Ultimele subiecte
» Chat Box
Dum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
Mier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
Mier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
Sam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
Mier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
Vin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
Vin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
Mar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
Lun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
Sam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis

Parteneri

De ce fug barbatii de epilare?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

De ce fug barbatii de epilare?

Mesaj Scris de jacqueline la data de Vin Iun 11 2010, 01:07

Dupa ce-am ras cu lacrimi la un post al unui barbat legat de epilat pe un alt forum (EDITA MICANARCISA) m-am gandit sa-i propun si prietenului meu sa-l epilez la axila. Fiindca mi-am cumparat o ceara bio de care eu sunt foarte multumita si fiindca a fost promotie am mai primit o cutie. Insa in momentul mentionarii mele a acestui fapt, a crezut ca imi bat joc de el... dar eu chiar vorbeam serios. Tot spun ei ca sunt sexul puternic, deci o epilare nu e chiar atat de rea. Voi ce-mi sugerati?

jacqueline
Bebe Roz
Bebe Roz

Data de inscriere : 11/06/2010

Numarul mesajelor : 30
Data nasterii : 13/10/1986
Varsta : 30

http://comunicpasiuni.ro

Sus In jos

Re: De ce fug barbatii de epilare?

Mesaj Scris de MicaNarcisa la data de Vin Iun 11 2010, 01:11

te rog sa nu mai folosesti linkuri catre alte forumuri

“And so the lion fell in love with the lamb..." "What a stupid lamb" "What a sick, masochistic lion.”
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 41
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de Daiana la data de Vin Iun 11 2010, 01:16

foarte tare
saracul cred ca ar sari pe geam urland

pt frumusete trebuie sa suferi ziceau si bunicile noastre
sint femeie, dar totusi sint de parere ca epilatul cu aparat sau ceara este o durere pe care femeile si le-o provoaca singure si cu buna stiinta, adica un picut de masochism.
ei nu sint atat de puternici precum o afiseaza.
nu cred ca s-ar supune asa de buna voie durerii.
ok, sint barbati care se epileaza pe piept, la axila, pe picioare... ma rog, ei sint alta specie :P

Don't make important decisions in anger: you can always tell a person to go to hell tomorrow~Paulo Coelho
Daiana's Kitchen
Daiana
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Numarul mesajelor : 43790
Data nasterii : 07/12/1977
Varsta : 39
Localizare : Temesvar :)
Stare de spirit : gone out! be back someday.

http://testdaiana1.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de jacqueline la data de Vin Iun 11 2010, 01:18

Buna, scuze!! pur si simplu vroiam sa cititi povestea urmatoare, care este scrisa de un tanar de 25 ani
''Doamnelor si domnisoarelor, să nu vă mai aud că ziceti “voi nu stiti prin ce trecem” că eu acum stiu!
Scurt istoric: Mă rad sub brat de vreo 12-13 ani. Firesc, firul se facea tot mai trainic si mai frumos, incepuse sa o ia in jos, spre coate. Deci asa nu se mai putea. Fără mângâierea lamei, axilele mele ar fi aratat in curand ca ZZ Top (cautati pe google cei care nu-i stiti) in mizerie.
Asa ca am luat suprema decizie de a trece la epilat. Am coborat la salon curios de ce mi se poate intampla. M-a intampinat domnisoara care m-a tuns cu gauri cu ceva vreme in urma. “Va tundeti?” I-am zambit multumit de raspunsul ce urma sa i-l dau:”NU! Ma epilez sub brat” A zambit, ca la o gluma buna:”Glumiti?” “NU! Ce-i de glumit in asta?!” A mai zambit o data si a zis “Nimic”, plecand…. Intre timp a vanit epilatoarea, Buna ziua, pofiti in cabinet.
Am intrat in “cabinetul” care arata ca o sala de operatii. Si am fost invitat sa ma intind pe un pat la fel de medical. Incepusem sa fiu intimidat. Mi-am dat tricoul jos, mi-am supt un pic burta, am ridicat bratele. Doamna a proptit deasupra mea un bec extrem de puternic, fix ca alea de la chirurgie, si a inceput sa ma studieze:”Mda…nu-i rau, totusi va va durea un pic…mda, in fine, sa incepem”. Eu zambeam. Durere, zici?! “Durere” eram poreclit in copilarie, eu am inventat durerea, mananc durere pe paine! Doamna amesteca maglavaisul intr-o oala. M-a informat ca fiind prima oara, folosim ceara clasica. Ok, cum zici tu, mare scofala! Apoi cu o spatula mi-a intins sub brate șmecheria. O crema calda si galbena, mai ca-mi era pofta sa gust un pic. “Va arde?” “Nici pomeneala, domnisoara” - am raspuns zambind la fel de smecher. A inceput sa apese ceara care se întărea si, pe neasteptate, JBANG!!! Ochii au dat sa-mi iasa un pic din cap. Smulsese ceara intarita cu tot cu firisoarele mele.
Domnisoara m-a studiat din priviri si m-a intrebat:”V-a durut?” “Un pic, asta-i tot?!” am provocat-o eu viteaz. “Nu, nu-i tot.” - a venit replica pe care nu o doream si nu o asteptam. ”Mai dam un strat, ca au mai ramas firisoare.” Si din nou m-a uns cu ceara fierbinte. Adevarul e ca mă asteptam sa fie mai dureros. Că atat de mult va plangeti, domnisoarelor si doamnelor, incat m-am asteptat la ceva similar cu luatul unui sut in coae. Zona tocmai epilata imi era insa deja sensibila si cea de-a doua “extragere” a fost mai dureroasa. Ochii mi-au iesit cam jumate din cap. Si cu toata vitejia mea, am recunoscut:”Nu-i teribil de placut…” Domnisoara mi-a zambit si a spus:”Inca o data si gata!”
Inca o data?!?!?! Pai de ce? “Tot v-au mai ramas niste firsoare. As putea sa le smulg cu penseta. Cum doriti?” Eram invins. “Cu ceara, domnisoara, cu ceara…” Mi-a aplicat cel de-al treilea strat. Nu mai imi era bine, nu mai zambeam, vroiam sa se termine dracu o data, imi era dor de lama mea si de usturimea after shave-ului aplicat dupa ras. Si JBANG!!!!! + a treia oara!!! Mi-am muscat buzele. Mi-a venit sa o iau pe domnisoara de freza si sa o dau cu capul de lampa, de dulapuri de pereti. ” ‘tu-ti gura ta de ceara si epilare, mai bine imi las carlionti ca evreii!” Chiar ma duruse. Domnisoara isi cerceta opera. Mă intreabă:”Aveti Baneocin acasa?” “Nu stiu ce-i ala, si de ce ar trebui sa am?” “Pentru ca v-a dat un pic sangele.” “Vaaaaaaaaaaiiiii, ‘tu-ti ceara ma-tii care te-a facut de ceara si de epilare… - injuram in gand ca birjarul. “Mi-a dat sangele?” “Da, un pic, se opreste repede.”
M-a dat cu niste creme calmatoare, cu o pudra, si mi-a zis ca-s gata. Da, eram gata, la propriu. Tineam mainile pe langa corp de parca avea sub brat doua becuri fierbinti. Si acum simt tot asa. In plus am inceput sa transpir. Si cica nu am voie sa fac dus vreo doua-trei ore. Si nici sa ma dau cu after-shave.
Deci da, stiu prin ce treceti. Si da, stiu ca se poate si mai rau. Nu vreau sa-mi inchipui ce s-ar fi intamplat daca ceara mi-ar fi fost aplicata si apoi smulsa din zone, sa zicem, mai sensibile. Aferim! ''

jacqueline
Bebe Roz
Bebe Roz

Sus In jos

Mesaj Scris de jacqueline la data de Vin Iun 11 2010, 01:21

Daiana a scris: foarte tare
saracul cred ca ar sari pe geam urland

pt frumusete trebuie sa suferi ziceau si bunicile noastre
sint femeie, dar totusi sint de parere ca epilatul cu aparat sau ceara este o durere pe care femeile si le-o provoaca singure si cu buna stiinta, adica un picut de masochism.
ei nu sint atat de puternici precum o afiseaza.
nu cred ca s-ar supune asa de buna voie durerii.
ok, sint barbati care se epileaza pe piept, la axila, pe picioare... ma rog, ei sint alta specie :P

Da, adevarul este ca ne-o facem cu mana noastra... In fond nu cred ca ne-a obligat nimeni sa apelam la aceste metode, dar ne place sa avem piciorusele noastre fine timp de 2-3 saptamani.
Eu m-am facut un timp indelungat cu ceara traditionala, iar de cateva luni ma tot iritam si ma stresa la maxim! Si am cautat alt produs care sa fie mai bland cu pielea mea, ca sa zic asa. Daca poti spune ca exista vreo ceara 'blanda'' cu pielea :)

jacqueline
Bebe Roz
Bebe Roz

Sus In jos

Mesaj Scris de Inanna la data de Vin Iun 11 2010, 01:36

super tare povestea
Inanna
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 22/09/2008

Numarul mesajelor : 16911
Data nasterii : 10/05/1985
Varsta : 32
Localizare : Cluj-Napoca
Stare de spirit : stam cu capul drept, ne simtit perfect

http://inahandmade.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Inanna la data de Vin Iun 11 2010, 01:39

pt mine epilarea e un chin mai nou. folosesc epilatorul ca e mai comod acasa si am mai mare incredere in lucrusorul meu decat ceara de la cabinet. Dar doare ca naiba, da mno..trebe facuta si asta!
..inteleg perfect de ce fug barbatii de ceara... ca doareeeeeeeeeeeeee.
prietenul meu e smecher si foloseste masina de tuns, ii scoate capul de tuns si ramane cel de ras si bine ii!!!
Inanna
ModerNator
ModerNator

Sus In jos

Mesaj Scris de jacqueline la data de Vin Iun 11 2010, 01:43

Da cunosc, acelasi exemplar il am si eu acasa. Insa ceara este altceva... Eu momentan nu am epilator, iar pana o sa ajung sa-mi cumpar sunt foarte multumita de achizitia de ceara bio, care nu ataca epiderma, iar eu nu m-am mai iritat. Oricum la aceasta poveste urmeaza si partea a doua, am gasit-o pe blogul dl. insa nu stiu daca pot sa postez aici blogul, sa radeti iar cu lacrimi.

jacqueline
Bebe Roz
Bebe Roz

Sus In jos

Mesaj Scris de Inanna la data de Vin Iun 11 2010, 01:46

jacqueline a scris:Da cunosc, acelasi exemplar il am si eu acasa. Insa ceara este altceva... Eu momentan nu am epilator, iar pana o sa ajung sa-mi cumpar sunt foarte multumita de achizitia de ceara bio, care nu ataca epiderma, iar eu nu m-am mai iritat. Oricum la aceasta poveste urmeaza si partea a doua, am gasit-o pe blogul dl. insa nu stiu daca pot sa postez aici blogul, sa radeti iar cu lacrimi.

de deblaneaza? DA! Atunci? de ce l-as obliga sa foloseasca ceara/ Sa foloseasca ce vrea da numa sa nu-l vad cu blana atarnand....
Inanna
ModerNator
ModerNator

Sus In jos

Mesaj Scris de jacqueline la data de Vin Iun 11 2010, 01:50

Eh uite aici gasiti partea a doua de ras copios http://dono.ro/la-epilat-partea-a-doua-posibil-ultima/ . Pai eu l-as obliga daca as putea sa foloseasca ceara, fiindca se irita de la aparat. :)

jacqueline
Bebe Roz
Bebe Roz

Sus In jos

Mesaj Scris de Inanna la data de Vin Iun 11 2010, 01:56

vai cat de atre scrie tipul asta
Inanna
ModerNator
ModerNator

Sus In jos

Mesaj Scris de Gabi la data de Vin Iun 11 2010, 02:00

si eu am citit tare faza cu sangele si cu tavanul
Gabi
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 16/09/2009

Numarul mesajelor : 5729
Data nasterii : 31/10/1992
Varsta : 24
Localizare : Constanta

Sus In jos

Mesaj Scris de Inanna la data de Vin Iun 11 2010, 02:02

gaby citeste si prima parte...e postata mai sus
Inanna
ModerNator
ModerNator

Sus In jos

Mesaj Scris de Gabi la data de Vin Iun 11 2010, 02:37

am citit, am citit, asta m-a si determinat sa citesc partea a doua are un stil de a povesti, rad singura aici
Gabi
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Sus In jos

Mesaj Scris de Inanna la data de Vin Iun 11 2010, 02:38

dap, povesteste tare fain
Inanna
ModerNator
ModerNator

Sus In jos

Mesaj Scris de Gabi la data de Vin Iun 11 2010, 02:41

eu i-am rasfoit tot blogul
Gabi
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Sus In jos

Mesaj Scris de Ankme la data de Vin Iun 11 2010, 02:51

vai acum am citit si euuu iubitu meu e cam span, deci nu prea am avut cum sa-l torturez....la naiba are mai putin par pe maini ca mine!
Ankme
Ciocoflender Roz
Ciocoflender Roz

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 1335
Data nasterii : 13/01/1992
Varsta : 25
Localizare : Bucale
Stare de spirit : zbunga zbuga! =3

Sus In jos

Mesaj Scris de Dianka la data de Vin Iun 11 2010, 04:05

Al meu vrea sa se faca cu ceara si eu nu-l las cred ca as urla eu in locul lui de fapt o data s-a si intamplat de aia nu-l mai las .
Dianka
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Numarul mesajelor : 5802
Data nasterii : 25/02/1986
Varsta : 31
Localizare : Brasov
Stare de spirit : Roz

Sus In jos

Mesaj Scris de jacqueline la data de Vin Iun 11 2010, 09:52

Dianka a scris:Al meu vrea sa se faca cu ceara si eu nu-l las cred ca as urla eu in locul lui de fapt o data s-a si intamplat de aia nu-l mai las .
Pai ce s-a intamplat? Ca eu am ajuns la 80% din ratia de convingere . L-am motivat fiindca m-am facut eu mai devreme pe maini si a vazut ca n-am schitat nimic. A zis sa-i mai las tema de gandire Orisicat in caz de ceva este ok! Fiindca ceara pe care o am este o ceara bio cu zahar care e si lavabila in caz de Taifun.

jacqueline
Bebe Roz
Bebe Roz

Sus In jos

Mesaj Scris de Dianka la data de Vin Iun 11 2010, 10:12

jacqueline a scris:
Dianka a scris:Al meu vrea sa se faca cu ceara si eu nu-l las cred ca as urla eu in locul lui de fapt o data s-a si intamplat de aia nu-l mai las .
Pai ce s-a intamplat? Ca eu am ajuns la 80% din ratia de convingere . L-am motivat fiindca m-am facut eu mai devreme pe maini si a vazut ca n-am schitat nimic. A zis sa-i mai las tema de gandire Orisicat in caz de ceva este ok! Fiindca ceara pe care o am este o ceara bio cu zahar care e si lavabila in caz de Taifun.

Adica s-a facut singur cu ceara pe piept si cand tragea eu tipam Eu nu m-am facut niciodata cu ceara, nu stiu cum e nici nu vreau sa stiu .
Asta bio nici atat nu stiu cum e ranjet
Dianka
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Sus In jos

Mesaj Scris de jacqueline la data de Vin Iun 11 2010, 10:38

Inseamna ca esti o norocoasa... insa daca nu ma fac cu ceara, pfff ce catastrofa va iesi!! Fire multe pe sub piele, des, gros, tepos si daca sunt ''norocoasa'' cate 3-4 fire dintr-o radacina. lucky lucky me
Pai ceara bio, mi-a spus o fata de ea, ca se irita in disperare pana a incercat-o pe asta si ia placut. Si am zis hai si eu, ca ce poate sa se intample! Imi place ca indeparteaza 98% din par din prima, are un ulei pe care-l folosesc dupa si este foarte misto, in sensul ca imi calmeaza pielea. Si ma incantat initial ca e si lavabila si ma gandeam ca daca nu-mi iese, o spal si aia e.

jacqueline
Bebe Roz
Bebe Roz

Sus In jos

Mesaj Scris de MicaNarcisa la data de Vin Iun 11 2010, 20:52

am ras cu lacrimi

jaqueline bloguri linkuri la siteuri de produse sau ceva de genul asta nu e problema...daca e de reclama intrebi intai un admin si punem reclama ta...dar linkuri la forumuri nu lasam sa se posteze...in rest e ok

al meu da cu lama ...si ne vedea pe mine so sormea cum ne jumulea mama cu ceara si zicea:eee va alintati voi si va plangeti atata...zice:ia da-mi si mie mama soacra sa axila sa vezi ca nu e asa rau...mama:mai ginerel o sa te caci pe tine...nuuuuuu ca eu is barbat ce plm...mama mai ai firul gros in urma lamei...el nuuuuuu ca e apa de ploaie...
buuun il intinde mama pe pat...mana sus...si fleosc pune ceara...el vaiii ce senzatie placuta ceara asta calda parca te mangaie asa... ...ce va tot plangeti nu inteleg...se intareste ceara si mama cica hai la smuls...si poc!...oameni buni a racnit de s-a auzit tot orasul ...i-a dat sangele....am auzit atunci injuraturi ce nu s-au inventat vreodata...la a doua axila nu a mai dat
si nici ca a mai incercat

nici la spracene nu ma lasa sa i le smulg...lui ii cresc fire ingrozitor de mari in sprancene...mereu il amenint daca nu ma lasi sa-ti smulg firele iti dau cu masina te tuns pe sprancene si ramai fara ...sotul meu de cand a terminat chimio acum 15 ani nu mai poarta pleata si il tund zero mereu cu masina de tuns...si cand aude ca-l chelesc la sprancene ma lasa sa ii smilg firele...la al treilea fir lacrimeaza deja maxim si gata nu imi mai da voie

“And so the lion fell in love with the lamb..." "What a stupid lamb" "What a sick, masochistic lion.”
MicaNarcisa
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Numarul mesajelor : 37867
Data nasterii : 15/07/1976
Varsta : 41
Localizare : La Galati...
Stare de spirit : Fata mea este model...se ia lumea dupa el...Fata mea este de vis...va lua locu'ntai la Miss

http://micanarcisa.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de Dianka la data de Vin Iun 11 2010, 23:16

Tare Mica eu pe al meu il pensez mereu ranjet
Dianka
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Sus In jos

Mesaj Scris de Pantera la data de Sam Iun 12 2010, 00:22

mie mi-e frica sa il pensez. daca ma ia valul si le fac prea arcuite si arata ca un gay?
Pantera
ModerNator
ModerNator

Numarul mesajelor : 8619
Data nasterii : 05/11/1987
Varsta : 29
Localizare : fostul Mic Paris

Sus In jos

Mesaj Scris de jacqueline la data de Sam Iun 12 2010, 00:25

MicaNarcisa a scris:am ras cu lacrimi

jaqueline bloguri linkuri la siteuri de produse sau ceva de genul asta nu e problema...daca e de reclama intrebi intai un admin si punem reclama ta...dar linkuri la forumuri nu lasam sa se posteze...in rest e ok

al meu da cu lama ...si ne vedea pe mine so sormea cum ne jumulea mama cu ceara si zicea:eee va alintati voi si va plangeti atata...zice:ia da-mi si mie mama soacra sa axila sa vezi ca nu e asa rau...mama:mai ginerel o sa te caci pe tine...nuuuuuu ca eu is barbat ce plm...mama mai ai firul gros in urma lamei...el nuuuuuu ca e apa de ploaie...
buuun il intinde mama pe pat...mana sus...si fleosc pune ceara...el vaiii ce senzatie placuta ceara asta calda parca te mangaie asa... ...ce va tot plangeti nu inteleg...se intareste ceara si mama cica hai la smuls...si poc!...oameni buni a racnit de s-a auzit tot orasul ...i-a dat sangele....am auzit atunci injuraturi ce nu s-au inventat vreodata...la a doua axila nu a mai dat
si nici ca a mai incercat

nici la spracene nu ma lasa sa i le smulg...lui ii cresc fire ingrozitor de mari in sprancene...mereu il amenint daca nu ma lasi sa-ti smulg firele iti dau cu masina te tuns pe sprancene si ramai fara ...sotul meu de cand a terminat chimio acum 15 ani nu mai poarta pleata si il tund zero mereu cu masina de tuns...si cand aude ca-l chelesc la sprancene ma lasa sa ii smilg firele...la al treilea fir lacrimeaza deja maxim si gata nu imi mai da voie

Foarte tare!! :)) O prietena de-a mea isi face sotul la ceafa, fiindca de la tuns ii creste mult si aiurea... atunci e circul dupa lume, a venit odata un vecin sa-i intrebe daca sunt ok, fiindca tipa prea tare si injura si dadea cu pumnul in perete :)). Iar la sprancene, eu pe prietenul meu il fac cu niste benzi de ceara rece bio, pe care le-am primit de curand la o promotie si nu se agita prea tare, adica chiar deloc. Mica poti sa incerci si varianta aceasta.

jacqueline
Bebe Roz
Bebe Roz

Sus In jos

Mesaj Scris de Criiis la data de Sam Iun 12 2010, 01:56

vai mica

si eu il pensez pe al meu , sufera si tace
din fericire pe piept nu are par
si la restul se face singur, nici nu vrea sa auda de ceara

Bijuterii Handmade -    https://www.facebook.com/pages/Criiis-Joyeria/447233485324939
unghiute https://www.facebook.com/CriiisNailsUnghiiFalse  
Criiis
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 31231
Data nasterii : 19/12/1986
Localizare : acolo unde nici cu gandul nu gandesti...

Sus In jos

Mesaj Scris de Purple Owl la data de Sam Iun 12 2010, 06:23

Eu citisem pe un forum povesti cu unii care s-a facut la oo cu ceara.
Purple Owl
Ciocoflender Roz
Ciocoflender Roz

Numarul mesajelor : 1549
Data nasterii : 15/09/1984
Localizare : pe forum
Stare de spirit : secret

Sus In jos

Mesaj Scris de jacqueline la data de Dum Iun 13 2010, 06:30

cred ca o perioada lunga de timp au stat pe tusa :))

jacqueline
Bebe Roz
Bebe Roz

Sus In jos

Mesaj Scris de Purple Owl la data de Dum Iun 13 2010, 09:12

Probabil. . .Era amuzant ,povesteau cum li s-a sculat pl cand s-au dus la salon....
Purple Owl
Ciocoflender Roz
Ciocoflender Roz

Numarul mesajelor : 1549
Data nasterii : 15/09/1984
Localizare : pe forum
Stare de spirit : secret

Sus In jos

Mesaj Scris de jacqueline la data de Dum Iun 13 2010, 23:17

Nasoala situatie :) . Orisicat ceara este o metoda dureroasa pentru orisicine. Dar printre singurele metode prin care poti sa arati a om mai mult timp. Acum si depinde si de ceara, nu stiu daca ati observat, dar textura difera. Tin minte cand ma faceam la salon ca odata era totul ok, alta data cand schimba ceara era prapad... Acum ca ma fac eu cu manuta mea, este multtttttt mai ok.

jacqueline
Bebe Roz
Bebe Roz

Sus In jos

Mesaj Scris de irene_d la data de Vin Mar 25 2011, 22:57

Barbatii, din cate stim, sunt mai putin rezistenti la durere. Sau asa se spune. Mie totusi mi se pare aiurea sa se epileze barbatii, cei pe care-i stiu eu nici pomeneala de asa ceva.
irene_d
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Numarul mesajelor : 1265
Data nasterii : 16/03/1983
Varsta : 34

Sus In jos

Mesaj Scris de Nisa la data de Mier Feb 01 2012, 07:44

barbatii fug de durere sunt ca niste copii

Nisa