Forumul Roz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Chat Box
Carcase de telefon decorate cu cristale si perlute EmptyDum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
Carcase de telefon decorate cu cristale si perlute EmptyMier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
Carcase de telefon decorate cu cristale si perlute EmptyMier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
Carcase de telefon decorate cu cristale si perlute EmptySam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
Carcase de telefon decorate cu cristale si perlute EmptyMier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
Carcase de telefon decorate cu cristale si perlute EmptyVin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
Carcase de telefon decorate cu cristale si perlute EmptyVin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
Carcase de telefon decorate cu cristale si perlute EmptyMar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
Carcase de telefon decorate cu cristale si perlute EmptyLun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
Carcase de telefon decorate cu cristale si perlute EmptySam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis



Parteneri









Carcase de telefon decorate cu cristale si perlute

In jos

Carcase de telefon decorate cu cristale si perlute Empty Carcase de telefon decorate cu cristale si perlute

Mesaj Scris de simbonik Mier Mar 07 2012, 01:18

Buna,
m-am gandit sa va impartasesc hobby-ul meu:) Sunt produse handmade, inedite.Si anume-decorez carcase de telefon mobil(si nu numai) cu pietricele, perlute si alte decoratiuni. Sunt de efect si sunt foarte apreciate de doamnele si domnisoarele care vor sa iasa in evidenta si sa isi personalizeze telefonul. Stim ca a devenit un obiect indispensabil pentru noi, toti.
Am inceput modest, acum cativa ani, cu pietricele din palstic pe care mi le lipeam haotic pe telefon. In timp, amcumparat materiale de buna calitate, pietricele foarte stralucitoare(apropiate de Swarovski, dar fara pretul piperat) si am hotarat sa nu tin doar pentru mine aceste "minunatii", asa ca am inceput sa decorez carcase si la comanda.

Puteti vedea modele facute de mine pe Facebook-cautati profilul Bling Pink


Ultima editare efectuata de catre simbonik in Mier Mar 07 2012, 20:58, editata de 3 ori

simbonik
Roz
Roz

Data de inscriere : 15/02/2012

Numarul mesajelor : 4
Data nasterii : 25/01/1988
Varsta : 36

Sus In jos

Carcase de telefon decorate cu cristale si perlute Empty Re: Carcase de telefon decorate cu cristale si perlute

Mesaj Scris de simbonik Mier Mar 07 2012, 01:22

hmm..se pare ca nu am reusit sa atasez imaginile.

O zi minunata! :*

simbonik
Roz
Roz

Data de inscriere : 15/02/2012

Numarul mesajelor : 4
Data nasterii : 25/01/1988
Varsta : 36

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum