Forumul Roz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Chat Box
Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! EmptyDum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! EmptyMier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! EmptyMier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! EmptySam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! EmptyMier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! EmptyVin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! EmptyVin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! EmptyMar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! EmptyLun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! EmptySam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis



Parteneri









Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica!

3 participanți

In jos

Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! Empty Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica!

Mesaj Scris de Daiana Lun Apr 11 2011, 06:43

Stim ca tii mult la prietenele tale. Iti place sa le stii fericite si increzatoare. Apreciezi ca au grija de corpul lor folosind produsele potrivite de ingrijire, la fel ca si tine.
Dove curata eficient pielea si ajuta la pastrarea unei bariere sanatoase de protectie a acesteia. Asa cum pielea trebuie sa faca fata provocarilor zilnice, la fel si relatiile de prietenie sunt supuse unor teste de-a lungul vremii. A venit momentul sa le dovedim prietenelor noastre cat de bine le cunoastem.
Intra in jocul nostru - alege trei prietene, imagineaza-ti ce-ar face in trei situatii date si puteti castiga fiecare cate o gama Completa Dove (compusa din Dove Bar, Dove Liquid Hand Wash, Dove Shower Gel, Dove Deo, Dove Body Milk, Dove Shampoo, Dove Conditioner, Dove Hair Mask).

https://apps.facebook.com/dove-pasul-unu/


Felicitari!
Ti-ai imaginat ce ar face prietenele tale in trei situatii date - ai raspuns la intrebarile despre ele si te-ai inscris astfel in concursul Dove.
Prietenele tale vor fi notificate de raspunsurile pe care le-ai dat despre ele si vor putea confirma sau infirma cele spuse de tine - moment in care vor fi si ele inscrise in concurs.
Fiecare dintre voi poate castiga o gama completa Dove, iar daca esti inscrisa in concurs de mai multe ori, sansele tale de castig cresc. Pentru ca ai facut-o deja, nu te mai poti inscrie singura in concurs, dar poti fi inscrisa din nou de fiecare data cand prietenele tale folosesc aplicatia aceasta pentru a raspunde la intrebari despre tine. Citeste regulamentul complet pe http://bit.ly/dove-pasul1
Tine minte ca o piele catifelata si hidratata e doar primul pas din Ritualul tau de ingrijire zilnica! Descopera si ceilalti pasi din brosura disponibila pe pagina noastra de Facebook.
Succes!


Io m-am inscris. Poate aduce Iepurasul ceva, mie si celor trei gagici (roz) pe care le-am nominalizat Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! 981249 Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! 970237


Ultima editare efectuata de catre Daiana in Lun Apr 11 2011, 08:57, editata de 1 ori
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! Empty Re: Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica!

Mesaj Scris de c@t Lun Apr 11 2011, 07:45

m-am inscris si eu Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! 41589
c@t
c@t
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 29502
Data nasterii : 01/11/1986
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! Empty Re: Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica!

Mesaj Scris de Alex Lun Apr 11 2011, 09:42

Si pe cine ai nominalizat?
Alex
Alex
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 14/09/2009

Numarul mesajelor : 19247
Data nasterii : 23/07/1985
Varsta : 38

Sus In jos

Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! Empty Re: Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica!

Mesaj Scris de Daiana Lun Apr 11 2011, 10:32

Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! 981249

acolo zicea asa
Prietenele tale vor fi notificate de raspunsurile pe care le-ai dat despre ele si vor putea confirma sau infirma cele spuse de tine - moment in care vor fi si ele inscrise in concurs.
Daiana
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 46
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! Empty Re: Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica!

Mesaj Scris de Alex Lun Apr 11 2011, 10:33

Ahaaa, sorry, am citit pe diagonala.
Alex
Alex
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 14/09/2009

Numarul mesajelor : 19247
Data nasterii : 23/07/1985
Varsta : 38

Sus In jos

Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! Empty Re: Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica!

Mesaj Scris de c@t Lun Apr 11 2011, 20:58

Alexandra23 a scris:Si pe cine ai nominalizat?
ghici :P
c@t
c@t
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 29502
Data nasterii : 01/11/1986
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica! Empty Re: Dove - Prietenele mele au un ritual de ingrijire zilnica!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum