Forumul Roz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Chat Box
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 EmptyDum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 EmptyMier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 EmptyMier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 EmptySam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 EmptyMier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 EmptyVin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 EmptyVin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 EmptyMar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 EmptyLun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 EmptySam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis



Parteneri









Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

+39
Aricica
strumfi
Alice
Nikoll
user123
Jossette
sunshinelove
mikalovesu
Roxie1
Nemesis
ale_m
deea_brunety
JoannaJo
andreeamg
irene_d
ritza
lil'angel
bibilush
sasha88
Pantera
creatzza_aaa
c@t
anncutza
Lore_Inside
Endorfina
Affair
Alex
Ankme
*Spiridusa
Dianka
Chocolate
chatte
Joice1
Criiis
Daiana
deena
strawberry*
edith
MicaNarcisa
43 participanți

Pagina 5 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Affair Vin Mai 28 2010, 06:58

Dianka a scris:Ma bucur ca nu te-ai suparat Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 243448 . Se blenduiesc culorile pe rand, in cazul asta : galben cu portocaliu, portocaliu cu rosu, etc. Ca daca le amesteci pe toate odata vei obtine o doar culoare neinteresanta Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 953300.
Si jos la fel?
Affair
Affair
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 01/11/2009

Numarul mesajelor : 836
Data nasterii : 10/01/1990
Varsta : 34

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Dianka Vin Mai 28 2010, 07:02

Affair a scris:
Dianka a scris:Ma bucur ca nu te-ai suparat Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 243448 . Se blenduiesc culorile pe rand, in cazul asta : galben cu portocaliu, portocaliu cu rosu, etc. Ca daca le amesteci pe toate odata vei obtine o doar culoare neinteresanta Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 953300.
Si jos la fel?

Jos trebuie cu o pensula mica, subtire, depinde de care ai, dar aia de blending e mare. Si daca pui mai multe culori da, cu pensulica tot asa dai un pic unde se delimiteaza culorile, ca sa fie trecerea treptata de la o culoare la alta.
Dianka
Dianka
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 5802
Data nasterii : 25/02/1986
Varsta : 38
Localizare : Brasov
Stare de spirit : Roz

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Affair Vin Mai 28 2010, 07:18

Dianka a scris:
Affair a scris:
Dianka a scris:Ma bucur ca nu te-ai suparat Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 243448 . Se blenduiesc culorile pe rand, in cazul asta : galben cu portocaliu, portocaliu cu rosu, etc. Ca daca le amesteci pe toate odata vei obtine o doar culoare neinteresanta Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 953300.
Si jos la fel?

Jos trebuie cu o pensula mica, subtire, depinde de care ai, dar aia de blending e mare. Si daca pui mai multe culori da, cu pensulica tot asa dai un pic unde se delimiteaza culorile, ca sa fie trecerea treptata de la o culoare la alta.
E aia de la Elf de blending,o sa incerc si o sa postez sa vad daca pot sa pun in practica,ca de inteles am inteles. Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 41589
Affair
Affair
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 01/11/2009

Numarul mesajelor : 836
Data nasterii : 10/01/1990
Varsta : 34

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Ankme Vin Mai 28 2010, 07:23

pai uite sa-ti explic si eu Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 343545 vrei galben pe toata pleoapa da? iei o pensula plata si pui galben pe toata pleoapa. vrei sa pui apoi rosu in pliu, iei pensula de blending si "maturi" culoarea prin miscari circulare sau ca si cand ai matura spre interior culoarea. daca nu vrei sa iasa portocaliu din combinatie nu pui galbenu decat un pic si mai adaugi dupa daca este.

uite un tutty.
https://www.youtube.com/watch?v=lZyY_nWQsGQ

in timp iti vei dezvolta singura miscarile, poti exersa tinand coada pensulei mai de capat, mai spre par etc.

sper ca nu te superi Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 41589 si eu la randul meu am fost ajutata de roxie, de
joiti etc.

EDIT:

trebuie culorile oarecum suprapuse, sa nu se vada linii harsh intre ele. poti lua o pensula curata si da peste linii, sau
in timp ce dai cu urmatoarea culoare pe pleoapa (inspre exterior) sa o maturi peste ailalta

uite miscarile, sper ca se vad sagetile

PS: ce ai pe unghii? Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 41589 i like it!

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 IMG_5619copy
Ankme
Ankme
Ciocoflender Roz
Ciocoflender Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 1335
Data nasterii : 13/01/1992
Varsta : 32
Localizare : Bucale
Stare de spirit : zbunga zbuga! =3

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Dianka Vin Mai 28 2010, 07:52

Affair a scris:
Dianka a scris:
Affair a scris:
Dianka a scris:Ma bucur ca nu te-ai suparat Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 243448 . Se blenduiesc culorile pe rand, in cazul asta : galben cu portocaliu, portocaliu cu rosu, etc. Ca daca le amesteci pe toate odata vei obtine o doar culoare neinteresanta Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 953300.
Si jos la fel?

Jos trebuie cu o pensula mica, subtire, depinde de care ai, dar aia de blending e mare. Si daca pui mai multe culori da, cu pensulica tot asa dai un pic unde se delimiteaza culorile, ca sa fie trecerea treptata de la o culoare la alta.
E aia de la Elf de blending,o sa incerc si o sa postez sa vad daca pot sa pun in practica,ca de inteles am inteles. Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 41589

Aia de la elf e foarte foarte buna, eu o ador, sigur reusesti cu ea.
Dianka
Dianka
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 5802
Data nasterii : 25/02/1986
Varsta : 38
Localizare : Brasov
Stare de spirit : Roz

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Nemesis Vin Mai 28 2010, 11:42

Buna fetelor. Sunt noua pe aici desi urmaresc de ceva vreme si blogurile voastre si concursurile de pe forum. Affair, mie imi place machiajul tau. Cred ca ar trebui sa se puna accentul mai mult pe idee si originalitate, ca tehnica se invata, dar talentul nu...
Un singur lucru vroiam sa punctez pt ca ma roade de data trecuta cand am intrat si am vazut pozele la concursul cu flori: fetelor, daca tot va machaiti asa frumos, aveti bloguri de frumusete si dati banii pe produse fel si fel nu ar fi frumos sa va ingrijiti si sprancenele? Zic si eu pt ca mie mi se pare horror Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 873232 o femeie nepensata, si daca o mai vad si machiata, dar nepensata mi se zbarleste parul in cap. Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 802969 Nu suport. Mi se pare o chestie de igiena... de bun simt. Sper sa nu se supere nimeni pe mine si sper ca nu am inceput cu stangul, dar asa sunt eu mai critica din fire, sunt fecioara, dee... Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 41589 Poate ma incumet si postez si eu un machiaj, prietenul meu imi tot zice, dar eu sunt mai timida Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 506125 Cate posturi trebuie sa am inainte sa pot participa la concursuri? Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 45873
Nemesis
Nemesis
Roz
Roz

Data de inscriere : 21/04/2010

Numarul mesajelor : 3
Data nasterii : 25/08/1988
Varsta : 35

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de chatte Vin Mai 28 2010, 12:13

Buna Nemesis! Bine ai venit pe forumul nostru!
In legatura cu nepensatul ( ptr ca eu am fost aia nepensata din concursul trecut ) nu e chiar asa de horror cum spui tu. Eu una sunt nepensata ptr ca le-am lasat sa creasca la loc ptr a ma duce la un salon de cosmetica sa ma penseze acolo sa vad cam care ar fi diferenta intre cum e pensata "pofesional" si cum e "homemade".
Sincer, nu e chiar atat de grav! Nu e neaparat de igiena pentru ca nu poti sa compari sprancenele cu transpiratia ( daca tot ai dat exemplul de iginena ) si cu atat mai mult de bun simt. Bunul simt tine de caracter si de respect, nu de cosmetica.
chatte
chatte
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 17998
Localizare : Cluj-Napoca
Stare de spirit : :D

http://www.chattesgossips.com/

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Roxie1 Vin Mai 28 2010, 12:34

Nemesis a scris:Buna fetelor. Sunt noua pe aici desi urmaresc de ceva vreme si blogurile voastre si concursurile de pe forum. Affair, mie imi place machiajul tau. Cred ca ar trebui sa se puna accentul mai mult pe idee si originalitate, ca tehnica se invata, dar talentul nu...
Un singur lucru vroiam sa punctez pt ca ma roade de data trecuta cand am intrat si am vazut pozele la concursul cu flori: fetelor, daca tot va machaiti asa frumos, aveti bloguri de frumusete si dati banii pe produse fel si fel nu ar fi frumos sa va ingrijiti si sprancenele? Zic si eu pt ca mie mi se pare horror Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 873232 o femeie nepensata, si daca o mai vad si machiata, dar nepensata mi se zbarleste parul in cap. Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 802969 Nu suport. Mi se pare o chestie de igiena... de bun simt. Sper sa nu se supere nimeni pe mine si sper ca nu am inceput cu stangul, dar asa sunt eu mai critica din fire, sunt fecioara, dee... Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 41589 Poate ma incumet si postez si eu un machiaj, prietenul meu imi tot zice, dar eu sunt mai timida Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 506125 Cate posturi trebuie sa am inainte sa pot participa la concursuri? Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 45873

Cine are blog de frumusete si nu se penseaza? Concret Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 417324 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 417324 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 417324
Intai de toate puteai sa intrebi DE CE nu se penseaza. Cred ca fiecare are un motiv...
De igiena nu e - ca nu-ti put sprancenele nepensate.
Tine doar de preferintele fiecaruia...
Si eu sunt fecioara ... dar nu sunt atat de inversunata Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 417324
Trebuie sa ai 30 postari pe forum ca sa poti participa la concurs. Te asteptam si pe tine Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 41589 Fa-ti curaj!
Roxie1
Roxie1
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 11029
Data nasterii : 16/09/1987
Varsta : 36
Localizare : NY
Stare de spirit : hardcore

https://www.youtube.com/Roxie99Roxie

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de MicaNarcisa Vin Mai 28 2010, 20:34

sunt de acord cu tine Nemesis in legatura cu pensatul...daca te machiezi primul pas acesta trebuie sa fie:pensatul...
INSA daca vezi e cineva ca posteaza sapamani la rand poze cu machiaj si nepensata sau an la rand atunci poti sa atragi atentia: mai cutare uite sfatul meu....dar daca fata e nepensata o saptamana doua nu cred ca tine de nesimtire...cel mai des se intampla pt ca fetele doresc sa dea o alta forma sprancenelor si de obicei la cabinetul de cosmetica si e normal sa le lase nepensate o perioada...si daca tot le las nepensate nu pot totusi iesi pe strada ca tanti Leana de pe ulita nu?...trebuie sa te aranjezi nu?...si daca e si un concurs nu e pb pui pozele asa ca pana iti cresc la loc sa le poti aranja pierzi concursul...mai ales ca nu e concurs profesionist cu premii in excursii pe luna...e concurs intre noi si noi ne cunoastem si stim care cum e...

si plus ca sunt fete care fac diferite tratamente la sprancene...eu pot sa bag mana in foc ca o fata care obisnuieste sa se machieze isi aranjeaza si sprancenele neaparat...insa exista si aceste mici exceptii care sunt pe termen scurt...eu cunosc toate fetele de pe forum dar nu pot spune ca exista vreo fata care posteaza machiaje cu sprancene nepensate in mod repetat....mai pui asa un machiaj doua pana ce rezolvi problema si apoi apare pensata...deci nu e bai mare.

si intradevar nu tine de igiena pt ca de ex sotul meu nu se penseaza si totusi este foarte strict in privinta igienei Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 417324 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 417324 ...si in general barbatii nu se penseaza si totusi nu sunt imputiti nu?


btw bine ai venit pe forum...te asteptam sa postezi cat mai mult...poti pune si la sectiunea de machiaje nu numai la concurs..te asteptam cu drag a
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 47
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de edith Vin Mai 28 2010, 20:42

ce intrare si-a facut Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 297181
edith
edith
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 12/10/2008

Numarul mesajelor : 17389
Data nasterii : 05/04/1990
Varsta : 34

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de *Spiridusa Vin Mai 28 2010, 21:22

Nemesis bun venit printre noi ! de ce nu spui cine e persoana aceea sau macar spunei ei Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 417324 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 923465
*Spiridusa
*Spiridusa
Ciumpalac Roz
Ciumpalac Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 732
Data nasterii : 12/02/1990
Varsta : 34
Localizare : Acasa :P:P

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Daiana Vin Mai 28 2010, 22:15

sper ca ma iubiti si nepensata Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 45873
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 970237
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de *Spiridusa Sam Mai 29 2010, 00:05

Daiana te iubim oricum ai fii! Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 923465
*Spiridusa
*Spiridusa
Ciumpalac Roz
Ciumpalac Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 732
Data nasterii : 12/02/1990
Varsta : 34
Localizare : Acasa :P:P

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Nemesis Sam Mai 29 2010, 01:33

Aoleu, nu va suparati, am si eu fixurile mele. Imi cer scuze celor care s-au simtit vizate. Nu vroiam sa nominalizez pe cineva anume pt ca am vazut mai multe persoane, nu neaparat aici, in alte concursuri sau pe bloguri si am prins si eu ocazia sa-mi spun off-ul. :P
Roxie, in niciun caz nu era vorba despre tine, chiar ti-am admirat sprancenele. Chatte, sunt chiar curioasa daca esti mai multumita dupa pensatul profi. Eu am fost o lunga perioada la salon, dar dupa ce am plecat la facultate in alt oras am inceput sa ma fac singura si chiar am primit complimente uneori, desi eu sunt vesnic nemultumita fiindca am sprancene subtiri de la mama natura si nu pot sa le conturez exact cum as vrea, ca mai raman cu 3 fire... Aici au avantaj fetele cu sprancene groase.
Multumesc pt urarile de bun venit! Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 577745 Sper ca n-am facut o prima parere atat de proasta... O sa pregatesc si eu cateva poze cu machiaje sa le postez Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 41589 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 506125
Nemesis
Nemesis
Roz
Roz

Data de inscriere : 21/04/2010

Numarul mesajelor : 3
Data nasterii : 25/08/1988
Varsta : 35

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Dianka Sam Mai 29 2010, 02:04

Pai ai fixuri sau nu, asta nu te scuza ca intri prima data pe forum si jignesti fetele. Uita-te si tu in ce fel ai scris mesajul ala... cu "sa fii nepensata e horror" "lipsa de igiena" "bun simt"... Sunt in dubii daca chiar stii cand se folosesc cuvintele astea si in ce sens. Macar puteai sa zici in alt mod, sau sa intrebi mai intai de ce si cum. Nu sa zici sa ti se pare horror si groaznic o femeie nepensata Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 916531 . Pai ce e asta? Si igiena... ce are una cu alta??? Urat din partea ta ca in primul post ti-ai permis sa scrii asa ceva Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Nono .

P.S. Si iti aduc la cunostinta ca exista femei care nu se penseaza deloc, si te asigur ca nu arata horror, fie au sprancene frumoase de la mama natura, fie nu simt nevoia sa se penseze, care-i problema?
Dianka
Dianka
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 5802
Data nasterii : 25/02/1986
Varsta : 38
Localizare : Brasov
Stare de spirit : Roz

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Nemesis Sam Mai 29 2010, 03:10

Poate mie asa mi se pare, care e problema? E ok sa nu te pensezi daca nu ai nevoie, dar cand ai sprancene stufoase si total inestetice pt mine e deranjant din punct de vedere estetic. Si am zis de igiena pt ca eu bag pensatul la capitolul ingrijire nu cosmetica. Laolalta cu epilatul si alte cele. Nu cred ca am jignit pe nimeni, doar mi-am exprimat punctul de vedere. Nu vad de ce s-ar fi simtit jignita vreuna din voi si de ce ati sarit ca arse. Mi-am cerut scuze fata de cele care s-au simtit in vreun fel lezate. Poate voi sunteti obisnuite doar sa va gratulati si sa va laudati una pe alta, eu am facut o critica, pe care fiecare o primeste cum vrea pana la urma. In fine, probabil ca a fost o greseala sa postez aici. Ramaneti voi cu ale voastre. Eu ma retrag. Cred ca postul meu a fost interpretat total gresit de unele dintre voi si nu vad de unde atitudinea asta atat de defensiva.
Nemesis
Nemesis
Roz
Roz

Data de inscriere : 21/04/2010

Numarul mesajelor : 3
Data nasterii : 25/08/1988
Varsta : 35

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de MicaNarcisa Sam Mai 29 2010, 03:19

AICI E UN CONCURS TOTUSI...VA ROG SA VA ABTINETI DE A MAI FI OFFTOPIC SAU VOI INCEPE SA VA STERG MESAJELE...DE AJUNS!!!

nimeni nu spune ca nu accepta o critica...totusi am impresia ca inregistrarea ta pe forum a fost facuta pt a provoca o situatie neplacuta..
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 47
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de *Spiridusa Sam Mai 29 2010, 03:27

Bv Micaa! ! Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 633654 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 633654 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 633654 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 633654 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 633654 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 633654 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 633654 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 633654
*Spiridusa
*Spiridusa
Ciumpalac Roz
Ciumpalac Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 732
Data nasterii : 12/02/1990
Varsta : 34
Localizare : Acasa :P:P

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Affair Sam Mai 29 2010, 05:52

Ankme a scris:pai uite sa-ti explic si eu Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 343545 vrei galben pe toata pleoapa da? iei o pensula plata si pui galben pe toata pleoapa. vrei sa pui apoi rosu in pliu, iei pensula de blending si "maturi" culoarea prin miscari circulare sau ca si cand ai matura spre interior culoarea. daca nu vrei sa iasa portocaliu din combinatie nu pui galbenu decat un pic si mai adaugi dupa daca este.

uite un tutty.
https://www.youtube.com/watch?v=lZyY_nWQsGQ

in timp iti vei dezvolta singura miscarile, poti exersa tinand coada pensulei mai de capat, mai spre par etc.

sper ca nu te superi Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 41589 si eu la randul meu am fost ajutata de roxie, de
joiti etc.

EDIT:

trebuie culorile oarecum suprapuse, sa nu se vada linii harsh intre ele. poti lua o pensula curata si da peste linii, sau
in timp ce dai cu urmatoarea culoare pe pleoapa (inspre exterior) sa o maturi peste ailalta

uite miscarile, sper ca se vad sagetile

PS: ce ai pe unghii? Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 41589 i like it!

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 IMG_5619copy

Multumesc pentru sfaturi,o sa pun in practica Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 958987 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 626542


P.s:E Maybelline nuanta rose doux Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 343545 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 633654 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 633654 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 633654
Affair
Affair
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 01/11/2009

Numarul mesajelor : 836
Data nasterii : 10/01/1990
Varsta : 34

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de mikalovesu Sam Mai 29 2010, 22:31

Me like it machiajele voastre:D poate indraznesc si eu zilele astea sa postez o poza in concordanta cu tema concursului ranjet
mikalovesu
mikalovesu
Bebe Roz
Bebe Roz

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 54
Data nasterii : 14/06/1988
Varsta : 35
Localizare : Timisoara
Stare de spirit : The moon and the stars

http://indiralina.com

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de *Spiridusa Dum Mai 30 2010, 02:47

Poate chiar indraznesti Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 417324 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 417324)
*Spiridusa
*Spiridusa
Ciumpalac Roz
Ciumpalac Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 732
Data nasterii : 12/02/1990
Varsta : 34
Localizare : Acasa :P:P

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de mikalovesu Dum Mai 30 2010, 09:13

ok..mi-a luat aproximativ 1 h insa am reusit sa creez ceva,este putin mai dramatic insa m-am lasat dusa de val Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 417324 Aproape ca nu am vrut sa ma demachiez. Stiu ca ar fi mers foarte bine si o pereche de gene false insa momentan nu am avut.

Sursa de inspiratie:

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 90yejk

Interpretarea:

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 2mezgg1
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 2iutbmw
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 O7legi
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 2vjsayv
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 157hrmp
mikalovesu
mikalovesu
Bebe Roz
Bebe Roz

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 54
Data nasterii : 14/06/1988
Varsta : 35
Localizare : Timisoara
Stare de spirit : The moon and the stars

http://indiralina.com

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de c@t Dum Mai 30 2010, 09:19

mikalovescu Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 946470
esti dragutza foc
c@t
c@t
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 29502
Data nasterii : 01/11/1986
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de chatte Dum Mai 30 2010, 09:23

Moaaama ce combinatieeee!!
Super superrr!! Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 11522
Imi place ideea foarte mult!
chatte
chatte
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 17998
Localizare : Cluj-Napoca
Stare de spirit : :D

http://www.chattesgossips.com/

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de edith Dum Mai 30 2010, 09:25

hai ca te-ai tinut de cuvant Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 41589
nu ma asteptam
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Girl_haha
edith
edith
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 12/10/2008

Numarul mesajelor : 17389
Data nasterii : 05/04/1990
Varsta : 34

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de mikalovesu Dum Mai 30 2010, 09:29

@ C@t tnx Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 460816
@ Chatte, initial am facut fiecare ochi diferit in ideea ca voi vedea ce imi place si atunci voi sterge ochiul celalalt pentru a-i face uniformi insa mi-a placut atat de mult ambele variante incat le-am lasat asa
@ Edith...yup, dupa o saptamana de "regim" in ceea ce priveste machiajul azi chiar aveam chef de ceva indraznet
mikalovesu
mikalovesu
Bebe Roz
Bebe Roz

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 54
Data nasterii : 14/06/1988
Varsta : 35
Localizare : Timisoara
Stare de spirit : The moon and the stars

http://indiralina.com

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Daiana Dum Mai 30 2010, 09:31

wow ce interesant Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 11522
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Ankme Dum Mai 30 2010, 10:18

eu vreau neaprat sa stiu ce fdt folosesti Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 41589
Ankme
Ankme
Ciocoflender Roz
Ciocoflender Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 1335
Data nasterii : 13/01/1992
Varsta : 32
Localizare : Bucale
Stare de spirit : zbunga zbuga! =3

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de chatte Dum Mai 30 2010, 10:18

Si foarte bine ai facut! Bravoo once again Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 11522
chatte
chatte
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 17998
Localizare : Cluj-Napoca
Stare de spirit : :D

http://www.chattesgossips.com/

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de mikalovesu Dum Mai 30 2010, 10:28

@Ankame,am folosit Second Skin de la Max Factor (love forever Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 460816 )
mikalovesu
mikalovesu
Bebe Roz
Bebe Roz

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 54
Data nasterii : 14/06/1988
Varsta : 35
Localizare : Timisoara
Stare de spirit : The moon and the stars

http://indiralina.com

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de ritza Dum Mai 30 2010, 10:33

mikalovescu ce super ti-a iesit...foarte artistic..bravo Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 953300
ritza
ritza
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 2319
Data nasterii : 20/02/1986
Varsta : 38

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de mikalovesu Dum Mai 30 2010, 10:43

@ritza, multumesc ranjet
mikalovesu
mikalovesu
Bebe Roz
Bebe Roz

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 54
Data nasterii : 14/06/1988
Varsta : 35
Localizare : Timisoara
Stare de spirit : The moon and the stars

http://indiralina.com

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de *Spiridusa Dum Mai 30 2010, 19:05

mikalovesuce frumoasa esty si machiaju e superr! Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 41589
*Spiridusa
*Spiridusa
Ciumpalac Roz
Ciumpalac Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 732
Data nasterii : 12/02/1990
Varsta : 34
Localizare : Acasa :P:P

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Criiis Dum Mai 30 2010, 19:10

f frumos mika
Criiis
Criiis
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 31231
Data nasterii : 19/12/1986
Varsta : 37
Localizare : acolo unde nici cu gandul nu gandesti...

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Ankme Dum Mai 30 2010, 21:08

mikalovesu a scris:@Ankame,am folosit Second Skin de la Max Factor (love forever Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 460816 )

wow asa bun e? auzisem ca nu are acoperire asa buna
Ankme
Ankme
Ciocoflender Roz
Ciocoflender Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 1335
Data nasterii : 13/01/1992
Varsta : 32
Localizare : Bucale
Stare de spirit : zbunga zbuga! =3

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de mikalovesu Dum Mai 30 2010, 21:47

Ankme a scris:
mikalovesu a scris:@Ankame,am folosit Second Skin de la Max Factor (love forever Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 460816 )

wow asa bun e? auzisem ca nu are acoperire asa buna

Din punctul meu de vedere are o acoperire medie spre full, poate fi si light, depinde totul de cum alegi sa il aplici. Tenul meu nu are probleme in acest moment (cosuri..smd) am doar cateva semne de la cosuri si roseata constanta in obraji. Second skin acopera toate aceste mici "defecte".
mikalovesu
mikalovesu
Bebe Roz
Bebe Roz

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 54
Data nasterii : 14/06/1988
Varsta : 35
Localizare : Timisoara
Stare de spirit : The moon and the stars

http://indiralina.com

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de sunshinelove Lun Mai 31 2010, 07:27

foarte frumoase toate machiajele
imi plac in special al lui deea_brunety,mika si ancutzza
chatte de ce nu te pensezi?ti-ar sta f bine pensata

sunshinelove
Exclus
Exclus

Data de inscriere : 31/05/2010

Numarul mesajelor : 1
Data nasterii : 24/12/1994
Varsta : 29

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de MicaNarcisa Lun Mai 31 2010, 17:58

userul sunshinelove a fost exclus fiind clona...mesajele inutile au fost sterse....va rog sa va abtineti de la a raspunde unor astfel de persoane sau voi fi nevoita sa nu mai aprob concursuri
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 47
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de deena Lun Mai 31 2010, 22:04

Oaaaaa ce frumoase machiaje feteeleee!! Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 626542 Tre sa astept sa iasa soarele intr-o zi sa pot presta si eu (daca nu am lumina naturala nici o sansa de pozne)..Ia sa studiez eu pozele de inspiratie (iar o sa ma apuce pohtele Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 15925 )
deena
deena
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 14/09/2009

Numarul mesajelor : 5086
Data nasterii : 22/05/1987
Varsta : 36

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Jossette Mar Iun 01 2010, 02:54

Am reusit sa fac si eu un machiaj ca sa pot participa la editia asta Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 243448 . Calitatea pozelor lasa de dorit insa Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 78183

Inspiratie:
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Capture14Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Capture9

Si machiajul meu:

Pe balcon:

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 IMG_4395
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 IMG_4396
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 IMG_4382

In camera:
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 IMG_4456
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 IMG_4476

Balcon:
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 IMG_4404farablit
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 IMG_4399
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 IMG_4400farablit

Camera:
Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 IMG_4460
Jossette
Jossette
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 30/09/2009

Numarul mesajelor : 1562
Data nasterii : 27/12/1981
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : plecata cu sorcova

http://jurnal-de-machiaj.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de MicaNarcisa Mar Iun 01 2010, 03:30

moaaaaaaaaaaaaa e prea tare machiajul asta...este cel mai bengos al tau...cred Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 417324 ...la tine oricum fiecare machia e cel mi bengos Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 417324
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 47
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de bibilush Mar Iun 01 2010, 03:47

OMFG, cu asta m-ai terminat!!! Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 946470 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Suicide_fool-edit
bibilush
bibilush
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 7040
Data nasterii : 11/08/1989
Varsta : 34
Localizare : Besztrece
Stare de spirit : A naibii de dracoasa!

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de chatte Mar Iun 01 2010, 04:03

Moaaama Josseeeettteeee!!!! Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 946470 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 378354
chatte
chatte
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 17998
Localizare : Cluj-Napoca
Stare de spirit : :D

http://www.chattesgossips.com/

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de deea_brunety Mar Iun 01 2010, 04:03

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 946470 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 946470 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 946470 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 946470 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 946470 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 946470 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 946470 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 946470 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 946470 Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 946470
atat am avut de zis!!!!!!
deea_brunety
deea_brunety
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 875
Data nasterii : 30/11/1988
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : happyyyyy

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de mikalovesu Mar Iun 01 2010, 04:27

Josette..superb machiajul, ador sprancenele tale si cum ai pus pata rosie in mijlocul ochiului Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 626542 foarte foarte frumos
mikalovesu
mikalovesu
Bebe Roz
Bebe Roz

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 54
Data nasterii : 14/06/1988
Varsta : 35
Localizare : Timisoara
Stare de spirit : The moon and the stars

http://indiralina.com

Sus In jos

Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry - Pagina 5 Empty Re: Concurs Machiaj Cherry-Berry-Strawberry

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum