Forumul Roz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Chat Box
Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 EmptyDum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 EmptyMier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 EmptyMier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 EmptySam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 EmptyMier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 EmptyVin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 EmptyVin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 EmptyMar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 EmptyLun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 EmptySam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis



Parteneri









Shop 'till you drop - Cumparaturi online

+82
Cadmeea
irene_d
Mika20
Mirella
chatte
maria_mirabela
tofan_claudia
rawscientist
user123
Al3xA
Andrela
Endorfina
deea_brunety
cretzulina
Pantera
000123
anaissa
ritza
laura_3
Lore_Inside
ancapiticot
isis
anca25
Geisha
Dianka
strawberry*
deena
Purple Owl
rockssy2002
Ella@
Tweety Laura
InscrieriAVON
Peachy
auroratoma
Amber
alesonne
RoX
Jossette
Gabi
Ankme
bibilush
Kallisto
greeneyes
buburuza*
edith
Castiel
ale_m
silvia_air
Mikki
simonica
Karissa
anna23
carmen silva
purple
Tasha
Roxie1
yanna
ElizaD
licuricel
strumfi
MicaNarcisa
*Spiridusa
Joice1
anya
Bones
andraa
DaniHeart
bulinutza
ancu
Julie_me
Squint
Chocolate
Criiis
Juls
LadyInPink
Little*Miss*Sunshine
Alle
senorita
Raven
c@t
lyssa
Daiana
86 participanți

Pagina 9 din 14 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Urmatorul

In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de anaissa Sam Ian 09 2010, 08:54

http://www.otto.ro/

ati vazut asta? sunt cateva care-mi plac la nebunie. dar cam scumpute pt bugetu meu actual :((
anaissa
anaissa
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 14/09/2009

Numarul mesajelor : 16713
Data nasterii : 22/08/1982
Varsta : 41
Localizare : Nowhere
Stare de spirit : Bouncing

http://cosmeticelatest.blogspot.com/

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Gabi Lun Ian 11 2010, 02:36

mie nu imi vine nimic din ce mi-am comandat pe boohoo Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 928643 stau ca pe gard, imi sunt gigantice, noroc cu croitoreasa din familie care mi le modifica
Gabi
Gabi
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 5729
Data nasterii : 31/10/1992
Varsta : 31
Localizare : Constanta

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de ancapiticot Lun Ian 11 2010, 03:16

Gabyx a scris:mie nu imi vine nimic din ce mi-am comandat pe boohoo Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 928643 stau ca pe gard, imi sunt gigantice, noroc cu croitoreasa din familie care mi le modifica

ce marime ti-ai comandat?
ancapiticot
ancapiticot
Bebe Roz
Bebe Roz

Data de inscriere : 15/09/2009

Numarul mesajelor : 33
Data nasterii : 08/03/1990
Varsta : 34
Localizare : Iasi

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de ritza Lun Ian 11 2010, 04:12

^^ce nasol gabyx
ritza
ritza
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 2319
Data nasterii : 20/02/1986
Varsta : 38

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Gabi Lun Ian 11 2010, 06:30

pun poze cu ce mi-am luat ( un compleu si 2 fuste le dau si nu le-am mai facut poze)
Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 SDC12051
http://www.boohoo.com/FashionClothing/index.php?id=AZZ90705&code=AZZ90705-123-18&size=10&color=CREAM
asta-i mai draguta ca in poza Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 460816 din pacate imi este mare, i-am dat-o surorii mele
Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 SDC12054 si asta Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 946470 doar ca o sa ii schimb fermoarul de la spate car e destul de "drugalos" si inconfortabil , a da imi este foarte mare la bust si cel mai probabil o sa o si scurtez http://www.boohoo.com/FashionClothing/index.php?id=AZZ93859&code=AZZ93859-105-18&size=10&color=BLACK
http://www.boohoo.com/FashionClothing/index.php?id=AZZ96398&code=AZZ96398-157-18&size=10&color=RED mi-am mai luat asta de pe negru cu mov
http://www.boohoo.com/FashionClothing/index.php?id=AZZ92445&code=AZZ92445-138-18&size=10&color=MAGENTA asta pe mov
Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 SDC12052 Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 SDC12053
vad ca rochia asta nu o mai au pe site , e mirobolanta :X, a iesit culoarea aiurea din cauza blitului
*pam pam* eu mi-am luat cea mai mica marime pe care o aveau in momentul in care am plasat comanda (la unele am luat 10 la altele 12) si imi sunt foarte mari
Gabi
Gabi
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 5729
Data nasterii : 31/10/1992
Varsta : 31
Localizare : Constanta

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de simonica Lun Ian 11 2010, 07:53

^ dar de ce ti-ai luat marimi asa mari gabyx ? Nu ai consultat tabelul cu masuri inainte? Oricum e bine ca nu iti sunt mici, atunci nu le mai puteai repara ..
Eu sper sa imi vina bine rochitele caci am ales cea mai mica marime - 8. Am cautat expres ce aveau pe site si cu marimea cea mai mica. Abia astept sa imi ajunga la finalul sapt astea sau inceputul celei viitoare.
Dar iti place cum sunt finisate? Adica nu atarna ate din ele ? Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 654122
simonica
simonica
Strumf Roz
Strumf Roz

Data de inscriere : 15/09/2009

Numarul mesajelor : 316
Data nasterii : 22/05/1983
Varsta : 40
Localizare : Iasi

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Castiel Lun Ian 11 2010, 23:15

strumfitza a scris:
Castiel a scris:
ancapiticot a scris:
Castiel a scris:
Gabyx a scris:
Castiel a scris:
ancapiticot a scris:fetelor...nu stiti in cat timp vine coletul de pe boohoo.co

Eu am facut comanda in 19 decembrie si nici acum n-am primit coletul. Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 832400
am vb cu o fata care a facut comanda pe 17 decembrie si i-a venit pe 30 Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 41589 si mie trebuie sa imi soseasca deabea astept

Rectific: comanda venise din 29, dar astia din afara au trimis-o ca si scrisoare simpla si eu nu primeam avize. Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 61427
Mi-au zis tantile de la posta ca de fiecare data cand comand de pe site-uri din afara sa intreb la posta de colet, sa nu astept avizul. Cica taxele sunt mari, de-aia tot ce trimit, trimit ca scrisoare simpla. In cazul meu era o scrisoare simpla de 3-4 kg. Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 41589
Cica imi facusera 2 reavize, dar eu nu am primit nimic. Bine ca m-am dus azi la posta.... Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 945951

si cum sunt lucrurile? esti multumita? iti vin bine?

Toate imi vin perfect.Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 41589 Eu mi-am laut 3 rochii si o geaca de piele, toate marimea 10 UK.


ce marime porti la hainele din RO? adica 10 cu ce este echivalent in ro?

Sunt echivalentul marimii 38 sau 40 european. Nu stiu exact. Pe site-ul lor, m-am luat dupa centimetri. Eu sunt lata in umeri. De obicei port 38-40, depinde de croiala. Am zis ca mai bine sa fie mai mari decat mai mici, dar imi vin perfect. Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 41589
Castiel
Castiel
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 2043
Data nasterii : 04/01/1982
Varsta : 42
Localizare : acasa

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Gabi Lun Ian 11 2010, 23:51

simonica a scris:^ dar de ce ti-ai luat marimi asa mari gabyx ? Nu ai consultat tabelul cu masuri inainte? Oricum e bine ca nu iti sunt mici, atunci nu le mai puteai repara ..
Eu sper sa imi vina bine rochitele caci am ales cea mai mica marime - 8. Am cautat expres ce aveau pe site si cu marimea cea mai mica. Abia astept sa imi ajunga la finalul sapt astea sau inceputul celei viitoare.
Dar iti place cum sunt finisate? Adica nu atarna ate din ele ? Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 654122
evident ca m-am uitat la ghidul marimilor insa eu am dat comanda in ajunul craciunului si deabea am mai prins produsele asa ca mi-am luat ce marime era atunci pe stoc materialele sunt ft ok si lucratura la fel
Gabi
Gabi
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 5729
Data nasterii : 31/10/1992
Varsta : 31
Localizare : Constanta

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Castiel Mar Ian 12 2010, 00:10

Gabyx a scris:
simonica a scris:^ dar de ce ti-ai luat marimi asa mari gabyx ? Nu ai consultat tabelul cu masuri inainte? Oricum e bine ca nu iti sunt mici, atunci nu le mai puteai repara ..
Eu sper sa imi vina bine rochitele caci am ales cea mai mica marime - 8. Am cautat expres ce aveau pe site si cu marimea cea mai mica. Abia astept sa imi ajunga la finalul sapt astea sau inceputul celei viitoare.
Dar iti place cum sunt finisate? Adica nu atarna ate din ele ? Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 654122
evident ca m-am uitat la ghidul marimilor insa eu am dat comanda in ajunul craciunului si deabea am mai prins produsele asa ca mi-am luat ce marime era atunci pe stoc materialele sunt ft ok si lucratura la fel

De ce ti-ai luat marimea care era pe stoc? Din cate te-am vazut in poze arati a fi marimea 38, scuza-ma daca ma insel, insa nu mai face greseala asta de a comanda asa. Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 53230
Castiel
Castiel
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 2043
Data nasterii : 04/01/1982
Varsta : 42
Localizare : acasa

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Gabi Mar Ian 12 2010, 01:02

sa iti spun cum a fost: prima oara am vazut eu cam ce as vrea sa comand, nu ma prea ma hotaram si pana sa dau comanda mai erau pe stoc doar marimi mari de la 10 in sus, si cum imi placeau hainutele mult am zis ca le iau asa cum sunt si daca sunt mari le modific , e prima oara cand imi cumpar haine de pe net Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 506125
Gabi
Gabi
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 5729
Data nasterii : 31/10/1992
Varsta : 31
Localizare : Constanta

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de ancapiticot Mar Ian 12 2010, 02:10

am primit si eu comanda de pe boohoo. pe 5 ianuarie am dat comanda si pe 11 am primit avizul.
ancapiticot
ancapiticot
Bebe Roz
Bebe Roz

Data de inscriere : 15/09/2009

Numarul mesajelor : 33
Data nasterii : 08/03/1990
Varsta : 34
Localizare : Iasi

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Gabi Mar Ian 12 2010, 02:21

si cum ti se pare Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 41589 ? ce ti-ai comandat?
Gabi
Gabi
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 5729
Data nasterii : 31/10/1992
Varsta : 31
Localizare : Constanta

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de strumfi Mar Ian 12 2010, 02:38

si eu eu mi-am facut comanda ieri de un fard si o pensulica de pe fragrancedirect.co.uk

de abia astept Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 41589
strumfi
strumfi
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 17407
Data nasterii : 10/06/1985
Varsta : 38

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de ancapiticot Mar Ian 12 2010, 04:36

am dat comanda impreuna cu o prietena. eu mi-am luat doar o geaca de piele pt ca ce mi-a mai placut nu mai avea marimea mea. eu port 8 si la geaca m-am riscat si am dat 10, de asta imi era frica sa nu-mi fie prea mare, dar imi vine bine. ea si-a luat 2 rochite, o fusta, si 2 perechi de cizme. si ei ii vin bine si suntem foarte multumite
ancapiticot
ancapiticot
Bebe Roz
Bebe Roz

Data de inscriere : 15/09/2009

Numarul mesajelor : 33
Data nasterii : 08/03/1990
Varsta : 34
Localizare : Iasi

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de edith Mar Ian 12 2010, 08:51

Gabyx a scris:
simonica a scris:^ dar de ce ti-ai luat marimi asa mari gabyx ? Nu ai consultat tabelul cu masuri inainte? Oricum e bine ca nu iti sunt mici, atunci nu le mai puteai repara ..
Eu sper sa imi vina bine rochitele caci am ales cea mai mica marime - 8. Am cautat expres ce aveau pe site si cu marimea cea mai mica. Abia astept sa imi ajunga la finalul sapt astea sau inceputul celei viitoare.
Dar iti place cum sunt finisate? Adica nu atarna ate din ele ? Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 654122
evident ca m-am uitat la ghidul marimilor insa eu am dat comanda in ajunul craciunului si deabea am mai prins produsele asa ca mi-am luat ce marime era atunci pe stoc materialele sunt ft ok si lucratura la fel
pai si atunci de ce te mai plangi ca iti sunt mari ?Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324
edith
edith
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 12/10/2008

Numarul mesajelor : 17389
Data nasterii : 05/04/1990
Varsta : 34

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Gabi Mier Ian 13 2010, 01:35

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 82326 degeaba sunt materilae relativ ok daca stau ca pe gard cand ma imbrac cu ele, deja mi-am scurtat si strimtat cele 2 rochii
Gabi
Gabi
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 5729
Data nasterii : 31/10/1992
Varsta : 31
Localizare : Constanta

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Tweety Laura Mar Ian 19 2010, 23:27

fetelor nu stiti de pe ebay.co.uk trimit electronice mai mari in ro? se plateste ceva in plus? adica pt kg sau ceva de genu?
Tweety Laura
Tweety Laura
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 13305
Data nasterii : 07/03/1987
Varsta : 37

http://www.laurascorner.blogspot.com

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Joice1 Mier Ian 20 2010, 01:11

tweety a scris:fetelor nu stiti de pe ebay.co.uk trimit electronice mai mari in ro? se plateste ceva in plus? adica pt kg sau ceva de genu?
Ebay.co.uk e doar filiala de UK a site-ului. Acolo se pot inregistra selleri din toata lumea, la fel ca si pe ebay.com. Cand cauti ce vrei, sorteaza dupa price + shipping lowest first, si daca vrei sa vina din uk, pe ebay.co.uk ai in stanga o bara cu optiuni, bifeaza uk sellers only. Si mai este si tabul buy now only, ca sa nu iti afiseze si licitatiile.

Joice1
Very Roz
Very Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 9559
Data nasterii : 06/06/1945
Varsta : 78
Localizare : Behind you...
Stare de spirit : Trolloriffic!

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Tweety Laura Mier Ian 20 2010, 01:40

Joice a scris:
tweety a scris:fetelor nu stiti de pe ebay.co.uk trimit electronice mai mari in ro? se plateste ceva in plus? adica pt kg sau ceva de genu?
Ebay.co.uk e doar filiala de UK a site-ului. Acolo se pot inregistra selleri din toata lumea, la fel ca si pe ebay.com. Cand cauti ce vrei, sorteaza dupa price + shipping lowest first, si daca vrei sa vina din uk, pe ebay.co.uk ai in stanga o bara cu optiuni, bifeaza uk sellers only. Si mai este si tabul buy now only, ca sa nu iti afiseze si licitatiile.

mersi Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 633654 dar mai platesc ceva in plus daca coletul are mai multe kg? aici la posta ma refer.

aaa si ink o intrebare Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 45873 am paypal si card si tot k am mai comandat odata si a mers ...dar acuma imi zice la paypal "please add funds" sau ceva de genu ... am bani pe card 100% ...ce sa fac?
Tweety Laura
Tweety Laura
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 13305
Data nasterii : 07/03/1987
Varsta : 37

http://www.laurascorner.blogspot.com

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Squint Sam Ian 23 2010, 09:21

^incearca si pe amazon.co.uk sa vezi cat de ajunge si eviti paypal-ul Wink

Apropo de site-urile asiatice cu hainute si-a luat careva? sunt calitative, masurile se potrivesc?
http://asia-fashion-wholesale.com/
http://www.dressky.com/
http://www.wholesale-dress.net/

Squint
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 17/10/2008

Numarul mesajelor : 3127
Data nasterii : 06/03/1981
Varsta : 43

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Ankme Sam Ian 23 2010, 11:00

eu si ana mara am luat de pe primul. vom pune poze zilele urmatoare.

tot ce pot sa-ti zic acum repede este ca nu merita sa cumperi decat articolele mai speciale. 6 produse ce nu depasesc 6$ ajung sa coste si 200 de lei (in total) cu toate taxele lor imputite din ro, cu transportu and co.

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 GoogleSearchIconShadowShop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 SuperSearchIconShadow
Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 GoogleSearchIconShadowShop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 SuperSearchIconShadow
Ankme
Ankme
Ciocoflender Roz
Ciocoflender Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 1335
Data nasterii : 13/01/1992
Varsta : 32
Localizare : Bucale
Stare de spirit : zbunga zbuga! =3

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty site-ul cu reduceri mari la produsele cosmetice

Mesaj Scris de 000123 Dum Ian 24 2010, 12:16

un alt site-ul bun machiaj este http://www.discount-cosmetics.net le-am folosit săptămâna trecută, iar livrarea se face rapid. Aveţi posibilitatea să utilizaţi OFFER codul de a primi -10% reducere pentru prima ta. Clinique, Lancome, Estee Lauder etc

000123
Roz
Roz

Data de inscriere : 24/01/2010

Numarul mesajelor : 4
Data nasterii : 04/03/1978
Varsta : 46

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de RoX Dum Ian 24 2010, 19:52

Ce ti-ai comandat de acolo? Produsele sunt originale?
RoX
RoX
Strumf Roz
Strumf Roz

Data de inscriere : 20/09/2009

Numarul mesajelor : 378
Data nasterii : 07/02/1989
Varsta : 35

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Joice1 Dum Ian 24 2010, 20:00

Topicul asta se incadreaza perfect la shopping online. Le unesc, ca sa nu incarcam forumul degeaba Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 981249

Joice1
Very Roz
Very Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 9559
Data nasterii : 06/06/1945
Varsta : 78
Localizare : Behind you...
Stare de spirit : Trolloriffic!

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Gabi Lun Ian 25 2010, 02:56

000123 a scris:un alt site-ul bun machiaj este http://www.discount-cosmetics.net le-am folosit săptămâna trecută, iar livrarea se face rapid. Aveţi posibilitatea să utilizaţi OFFER codul de a primi -10% reducere pentru prima ta. Clinique, Lancome, Estee Lauder etc
cat e shipping-ul? Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 41589
edit : Free Delivery Worldwide when spending €40! ? o veni la posta vamala coletul?
Gabi
Gabi
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 5729
Data nasterii : 31/10/1992
Varsta : 31
Localizare : Constanta

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de purple Mier Ian 27 2010, 00:12

vrea cineva sa comande cu mine de pe www.asos.com (doar bucuresti)
nici un comision, impartim shipping-ul care este 6 lire
(lira se calculeaza la 5,1 ron pt ca plates cu paypal)
purple
purple
Bebe Roz
Bebe Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 57
Data nasterii : 22/11/1982
Varsta : 41

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Castiel Mier Ian 27 2010, 01:08

Gabyx a scris:
000123 a scris:un alt site-ul bun machiaj este http://www.discount-cosmetics.net le-am folosit săptămâna trecută, iar livrarea se face rapid. Aveţi posibilitatea să utilizaţi OFFER codul de a primi -10% reducere pentru prima ta. Clinique, Lancome, Estee Lauder etc
cat e shipping-ul? Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 41589
edit : Free Delivery Worldwide when spending €40! ? o veni la posta vamala coletul?

Nu vine la posta vamala ca e site din Franta. Vine la posta normala. Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 41589
Castiel
Castiel
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 2043
Data nasterii : 04/01/1982
Varsta : 42
Localizare : acasa

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Gabi Mier Ian 27 2010, 01:57

hmm Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 41589 m-ar tenta sa imi comand ceva de pe acolo
00123 poti sa ne dai detalii, produsele sunt originale?ce ti-ai comandat?
Gabi
Gabi
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 5729
Data nasterii : 31/10/1992
Varsta : 31
Localizare : Constanta

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de ale_m Sam Ian 30 2010, 05:56

Am gasit un site din ro, cu preturi scandalos de mici ! Oare sunt originale,ati mai auzit de site ?

http://www.londoncosmetics.ro/

Si pentru sub 100 de ron livreaza cu posta romana cu taxe de numai 6 ron.

Eu vreau Quad Revlon,care aici e 18ron, si in B&B e 74 de ron :-s.
ale_m
ale_m
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 1529
Data nasterii : 05/12/1988
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

http://pearly-peach.blogspot.com/

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Squint Dum Ian 31 2010, 01:06

Inca un site de hainute si alte cele http://www.desireclothing.co.uk/ taxa de transport ar fi 8 lire, dar acum nu stiu daca de exemeplu iei de 100 lire la fel e transportul.

Am simulat o comanda la 46.99 lire si transportul e de 9,95 lire ... mi se are chiar putin!

Squint
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 17/10/2008

Numarul mesajelor : 3127
Data nasterii : 06/03/1981
Varsta : 43

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de ale_m Dum Ian 31 2010, 03:23

^ Am vazut bluze si rochii super faine Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 460816 Si la bijuterii, niste lanturi din acelea din mai multe alte lanturi, ffff faine, dar deja sunt out of stock O_O

Now...daca nu as fi asa cu buzunarele goale Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 832400
ale_m
ale_m
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 1529
Data nasterii : 05/12/1988
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

http://pearly-peach.blogspot.com/

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de simonica Dum Ian 31 2010, 04:02

O da, cate chestii dragute! Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 958987 Hainele ca hainele (au niste maxi dresses pe care le ador vara, super faine si ok ca si pret), dar am gasit niste pantofiori de care m-am indragostit Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 626542 Dar fiind la sale nu mai sunt marimea mea Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 55653
simonica
simonica
Strumf Roz
Strumf Roz

Data de inscriere : 15/09/2009

Numarul mesajelor : 316
Data nasterii : 22/05/1983
Varsta : 40
Localizare : Iasi

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Squint Dum Ian 31 2010, 04:23

Asa si eu daca as fi avut finante mi-as fi luat o rochita, o tunica si pusesem ochii si pe o curea ... oricum sunt tare frumoase!

Squint
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 17/10/2008

Numarul mesajelor : 3127
Data nasterii : 06/03/1981
Varsta : 43

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de ale_m Mar Feb 02 2010, 08:03

Stiti siteuri din UK cu haine faine si pentru tipi ?

ms mult Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 41589
ale_m
ale_m
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 1529
Data nasterii : 05/12/1988
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

http://pearly-peach.blogspot.com/

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de simonica Mar Feb 02 2010, 08:56

^
Primul care imi vine in minte ar fi asos, apoi daca googalesti mai gasesti o gasca (dar multe nu livreaza in Ro)
http://www.asos.com/
http://www.allsaints.com
http://www.tedbaker.com/
http://www.my-wardrobe.com/menswear
http://www.urbanretro.co.uk/
simonica
simonica
Strumf Roz
Strumf Roz

Data de inscriere : 15/09/2009

Numarul mesajelor : 316
Data nasterii : 22/05/1983
Varsta : 40
Localizare : Iasi

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de ale_m Mar Feb 02 2010, 11:31

simonica , multu frumos. asos e singurul care il stiam si eu, si de pe ala cred ca o sa si iau.
ale_m
ale_m
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 1529
Data nasterii : 05/12/1988
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

http://pearly-peach.blogspot.com/

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Roxie1 Mar Feb 02 2010, 11:51

Roxie1
Roxie1
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 11029
Data nasterii : 16/09/1987
Varsta : 36
Localizare : NY
Stare de spirit : hardcore

https://www.youtube.com/Roxie99Roxie

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de ale_m Mier Feb 03 2010, 03:24

Roxie ms mult, din pacate insa niciunul nu delivers in Romania :|
ale_m
ale_m
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 1529
Data nasterii : 05/12/1988
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

http://pearly-peach.blogspot.com/

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Ella@ Joi Feb 04 2010, 04:54

Intreba cineva mai demult de o geanta pt cosmetice si am gasit site-ul asta din intamplare ranjet http://www.beautypalace.ro/category/63/page/1/genti-cosmetice-aluminiu.html
Ella@
Ella@
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 15/09/2009

Numarul mesajelor : 1977
Data nasterii : 15/07/1989
Varsta : 34

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de RoX Joi Feb 04 2010, 06:52

ale_m a scris:Am gasit un site din ro, cu preturi scandalos de mici ! Oare sunt originale,ati mai auzit de site ?

http://www.londoncosmetics.ro/

Si pentru sub 100 de ron livreaza cu posta romana cu taxe de numai 6 ron.

Eu vreau Quad Revlon,care aici e 18ron, si in B&B e 74 de ron :-s.

pff... astia n-au nimic in stoc :|
RoX
RoX
Strumf Roz
Strumf Roz

Data de inscriere : 20/09/2009

Numarul mesajelor : 378
Data nasterii : 07/02/1989
Varsta : 35

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de anca25 Vin Feb 05 2010, 07:04

laura_3 probabli sora ta nu cunostea care e original si care e fake !!! Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324
Cu siguranta acele specimene aveau doar niste fake-uri !!! Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324

SI PREFER SA IMI CUMPAR ORIGINALUL DECAT SA FIU UN ,, SPECIMEN,, CU FAKE-URI !!! Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 743434
anca25
anca25
Bebe Roz
Bebe Roz

Data de inscriere : 02/01/2010

Numarul mesajelor : 52
Data nasterii : 23/04/1985
Varsta : 39
Localizare : ORADEA

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Dianka Vin Feb 05 2010, 09:08

anca25 a scris:laura_3 probabli sora ta nu cunostea care e original si care e fake !!! Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324
Cu siguranta acele specimene aveau doar niste fake-uri !!! Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324

SI PREFER SA IMI CUMPAR ORIGINALUL DECAT SA FIU UN ,, SPECIMEN,, CU FAKE-URI !!! Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 743434

Pfff parca nu demult cautai fake-uri pe nush ce site-uri... si acuma scrii mare si cu rosu ca iti iei numai originale... da Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324 mi-a placut Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 297181 Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 297181
Dianka
Dianka
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 5802
Data nasterii : 25/02/1986
Varsta : 38
Localizare : Brasov
Stare de spirit : Roz

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de anca25 Vin Feb 05 2010, 09:54

Scuze dar cred ca nu ai citit : era site-ul oficial : http://www.louisvuitton.com/
deci daca aici sunt fake-uri pe un site oficial.... Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324

http://www.louisvuitton.com/it/flash/index.jsp?direct1=home_entry_it

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324


Ultima editare efectuata de catre anca25 in Vin Feb 05 2010, 10:14, editata de 1 ori
anca25
anca25
Bebe Roz
Bebe Roz

Data de inscriere : 02/01/2010

Numarul mesajelor : 52
Data nasterii : 23/04/1985
Varsta : 39
Localizare : ORADEA

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Ankme Vin Feb 05 2010, 09:54

o da.....fitele sunt la moda draga! Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324
Ankme
Ankme
Ciocoflender Roz
Ciocoflender Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 1335
Data nasterii : 13/01/1992
Varsta : 32
Localizare : Bucale
Stare de spirit : zbunga zbuga! =3

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Dianka Vin Feb 05 2010, 10:07

anca25 a scris:Scuze dar cred ca nu ai citit : era site-ul oficial : http://www.louisvuitton.com/
deci daca aici sunt fake-uri pe un site oficial.... Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 417324

Da, ma rog, tu oricum cautai la cateva sute de euro, si cum au zis si fetele un vuitton original sau altele ar fi mii de euro... deci... vad ca razi cam de toti, de laura, fara motiv, acuma la ce-am zis eu. si nu deschid site-ul ca nu ma intereseaza.

In fine, parerea mea este ca cineva care isi permite originale (care sunt mii de euro nu sute) merge sa-si cumpere frumos din magazin, nu cauta site-uri unde-s mai ieftine si se minte ca-i original. Punct.
Dianka
Dianka
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 5802
Data nasterii : 25/02/1986
Varsta : 38
Localizare : Brasov
Stare de spirit : Roz

Sus In jos

Shop 'till you drop - Cumparaturi online - Pagina 9 Empty Re: Shop 'till you drop - Cumparaturi online

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 14 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum