Forumul Roz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Chat Box
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 EmptyDum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 EmptyMier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 EmptyMier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 EmptySam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 EmptyMier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 EmptyVin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 EmptyVin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 EmptyMar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 EmptyLun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 EmptySam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis



Parteneri









Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

+31
Amber
Al3xA
allyssa
Lilly
posh
margelutze
bijouxdemonange
katya286
narcyssa
ddanutza
darktigresse
claudiaellena
LaVee
maria73
Little*Miss*Sunshine
Poky
petricagheorghe
Inanna
Bast
Raven
c@t
eva30
Squint
Juls
Chocolate
Mariashop
zmotocel
DaniHeart
Veronnik
edith
MicaNarcisa
35 participanți

Pagina 7 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Al3xA Mier Noi 18 2009, 20:19

pei ideea e ca le-am primit pe rand. oricum le-am rezolvat :)
Al3xA
Al3xA
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 11/11/2009

Numarul mesajelor : 4176
Data nasterii : 03/12/1989
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : deeply in love & ROZ

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Amber Joi Noi 19 2009, 08:14

Eu racneam la fraierii care le-au trimis asa! Pai ce naiba, iti iei lucruri noi ca sa le repari?
Amber
Amber
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 7179
Data nasterii : 11/05/1985
Varsta : 38

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Al3xA Joi Noi 19 2009, 21:14

haideti ca scriu aici ca nu stiu unde sa scriu.
am fost ieri in plaza in famous brands si am vazut o pereche de ugg boots identica cu a mea. erau 999 ron:| deci au adaos de aprox 3oo %
Al3xA
Al3xA
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 11/11/2009

Numarul mesajelor : 4176
Data nasterii : 03/12/1989
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : deeply in love & ROZ

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de greeneyes Joi Noi 19 2009, 22:13

gossipgirl a scris:sincer nu m-am gandit sa le returnez. eram prea happy ca mi-am luat . si acum ar fi prea tarziu ca a trecut ceva de timp de cand le-am luat :(
pai si ce-ai facut?
le-ai purtat asa? una mai larga; si una rupta in varf?
greeneyes
greeneyes
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 23347
Data nasterii : 17/09/1986
Varsta : 37
Localizare : etaju' 2
Stare de spirit : THINK PINK

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de bijouxdemonange Joi Noi 19 2009, 22:17

gossipgirl a scris:haideti ca scriu aici ca nu stiu unde sa scriu.
am fost ieri in plaza in famous brands si am vazut o pereche de ugg boots identica cu a mea. erau 999 ron:| deci au adaos de aprox 3oo %

pai nu stiai ca in mall-uri adaosul este foarte mare?

la ce cheltuieli ai ca sa mentii un magazin in mall... e si normal sa fie adaosurile mari...intr-un final, orice afacere are ca destinatie profitul
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 14/01/2009

Numarul mesajelor : 3948
Data nasterii : 06/06/1984
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : indragostita

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Al3xA Vin Noi 20 2009, 00:01

greeneyes a scris:
gossipgirl a scris:sincer nu m-am gandit sa le returnez. eram prea happy ca mi-am luat . si acum ar fi prea tarziu ca a trecut ceva de timp de cand le-am luat :(
pai si ce-ai facut?
le-ai purtat asa? una mai larga; si una rupta in varf?
ma la aia mai larga nu se observa diferenta.problema la ea e ca e putin lasat tricotajul(nu prea stiu cum sa explic... hmm..ca numar sunt la fel). si pe aia care era rupta mi-a dus-o prietenul meu la cizmar si s-a rezolvat.
Al3xA
Al3xA
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 11/11/2009

Numarul mesajelor : 4176
Data nasterii : 03/12/1989
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : deeply in love & ROZ

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Al3xA Vin Noi 20 2009, 00:04

bijouxdemonange a scris:
gossipgirl a scris:haideti ca scriu aici ca nu stiu unde sa scriu.
am fost ieri in plaza in famous brands si am vazut o pereche de ugg boots identica cu a mea. erau 999 ron:| deci au adaos de aprox 3oo %

pai nu stiai ca in mall-uri adaosul este foarte mare?

la ce cheltuieli ai ca sa mentii un magazin in mall... e si normal sa fie adaosurile mari...intr-un final, orice afacere are ca destinatie profitul
asa e, dar mi s-a parut totusi exagerat.adica cine mai cumpara de la ei,cand pot sa se duca in alta parte si sa le ia la un pret de 3 ori mai mic.
oricum spaga lor daca au vanzare la asa preturi.
Al3xA
Al3xA
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 11/11/2009

Numarul mesajelor : 4176
Data nasterii : 03/12/1989
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : deeply in love & ROZ

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de bijouxdemonange Vin Noi 20 2009, 00:11

^ sunt convinsa ca au... atata timp cat isi permit sa tina inca magazinul deschis, e clar ca au profit...
Cele care nu au vanzari, la un moment dat se inchid.....sau isi schimba radical look-ul Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 41589
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 14/01/2009

Numarul mesajelor : 3948
Data nasterii : 06/06/1984
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : indragostita

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Roxie1 Vin Noi 20 2009, 04:44

mai dar alea la 300-400roni nu cred ca-s originale ..

defapt i donno Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 417324 ca nu port asemenea incaltari...
Roxie1
Roxie1
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 11029
Data nasterii : 16/09/1987
Varsta : 36
Localizare : NY
Stare de spirit : hardcore

https://www.youtube.com/Roxie99Roxie

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de promotionista Joi Noi 18 2010, 22:22

a avut cineva experiente neplacute cu site-urile de parfumuri? mi-e frica sa comand ca poate sunt facaturi.... stiti ceva de ele?

Editat Daiana: ti s-a atras atentia in mod repetat si ai fost rugata sa citesti regulamentul. se pare ca e ceva prea greu. asa ca te ajutam noi. pa!

promotionista
Exclus
Exclus

Data de inscriere : 18/11/2010

Numarul mesajelor : 4
Data nasterii : 25/12/1980
Varsta : 43

http://promotionista.wordpress.com

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Cosmina92 Joi Sept 13 2012, 01:19

Eu prefer sa mi le cumpar direct din magazin..:) le si vad ..si le si studiez!

Cosmina92
Roz
Roz

Data de inscriere : 13/09/2012

Numarul mesajelor : 1
Data nasterii : 14/07/1989
Varsta : 34

http://www.magazine--online.org

Sus In jos

Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor - Pagina 7 Empty Re: Magazine online care ne-au creat neplaceri, nu ne-au placut, avem reclamatii la adresa lor

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum