Forumul Roz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Chat Box
Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat EmptyDum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat EmptyMier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat EmptyMier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat EmptySam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat EmptyMier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat EmptyVin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat EmptyVin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat EmptyMar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat EmptyLun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat EmptySam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis



Parteneri









Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat

5 participanți

In jos

Care magazin v-a placut cel mai mult?

Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat I_vote_lcap30%Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat I_vote_rcap 30% 
[ 9 ]
Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat I_vote_lcap20%Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat I_vote_rcap 20% 
[ 6 ]
Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat I_vote_lcap33%Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat I_vote_rcap 33% 
[ 10 ]
Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat I_vote_lcap7%Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat I_vote_rcap 7% 
[ 2 ]
Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat I_vote_lcap10%Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat I_vote_rcap 10% 
[ 3 ]
Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat I_vote_lcap0%Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 30
 
 
Sondaj inchis

Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat Empty Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat

Mesaj Scris de MicaNarcisa Mier Dec 03 2008, 20:35

Aici putem vota ce magazin ne-a placut cel mai mult


Ultima editare efectuata de catre Micanarcisa in Mier Ian 07 2009, 04:39, editata de 2 ori
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 47
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat Empty Re: Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat

Mesaj Scris de petricagheorghe Joi Dec 04 2008, 03:49

pot sa votez de doua ori? adica o data si pt nevasta-mea? am votat Allex
petricagheorghe
petricagheorghe
Ciumpalac Roz
Ciumpalac Roz

Data de inscriere : 27/11/2008

Numarul mesajelor : 644

Sus In jos

Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat Empty Re: Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat

Mesaj Scris de Squint Joi Dec 04 2008, 03:56

Am votat Allex si margelutze pt ca acestia mi-au dat incredere in produsele lor si de a mai comanda alta data :) ... Urmeaza sa fac o comanda si de pe margelesiaccesorii.ro si va voi spune atunci parerea ... Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat 41589

Squint
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 17/10/2008

Numarul mesajelor : 3127
Data nasterii : 06/03/1981
Varsta : 43

Sus In jos

Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat Empty Re: Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat

Mesaj Scris de Little*Miss*Sunshine Joi Dec 04 2008, 03:59

eu nu ma pot pronuntzaaaa
la allex imi place k au multe pietre semi-pretioase faine d tot
desi mi-au trimis un sirag de agate cu una lipsa...apoi au zis k imi trimit altu identic,fara bani,si nu tre sa-l dau p celalalt inapoi.asta cu proxima comanda.deci is seriosi.

mariashop e ok,dar are probleme cu pozele!la o poza cu o margea mov scria la culoare k e rosie,si m-a derutat total,dar i-am scris mail si a zis k va corecta.oricum multe poze sunt asa.si nu mi-a trimis tot c am cerut,probabil k nu a avut stoc.

margele.net sunt iar ok,am fost multumita si au margele d sticla f frumoase!

asa k inclin spre allex si spre margele.net
Little*Miss*Sunshine
Little*Miss*Sunshine
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 2802
Data nasterii : 23/07/1988
Varsta : 35
Localizare : Neverland
Stare de spirit : care stare d spirit?

Sus In jos

Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat Empty Re: Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat

Mesaj Scris de MicaNarcisa Joi Dec 04 2008, 04:43

Fraise a scris:Am votat Allex si margelutze pt ca acestia mi-au dat incredere in produsele lor si de a mai comanda alta data :) ... Urmeaza sa fac o comanda si de pe margelesiaccesorii.ro si va voi spune atunci parerea ... Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat 41589
si totusi sum ai votat de doua ori? Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat 417324
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 47
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat Empty Re: Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat

Mesaj Scris de Squint Joi Dec 04 2008, 04:52

Pai era optiunea la mai multe sa dau vot :)) , da am votat si alle si margelutze in acelasi timp Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat 41589

Squint
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 17/10/2008

Numarul mesajelor : 3127
Data nasterii : 06/03/1981
Varsta : 43

Sus In jos

Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat Empty Re: Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat

Mesaj Scris de Inanna Joi Dec 04 2008, 06:01

eu una nu stiu ce sa votez. sunt foarte multumita de kreativhobby. insa asta e un magazin propriu-zis nu un site deci nu se pune...

Inanna
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 22/09/2008

Numarul mesajelor : 16911
Data nasterii : 10/05/1985
Varsta : 38
Stare de spirit : stam cu capul drept, ne simtit perfect

Sus In jos

Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat Empty Re: Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat

Mesaj Scris de petricagheorghe Joi Dec 04 2008, 08:21

da cine o fi votat mariashop? ca nu zice....
petricagheorghe
petricagheorghe
Ciumpalac Roz
Ciumpalac Roz

Data de inscriere : 27/11/2008

Numarul mesajelor : 644

Sus In jos

Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat Empty Re: Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat

Mesaj Scris de MicaNarcisa Joi Dec 04 2008, 18:59

or fi dintre prietenele ei Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat 417324
evident eu am votam margelesiaccesorii allex si margele.net

si da acum mi-am adus aminte ca am lasat eu voie la optiuni multiple..caci daca ne plac mai multe magazine e normal sa le votam
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 47
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat Empty Re: Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat

Mesaj Scris de MicaNarcisa Joi Dec 04 2008, 19:20

in urma verificarilor am constatat ca ultimii useri inscrisi pe forum cat si userii care numai ne viziteaza si spioneaza au intrat doar aici probabil la cererea altora si au votat...deci votul era artificial in acest caz...sondajul este deschis pt membrii activi ai forumului cat si pt membrii noi dar care schimba o vorba cu fetele de aici...si cu petrica Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat 417324 ...nu pt cei care intranumai cu scopul de a ridica pana la cer si apoi uita de noi...

un magazin umflat artificial a fost scos din sondaj...voi inchide topicul in cazul in care ies comentarii
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 47
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat Empty Re: Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat

Mesaj Scris de petricagheorghe Vin Dec 05 2008, 00:00

Pai nu prea schimba nimeni vorbe cu mine, ca stiu ca-s insurat. Nici la rubrica cu amantii sau altele nu prea se baga fetele, semn ca activitatea lor pe Forum e monitorizata de cei in drept (...).
O sa-mi fac si eu un bleg din ala, sa povestesc din exprienta proprie (desigur, perioada cand nu eram insurat, ca mai citeste si altcinva poate si...) .

PS: trebuia sa schimbi automat titlul pollului @Micanarcisa, adica sa fie:
care e cel mai NASHPA magazin, daca-l mai umfla si acolo sa vezi ras! frate, duceti ipsa de idei!asta nu e bine la varsta asta...
petricagheorghe
petricagheorghe
Ciumpalac Roz
Ciumpalac Roz

Data de inscriere : 27/11/2008

Numarul mesajelor : 644

Sus In jos

Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat Empty Re: Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat

Mesaj Scris de MicaNarcisa Vin Dec 05 2008, 01:31

pai petrica hai cu noi la vorbareala sus la taclale ca acolo stau fetele la vorbe

totusi nu am inteles cine are lipsade idei Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat 417324
MicaNarcisa
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 47
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat Empty Re: Voteaza magazinul de margele si accesorii preferat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum