, asa ca musai sa te opresti pe la noi ca sa le gusti... promit ca n-o sa faci indigestie de la ele.

Sacul tau e mare-mare, sper sa ai acolo cate ceva pentru toti cei care-mi sint dragi: pt mami si tati, pt sorella, pt maimutoiul meu iubit si ai lui, pt prietenii mei cei mai buni, pt prietenele mele mai vechi si mai noi, pt colegii mei, sanatate in primul rand, multa dragoste, liniste sufleteasca, putere si rabdare, sa traim impreuna alte 365 de zile in armonie si intelegere.

Pentru mine... da-mi sansa sa pot sa-ti scriu o scrisorica si la anul si in anii care vin, cati oi mai avea; as mai vrea o sticluta cu un amestec magic de rabdare+putere+vointa+calm, sa pot lua cate un strop cand ma crizez.

Multumesc si te astept cu praji (sper sa-mi iasa, altfel m-am dat mare degeaba),
Babutzi

P.S. Nu uita de canile de la seno Wink du, te rog, un pic de zapada la sorella ca saraca a si uitat cum e si mai ai un indiciu la avatarul meu.
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Re: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Raven Sam Dec 20 2008, 19:36

dragonfly a scris:
Kai-Ra a scris:Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324 mor incet ocupa'te de tiganii care vin cu capra Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 243448

saraca tantosica

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324
nu nu ...saraca dana,adica eu,dragonfly.pe mine ma terorizeaza Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 896616


scuze mica..dar...


tantosica e emoticonul asta: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 243448

d'aia ziceam Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 165954
Raven
Raven
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 41158
Data nasterii : 17/04/1980
Varsta : 44

http://hop-online.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Re: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de MicaNarcisa Dum Dec 21 2008, 03:23

pfoaiii ce va tund Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324

bine ca ai adaugat tu fetele ca eu nu amavut net bagami-as...ia ca tre sa ma tund ei eu pe mine Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 417324
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 47
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Re: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de deadrose Dum Dec 21 2008, 06:05

da senoooooooo un acvariu mare mare Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 460816 Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 460816 Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 460816 Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" 460816
deadrose
deadrose
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 11520
Data nasterii : 22/10/1989
Varsta : 34
Localizare : city of wonders
Stare de spirit : fuckin stupid

Sus In jos

Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun" Empty Re: Concurs "Scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum