Forumul Roz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Chat Box
JoannaJo-sau mai simplu...Ioana EmptyDum Apr 17 2016, 04:11 Scris de irene_d

» materiale la metru pentru idei frumoase
JoannaJo-sau mai simplu...Ioana EmptyMier Dec 17 2014, 03:17 Scris de arabelaa

» Creme de fata, de ochi...
JoannaJo-sau mai simplu...Ioana EmptyMier Noi 26 2014, 22:28 Scris de greeneyes

» Shop 'till you drop - Cumparaturi online
JoannaJo-sau mai simplu...Ioana EmptySam Noi 01 2014, 22:24 Scris de westie21

» rinoplastie
JoannaJo-sau mai simplu...Ioana EmptyMier Oct 08 2014, 00:57 Scris de Clauditza

» Medic estetician bun
JoannaJo-sau mai simplu...Ioana EmptyVin Sept 26 2014, 01:52 Scris de Clauditza

» marirea sanilor cu physiobust
JoannaJo-sau mai simplu...Ioana EmptyVin Sept 26 2014, 00:54 Scris de Clauditza

» rochia mea de mireasa
JoannaJo-sau mai simplu...Ioana EmptyMar Sept 16 2014, 22:42 Scris de irene_d

» fund bombat...:">
JoannaJo-sau mai simplu...Ioana EmptyLun Iul 28 2014, 22:37 Scris de Clauditza

» lucruri de care nu mai ai nevoie
JoannaJo-sau mai simplu...Ioana EmptySam Iul 12 2014, 00:58 Scris de Elena20

DecoArtis



Parteneri









JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

+10
Criiis
Nikoll
iuli
Raven
isis
Morcovel
chatte
Endorfina
carmen silva
JoannaJo
14 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de JoannaJo Dum Feb 07 2010, 10:54

Pentru ca ma tot gandeam sa-mi fac blog sa nu-mi fac blog...mi-am facut topic JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 474323 nu prea stiu ce legatura are da` in fine JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 948401
Mda,deacuma imi mai ramane sa vad ce scriu JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 343545
JoannaJo
JoannaJo
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 29/06/2009

Numarul mesajelor : 1275
Data nasterii : 04/08/1992
Varsta : 31
Localizare : Iasi :X:X:X (Orasul celor 7 coline)
Stare de spirit : inca mai exista!

http://joanna-ioana.blogspot.com/

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de carmen silva Dum Feb 07 2010, 11:17

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 417324 eu sunt prima care posteaza la topic-ul tau..deci "curge" traficu' ranjet
poti sa scrii despre bijoux JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 91182
carmen silva
carmen silva
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 6956
Data nasterii : 23/05/1982
Varsta : 41

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de JoannaJo Dum Feb 07 2010, 11:41

da da da!Dar momentan despre bijuuri nu prea am ce sa scriu ca sunt prinsa cu martisoarele...si astazi(ieri deacuma) tocmai am aflat ca targul la care merg tine 6 zile,nu 2 cum credeam,iar eu abia am facut cam 100-120 de martisoare...m-am cam speriat un pic ca ma gandeam k dupa o zi sau 2 voi ramane cu masa goala,dar deacuma imi revin si incerc sa produc martisoare fara numar JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 417324 cam naspa k incep scoala si cu teme si cu invatat nu stiu cand mai am timp si de altceva...eh,dar ma descurc eu cumva JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 343545
JoannaJo
JoannaJo
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 29/06/2009

Numarul mesajelor : 1275
Data nasterii : 04/08/1992
Varsta : 31
Localizare : Iasi :X:X:X (Orasul celor 7 coline)
Stare de spirit : inca mai exista!

http://joanna-ioana.blogspot.com/

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de JoannaJo Mar Feb 09 2010, 02:45

pfff...astazi...am o stare cam aiurea sisper sa-mi treaca...am aflat ca bunica de pe mama are cancer la sani ceea ce pe mine personal m-a lasat intr-o stare...de piatra...nu prea stiu cum sa reactionez sau ce sa zic pentru ca ea era singuradin familie care n-a fost niciodata bolnava,nici macar o simpla raceala...in fine...diseara e reuniune de familie la mine,vin cei 2 unchi ai mei cu sotiile...(mama are 2 frati gemeni JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 460816 )...scuze daca v-am plictisit dar simteam nevoia sa spun cuiva asta ca sa ma descarc...
JoannaJo
JoannaJo
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 29/06/2009

Numarul mesajelor : 1275
Data nasterii : 04/08/1992
Varsta : 31
Localizare : Iasi :X:X:X (Orasul celor 7 coline)
Stare de spirit : inca mai exista!

http://joanna-ioana.blogspot.com/

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de Endorfina Mar Feb 09 2010, 03:52

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 743434 Joanna Jo
bafta la vanzari
insanatosire grabnica bunicii tale..
Endorfina
Endorfina
Membru Fondator
Membru Fondator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 2696
Data nasterii : 01/01/1941
Varsta : 83
Localizare : Atlantida
Stare de spirit : unknown

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de chatte Mar Feb 09 2010, 04:49

Buna!

Ce sa zic, te inteleg... Si bunica mea tot de cancer de san a murit JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Girl_cray
chatte
chatte
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 17998
Localizare : Cluj-Napoca
Stare de spirit : :D

http://www.chattesgossips.com/

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de Morcovel Mar Feb 09 2010, 05:00

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 923465

sa stii Ioana , ca acest tip de cancer e curabil .... daca e luat catusi de la inceput, sanse exista cu tona , deci nu dispera inca..

sanatate multa multa bunicii
Morcovel
Morcovel
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 20304
Data nasterii : 23/11/1981
Varsta : 42
Localizare : intre munti , la stanga
Stare de spirit : Mamica de ingeras

http://www.zdranganele.eu

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de chatte Mar Feb 09 2010, 05:05

Morcovel a scris:JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 923465

sa stii Ioana , ca acest tip de cancer e curabil .... daca e luat catusi de la inceput, sanse exista cu tona , deci nu dispera inca..

sanatate multa multa bunicii

asa e...

si la mine daca bunica se opera la san de prima data, scapa...

dar au operat-o in faza terminala si nu a mai avut ce sa faca .. JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 61427

dar daca e inca devreme eu zic sa lupte!
chatte
chatte
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 17998
Localizare : Cluj-Napoca
Stare de spirit : :D

http://www.chattesgossips.com/

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de isis Mar Feb 09 2010, 05:31

Ioana, m-am hotarat sa-ti scriu si eu tie. In primul rand tin sa-ti spun ca te admir pentru ca la 17 ani ai o pasiune de care se bucura si altii nu numai tu: faci bijuterii, martisoare si mergi la targuri cu ele ca sa le vinzi. Foarte frumos. Frumos si ca te gandesti la scoala, teme si ca nu o lasi mai moale cu invatatul doar pentru ca scoti niste bani din aceasta pasiune. Apoi as mai vrea sa-ti spun ca-mi pare tare rau de bunica ta si sa te intreb cati ani are? Si nu in ultimul rand as vrea sa te sfatuiesc sa iti faci cat mai mult timp pentru bunica ta, sa mergi la ea in vizita de cate ori poti, sa lasi la o parte alte activitati si sa-ti petreci timpul cu ea pentru ca sigur nu vei regreta ci dimpotriva atunci cand nu o sa mai fie langa tine s-ar putea sa regreti ca nu ti-ai petrecut mai mult timp cu ea. JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 923465
isis
isis
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 7302
Data nasterii : 03/04/1989
Varsta : 34
Localizare : CT

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de Raven Mar Feb 09 2010, 07:49

doamne ajuta sa fie bine
tine-ne la curent
Raven
Raven
ADMINISTRATOR ROZ
ADMINISTRATOR ROZ

Data de inscriere : 16/09/2008

Numarul mesajelor : 41158
Data nasterii : 17/04/1980
Varsta : 43

http://hop-online.blogspot.com/

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de iuli Mar Feb 09 2010, 21:49

Buna ! Imi cer scuze daca va deranjez, dar as vrea sa spun si eu cate va cuvinte. Imi pare sincer rau pentru situatia in care este bunica ta si implicit toata familia, dar nu trebuie sa disperati, toata lumea cand aude de cancer se imspaimanta mai rau ca de alte bolii, toate bolile sunt la fel de grave, boala ne atetioneza ca ceva trebuie schimbat in viata nostra. Medicina a avansat atat de mult incat anumite tipuri de cancer sunt vindecabile, sau mai bine spus in remisie total si se poate trai bine si asta ti-o spun din proprie experienta. Te felicit pentru felul in care scrii si gandesti. Succes in tot ce faci si multa, multa sanatate tie fi familiei tale!
iuli
iuli
Strumf Roz
Strumf Roz

Data de inscriere : 15/11/2009

Numarul mesajelor : 256
Data nasterii : 04/06/1981
Varsta : 42

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de JoannaJo Mier Feb 10 2010, 02:58

Multumesc mult pentru incurajari si toate cuvintele frumoase.Dupa ce am fost cu ea pe la 3 medici,ultimul chirurg a zis ca cel mai bine e sa se opereze si apoi sa faca chimio-terapie...si saptamana asta sau cel tarziu luni va fi operata,acum e internata in spital...

Iuli,sa stii ca de disperat nu disperam fiindca stim ca nu tine de noi insanatosirea,ci de cum reactioneaza organismul ei.Eu am ramas surprinsa ieri pentru ca nu m-as fi gandit vreodata ca bunica se poate inbolnavi.De bunicul stiam ca e bolnavicios,fix acum un an a fost si el operat la ambele picioare...exista pericolul sa i le amputeze...dar a reusit operatia si acum se plimba toata ziua...la fel sper sa fie si cu bunica JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 41589
JoannaJo
JoannaJo
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 29/06/2009

Numarul mesajelor : 1275
Data nasterii : 04/08/1992
Varsta : 31
Localizare : Iasi :X:X:X (Orasul celor 7 coline)
Stare de spirit : inca mai exista!

http://joanna-ioana.blogspot.com/

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de JoannaJo Joi Feb 11 2010, 01:36

Isis,am uitat sa-ti raspund...bunica are aproape 69 de ani,iar doctorii au zis ca la batrani cancerul evolueaza foarte greu,ceea ce e foarte bine pentru noi...vineri o opereaza,ea nici macar nu stie ca are cancer,nimeni nu a avut curaj sa-i spuna...intr-un fel e mai bine pentru ca e foarte linistita si nu se gandeste la nimic rau...oricum eu sunt sigura ca va fi bine,doctorul care o opereaza e foarte bun,asistentele au grija de ea...dupa operatie va anunt cum se simte...
JoannaJo
JoannaJo
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 29/06/2009

Numarul mesajelor : 1275
Data nasterii : 04/08/1992
Varsta : 31
Localizare : Iasi :X:X:X (Orasul celor 7 coline)
Stare de spirit : inca mai exista!

http://joanna-ioana.blogspot.com/

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de JoannaJo Vin Feb 12 2010, 07:37

Pfff...au operat-o...i-au extirpat sanul drept si acum se simte destul de bine...vorbeste si isi poate misca bratul drept,desi medicii spuneau ca e posibil o perioada sa nu-l poata misca...n-am mers inca sa o vizitam ca sa nu o obosim mai tare dupa operatie,dar am vorbit foarte putin la telefon,si biata de ea ne ura mie si mamei sanatate,ea care abia fusese operata...De-acum incepe greul cu chimio-terapia...dar deocamdata e bine...
JoannaJo
JoannaJo
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 29/06/2009

Numarul mesajelor : 1275
Data nasterii : 04/08/1992
Varsta : 31
Localizare : Iasi :X:X:X (Orasul celor 7 coline)
Stare de spirit : inca mai exista!

http://joanna-ioana.blogspot.com/

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de iuli Sam Feb 13 2010, 06:49

Nu prea am cuvinte, stiu ce insemna (o operatie nu de acelasi fel, dar tot cancer).....oricum multa, multa sanatate si sa va dea Domnul putere si rabdare.
Sanatate tie si tuturor din familie!
iuli
iuli
Strumf Roz
Strumf Roz

Data de inscriere : 15/11/2009

Numarul mesajelor : 256
Data nasterii : 04/06/1981
Varsta : 42

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de JoannaJo Vin Feb 19 2010, 21:08

Am fost ieri la bunica si se simtea foarte bine...m-am bucurat tare mult sa o vad vioaie...ce-i drept,nu ca de obicei,dar era bine JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 41589
In afara de subiectul asta,pot spune ca sunt intr-o stare pe care nu am mai cunoscut-o pana acum...m-am bagat intr-o groaza de proiecte si nu am timp sa ma ocup de toate...cu riscul de a va plictisi simt nevoia sa explic...

La scoala,proiectul "Aqua" sponsorizat de UE...suntem o echipa de vreo 15 elevi +3 profesori...in aprilie vom pleca in Slovacia unde alaturi de alti elevi din alte tari vom prezenta proiectele...in franceza.Limba la care eu nu ma descurc sa vorbesc flent...dar profa m-a asigurat ca eu nu voi prezenta,ci un alt coleg...noi,elevii suntem impartiti pe grupe,de ex:o grupa se ocupa de chimia apei din tara si iasi,o alta despre simbolistica apei,despre istorie,etc...la inceput,am fost in grupa de limba si literatura romana si engleza,unde ar fi fost perfect...pentru ca puiul meu era singurel la "grupa" de IT am zis ca merg cu el sa-l ajut...si am lucrat...cautat sute de poze reprezentative,eu am facut o prezentare superba a diferentei dintre Mrea Neagra cea populata de miile de turisti si cea salbatica,dintre 2 mai si Vama Veche JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 626542 facut proiectele colegilor,aranjat...in fine...treaba...dupa care sa ne anunte profa saptamana asta ca amandoi vom lucra la grupa de Geografie,unde nu lucra nimeni.Deci,ca sa intelegeti mai bine,ceilalti colegi si-au terminat proiectele,ei stiau de acum 2 luni ce aveau de facut.Noi am aflat saptamana asta.

Si mi-e ciuda nu pentru ca am aflat tarziu,ci pentru ca e o perioada in care am probleme cu sanatatea,am umblat si eu prin spitale si n-am rezolvat nimic,in afara de anemia mea iau niste antibiotice de la care am niste dureri de cap ingrozitoare,pe langa cele de la sinuzita...imediat dupa o sapotamana dupa ce am scapat de raceala racesc iar pentru ca am un microb in gat...am si ceva la stomac dar umblu de 3 zile si n-am apucat sa fac un kkt de radioscopie ca doar traim in Romania,iar incompetenta e peste tot...in fine,iar ma plang JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 417324 ma scuzati,dar uneori am impresia ca viata asta e degeaba...si acuma serios...sunt satula pana peste cap sa-mi fie zilnic rau...dar mai bine nu mai vb despre asta si continui cu proiectele...

Pentru ca invat la un liceu economic(colegiu de fapt :)) )trebuie sa facem o firma de exercitiu...ea trebuie infiintata exact ca una reala doar ca fara bani...deci hartoage peste hartoage,documente,si ce e mai important,firma in sine.Ca obiect de activitate avem producerea si comercializarea de...bijuterii.Prin urmare,m-am bagat in compartimentul de marketing si fac de toate...bijuterii pentru prezentare,suporturi pt bijuterii,cataloage,afise,prezentari,o multime de chestii.Sau cel putin ar trebui sa le fac,pentru ca...nu am timp sa le fac pe toate...mda...si prin martie trebuie sa fie prezentarea finala,cu toate firmele din liceu,iar noi nu prea am facut nimic pana acum...dar asta e...

Ultimul proiect daca pot sa zic asa nu are legatura cu scoala...e vorba despre targul de martisor...care va tine 5-6 zile...iar eu am facut vreo 230 de martisoare...iar nenea ala cu care am vorbit a zis sa fac cel putin 300...am sa incerc pana miercuri sa fac...

Cam asta e...ma simt depasita...am de facut prea multe si nu stiu de unde sa incep si care ar trebui terminat mai intai,si...e varza in capul meu...


Fara nici o legatura cu ce am scris mai sus...ieri am facut 4 ani de cand sunt cu puiul meu JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 586425
JoannaJo
JoannaJo
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 29/06/2009

Numarul mesajelor : 1275
Data nasterii : 04/08/1992
Varsta : 31
Localizare : Iasi :X:X:X (Orasul celor 7 coline)
Stare de spirit : inca mai exista!

http://joanna-ioana.blogspot.com/

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de Nikoll Vin Feb 19 2010, 23:10

La cat mai multi ani inainte Ioana si mult succes in ceea ce vei face,sunt sigura ca vei trece cu brio peste toate proiectele. JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 633654 Insanatosire grabnica si tie si bunicii tale.
Nikoll
Nikoll
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 6454
Data nasterii : 23/08/1988
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de chatte Sam Feb 20 2010, 02:49

Multi inainte Ioana tie si puiului tau JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 460816
Ma bucur pentru bunica ta ca e ok. Insanatosire cat mai grabnica! Imi aminteste mult d ebunica mea, ea din pacate nu a trecut peste, insa a ta la cum povestesti tu, sigur va trece. E situatie 100% diferita fata de bunica mea. :)

Cat despre proiecte sunt sigura ca te vei descurca tu intr-un fel! JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 923465
chatte
chatte
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 17998
Localizare : Cluj-Napoca
Stare de spirit : :D

http://www.chattesgossips.com/

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de JoannaJo Mar Feb 23 2010, 09:15

Pfff...maine incepe targul si eu inca am impresia ca mai am 1000 de lucruri de facut,numai ca nu-mi dau seama ce...of...am emotii cred...
JoannaJo
JoannaJo
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 29/06/2009

Numarul mesajelor : 1275
Data nasterii : 04/08/1992
Varsta : 31
Localizare : Iasi :X:X:X (Orasul celor 7 coline)
Stare de spirit : inca mai exista!

http://joanna-ioana.blogspot.com/

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de JoannaJo Mier Feb 24 2010, 05:50

am ajuns acasa dupa prima zi de targ...am vandut 15 martisoare si am congelat de frig...am vazut persoane si cu cercei sau bratari si maine duc si eu tot ce mai am pe acasa JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 417324 am observat ca in special la copiii am lipici pentru ca martisoarele sunt cu floricele si fluturasi pe cartonase de toate culorile JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 460816 a fost destul de ok...dimineta eram derutata k am inceput ziua cu ghinion...mama a plecat la servici,a incuiat usa si a luat si cheia mea iar eu nu aveam cu ce iesi din casa...apoi am fost la magazin sa-mi cumpar ceva si mi-am uitat acolo sacosa cu martisoarele...pe la pranz am observat ca din inelul meu de la ubitu lipseste piatra mea frumoasa...in fine...numai ghinioane...dar asta este...speram ca maine sa fie mai bine JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 41589
JoannaJo
JoannaJo
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 29/06/2009

Numarul mesajelor : 1275
Data nasterii : 04/08/1992
Varsta : 31
Localizare : Iasi :X:X:X (Orasul celor 7 coline)
Stare de spirit : inca mai exista!

http://joanna-ioana.blogspot.com/

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de JoannaJo Dum Feb 28 2010, 07:19

daaaa...deci gata targul...ar fi trebuit sa merg si maine,dar nu mai am cu ce...am dat toate martisoarele si daca mai aveam mai dadeam...am dat si cercelusi o multime...sunt multumita...mi-a iesit cu aproape 2milioane in plus fata de cat calculasem eu...
In ciuda frigului si a faptului ca doua seri la rand am facut febra...a fost bine.Am baut o gramada de ceaiuri si cafele si am cunoscut si multe persoane dragute si talentate...si mult mai in varsta decat mine JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 41589 nu prea mai stiu ce sa zic acum,doar ca sunt obosita si fericita in acelasi timp...si ca simt nevoia sa ma odihnesc...asadar,o seara placuta va doresc JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 923465
JoannaJo
JoannaJo
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 29/06/2009

Numarul mesajelor : 1275
Data nasterii : 04/08/1992
Varsta : 31
Localizare : Iasi :X:X:X (Orasul celor 7 coline)
Stare de spirit : inca mai exista!

http://joanna-ioana.blogspot.com/

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de chatte Dum Feb 28 2010, 07:30

ooo bravo ioana ma bucur pentru tine si ma bucur ca ai avut bafta cu vanzarile!
o primavara cat mai frumoasa JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 48598
chatte
chatte
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 13/09/2009

Numarul mesajelor : 17998
Localizare : Cluj-Napoca
Stare de spirit : :D

http://www.chattesgossips.com/

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de Criiis Dum Feb 28 2010, 19:17

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana D578
Criiis
Criiis
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 31231
Data nasterii : 19/12/1986
Varsta : 37
Localizare : acolo unde nici cu gandul nu gandesti...

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de JoannaJo Dum Feb 28 2010, 22:28

multumesc mult fetelor...si eu le doresc tuturor rozicilor sa aiba parte de o primavara insorita si plina de caldura...mai ales in suflete... JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 460816
JoannaJo
JoannaJo
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 29/06/2009

Numarul mesajelor : 1275
Data nasterii : 04/08/1992
Varsta : 31
Localizare : Iasi :X:X:X (Orasul celor 7 coline)
Stare de spirit : inca mai exista!

http://joanna-ioana.blogspot.com/

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de JoannaJo Vin Mar 05 2010, 02:02

Rascolind prin dulapuri am gasit caietul meu cu poezii,mi-am amintit de momente sentimente,intamplari...si am gasit o poezie despre primavara pe care v-o dedic voua,rozicilor JoannaJo-sau mai simplu...Ioana 460816


O primavara dulce-mi trezeste iubirea,
Zambete si flori imi aduc fericirea...
Un soare pierdut printre nori ma priveste
Si de jocurile noastre imi aminteste.

Un fir alb si unul rosu se-mpletesc
Ca doi copii ce se-ntalnesc...
Cerul senin vegheaza lumea
Si asteapta timid minunea:

O pasare,o gaza,un univers rasare,
Inimi indragostite uita de ninsoare...
Fulgii au plecat pentru o zi sau doua,
Si uita sa se-ntoarca,e-o primavara noua!
JoannaJo
JoannaJo
Membru Creativ
Membru Creativ

Data de inscriere : 29/06/2009

Numarul mesajelor : 1275
Data nasterii : 04/08/1992
Varsta : 31
Localizare : Iasi :X:X:X (Orasul celor 7 coline)
Stare de spirit : inca mai exista!

http://joanna-ioana.blogspot.com/

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de Criiis Dum Mar 07 2010, 19:37

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Floare
Criiis
Criiis
ModerNator
ModerNator

Data de inscriere : 17/09/2008

Numarul mesajelor : 31231
Data nasterii : 19/12/1986
Varsta : 37
Localizare : acolo unde nici cu gandul nu gandesti...

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de Al3xA Dum Mar 07 2010, 20:39

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Eusuntcadoultaude8marti
Al3xA
Al3xA
Membru V.I.P
Membru V.I.P

Data de inscriere : 11/11/2009

Numarul mesajelor : 4176
Data nasterii : 03/12/1989
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : deeply in love & ROZ

Sus In jos

JoannaJo-sau mai simplu...Ioana Empty Re: JoannaJo-sau mai simplu...Ioana

Mesaj Scris de JoannaJo Lun Mar 08 2010, 03:43

De 8 Martie,va doresc tuturor sa ramaneti frumoase ca niste flori,sa aveti multa incredere in voi si sa nu uitati sa visati...